18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gortat zaskoczony beatboxem.

AdiX • 2014-03-27, 21:40

Dobrze popierdział żółty skubaniec. :ok***a:

pATRYKOify

2014-03-28, 06:52
Kazdy słyszał o polskiej ch*jowej mentalności która nakazuje jechanie po wszystkim i wszystkich. Ale na tym forum to już jest jakaś k***a kumulacja. Czegokolwiek ludzie by nie robili na filmach to tu i tak to jest odebrane negatywnie. Ktoś jeździ wyczynowo na rowerze - pedał, ktoś beatboxuje - gimbus, ktoś jeździ na motocyklu - idiota, ktoś skacze ze spadochronem - jeszcze większy idiota, ktoś uprawia parkour - popie**oleniec bo po co biegać bez celu. Ale mało tego tu jest pojazd nawet na zwykłe sporty, koszykówka - białe murzyny, piłka nożna - pedały, siłownia - nawpie**alał się koksu i myśli że jest mocny i mógłbym tak wymieniać bez końca. Ludzie mają pasje a wy chyba nawet nie macie pojęcia co to słowo oznacza więc ściśnijcie swoje bolące dupska bo to już jest k***a żałosne.

Corradolicious

2014-03-28, 07:44
pATRYKOify napisał/a:

Kazdy słyszał o polskiej ch*jowej mentalności która nakazuje jechanie po wszystkim i wszystkich. Ale na tym forum to już jest jakaś k***a kumulacja. Czegokolwiek ludzie by nie robili na filmach to tu i tak to jest odebrane negatywnie. Ktoś jeździ wyczynowo na rowerze - pedał, ktoś beatboxuje - gimbus, ktoś jeździ na motocyklu - idiota, ktoś skacze ze spadochronem - jeszcze większy idiota, ktoś uprawia parkour - popie**oleniec bo po co biegać bez celu. Ale mało tego tu jest pojazd nawet na zwykłe sporty, koszykówka - białe murzyny, piłka nożna - pedały, siłownia - nawpie**alał się koksu i myśli że jest mocny i mógłbym tak wymieniać bez końca. Ludzie mają pasje a wy chyba nawet nie macie pojęcia co to słowo oznacza więc ściśnijcie swoje bolące dupska bo to już jest k***a żałosne.



W tym co piszesz jest sporo racji, ale takie pykanie morda i bujanie się jak pie**olony rezus przy tym to jest rzeczywiście pedalskie, ciotowate i tyle.

mare30ks

2014-03-28, 08:51
biali udaja czarnych, to i zolci moga :)

scandal3

2014-03-28, 13:55
@pATRYKOify
Nie podoba się to nie wchodź. I co ci się nie podoba w polskiej mentalności, wkońcu jesteśmy polakami i mamy nimi zostać a nie upodabniać się do innych. Powinniśmy być dumni że tacy jesteśmy a nie pie**olić jacy to nie jesteśmy ch*jowi.

Presquevu

2014-03-28, 21:55
kawałch*ja88 napisał/a:

Ot cały Bit boks k***a.




Dałbym piwo ale zauważyłem że jesteś z Radomia.
Przykro mi.