18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gość przysypany gorącym asfaltem

qyk • 2012-08-20, 19:51
Koleś oczywiście sie usmażył :samoboj:









Na harda za słabe ale jak by co to przenieść

piernik666

2012-08-20, 23:08
adiemus36 napisał/a:



Co do zdjęcia, czy to na pewno gorący asfalt ? Wydaje mi się, że gorący asfalt wygląda nieco inaczej, jest bardziej związany, podgrzewany i nie jest przewożony na wywrotkach(bo by k***a zastygł i byśmy mieli drogę na naczepie). Myślę, że koleś po prostu zginał pod ciężarem/z braku powietrza.



ponieważ to jest gorąca masa a nie asfalt ;) jest okreslony czas jaki maja na przewiezienie do miejsca budowy i wylozenia go przez maszyne ktora go zbija ;) taka masa jest naprawde gorąca ;)

Dolce

2012-08-20, 23:47
To nie jest asfalt, lecz masa asfaltowa, a to co innego. Lecz racja gość źle skończył... jest to masa asfaltowa na gorąco. Która zaraz odebrana z maszyny mas bitumicznych osiąga temperaturę do 200 stopni celsjusza i musi zostać dostarczona na plac budowy w jak najszybszym czasie, ponieważ później trzeba ją na nowo rozgrzewać, a to kosztuje ;p. Pozdrawia drogowiec.

Po...........ł

2012-08-21, 00:32

St...........ke

2012-08-21, 01:40
Poszukiwacze skarbu :lol:

adiemus36

2012-08-21, 10:16
Trochę śmieszy mnie i dziwi za razem, że wywrotka wywrócona, a szpadle oparte są o kabine. Co do ch*ja ? Przyszli, postawili szpadle i zrobili zdjęcia ? A może koleś sam wkopał się w tę masę :)

marna

2012-08-21, 11:01
qyk napisał/a:

Na harda za słabe ale jak by co to przenieść



do absurdów dnia codziennego też się nie nadaje, to przenoszę :roll:

qyk

2012-08-21, 21:47
marnotrawna napisał/a:



do absurdów dnia codziennego też się nie nadaje, to przenoszę :roll:



Kobieto ty mnie wykończysz!