18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorszy dzień w pracy

T3RMINATOR • 2020-12-31, 20:48
Nie mam pojęcia co to za maszyna.


shoe5maker

2020-12-31, 21:26
Nowoczesne maszyny są tak ciasno upakowane, że trzeba się nieźle nagimnastykować.

nowynick

2020-12-31, 21:37
shoe5maker napisał/a:

Nowoczesne maszyny są tak ciasno upakowane, że trzeba się nieźle nagimnastykować.



miałem do niedawna opla corsę, k***a wymiana H7 wymaga gumowego nadgarstka tak naj***li pod maską...

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-31, 21:40
nowynick napisał/a:

miałem do niedawna opla corsę, k***a wymiana H7 wymaga gumowego nadgarstka tak naj***li pod maską...



To h*j...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...

Pawehan

2020-12-31, 22:03
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To h*j...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...



Czyli alfa z bokserem pod maską. W Subaru też trzeba się przy świecach nagimnastykować.

Są jeszcze alfy z dwiema świecami na cylinder. Tak zwany Twin Smark

r061071

2020-12-31, 22:19
to ch*j do trabanta zeby nalac paliwa trzeba było otworzyc maske a w maluchu włożyli silnik do bagaznika

Heliar

2020-12-31, 22:26
Zastanawia mnie po ch*ja tną maszynę, przecież to trup, jego łatwiej pociąć, a jaki design na ścianie, Picasso pozazdrości.

nowynick

2020-12-31, 22:31
Heliar napisał/a:

Zastanawia mnie po ch*ja tną maszynę, przecież to trup, jego łatwiej pociąć, a jaki design na ścianie, Picasso pozazdrości.



idąc tą logiką to po ch*j przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-31, 22:35
nowynick napisał/a:

idąc tą logiką to po ch*j przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?



Byle nie do Wisły. Tam Czajka wystarczy....

Tetrix

2021-01-01, 02:22
L4 i tak nie dostanie... bo nie żyje ;]

Juzwa

2021-01-01, 08:33
nowynick napisał/a:

idąc tą logiką to po ch*j przy szpitalach kostnice jak mogli by rynienkę na zwłoki prosto do rzeki poprowadzić?



Daj spokój, jeszcze nie mieszkamy w Indiach.

Noside

2021-01-01, 11:29
r061071 napisał/a:

to ch*j do trabanta zeby nalac paliwa trzeba było otworzyc maske a w maluchu włożyli silnik do bagaznika



Ale była też wersja bis. Odwrócili plany auta i się skapnęli, że silnik był nie z tej strony.
Podobno była też wersja lux z podgrzewanymi słupkami, żeby ręce nie marzły podczas pchania go na mrozie.

St...........sz

2021-01-01, 13:27
Widzę, że zasady BHP to u nich po ch*ju.. Zero osłon na twarz, uszy, rękawic itp.. Prawie jak u nas za komuny i teraz w co po niektórych szemranych zakładach z kasą w kopercie pod stołem bez ubezpieczeniq :->

OmegaControl

2021-01-01, 13:55
k***a, no nie widzisz, że to maszyna do zabijania ludzi?
Albo tam Azjatów. Mamy ich pod dostatkiem.

kzf

2021-01-01, 19:43
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To h*j...
Jest model Alfy, co żeby wymienić świece trzeba silnik wyjmować...


Pawehan napisał/a:

Czyli alfa z bokserem pod maską. W Subaru też trzeba się przy świecach nagimnastykować.


W zasadzie, to jest kilka modeli posiadające motory z przeciwsobnym ułożeniem tłoków, m. in. 33, 145, 146. Silnika nie trzeba wyjmować, wystarczy lewarek, trochę oleju w głowie i z lekkimi bólami idzie wymienić te szatany.

Pawehan napisał/a:

Są jeszcze alfy z dwiema świecami na cylinder. Tak zwany Twin Smark


No jest i co? To nie jest jakieś rzadkie zjawisko.
Jest wiele innych jednostek posiadających w głowicy 2 świece na każdy cylinder, chociażby amerykańskie V8 HEMI, L-seria, widlaste jednostki Merca z końca lat 90., Nissan w latach 80. też to stosował.