18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Górnik Zabrze - awantura po meczu w Niecieczy

taigatrommel • 2016-05-15, 17:01


Awantura jaką urządzili kibice Górnika Zabrze po meczu w Niecieczy, kiedy dowiedzieli się że Górnik spada do pierwszej ligi.
Uprzedzając, tak wiem że "jaranie się piłką, to pedalstwo i ch*j" :mrgreen:

mygyry

2016-05-15, 17:05
W razie zamieszek powinni wysadzać trybuny i ch*j z nimi wszystkimi

~Angel

2016-05-15, 17:16
taigatrommel napisał/a:

Awantura jaką urządzili kibice



To nie kibice to banda debili.

MaratHS

2016-05-15, 17:17
Nie mieli tam od ręką jakieś broni gładkolufowej i gumowych pocisków? Może przynajmniej byłby Replay z meczu w knurowie... ;)

igorektgk

2016-05-15, 17:24
Brawo Górnik ,gratuluje sukcesu :)

BrianGriffin

2016-05-15, 17:47
Żółtemu jeszcze zostały przyzwyczajenia z ulicy, musiał się wypłakać przed dawnymi kolegami spod trzepaka.
Najlepsza akcja 3:00 ;-)

ko...........er

2016-05-15, 17:58
powinno się ich "odstraszyć" ostrą amunicją było by mniej takich debili

Recydywista

2016-05-15, 18:52
ekhem ze tak sie wypowiem...

jebac szczewa

remi1982

2016-05-15, 20:39
Angel napisał/a:

To nie kibice to banda debili.



Dlaczego tak uważasz?
Kibice w przeciwieństwie do piłkarzy, są wierni klubowi.
Piłkarz jest jak k***a. Każdy może go kupić.
Poza tym, taka powinna być kara dla piłkarzy po przegranym meczu. Rozebrać p*zdy do naga i niech wypie**alają do szatni.
Pomijam już fakt, że kibice się napie**alają za klub, piłkarze grają a i tak większość spotkań jest ustawionych.

Harry Pojeb

2016-05-15, 20:49
Up a przejdź obok takich z szalikiem przeciwnej drużyny to pewnie nic ci nie zrobią...no kibice wh*j

~Angel

2016-05-15, 20:54
remi1982,

Bo kibic nie rozpie**ala stadionu ani swojego ani drużyny przeciwnej, nie wywołuje burd, nie spuszcza wpie**olu w 5 komuś tylko za to że kibicuje innej drużynie, kibic nie chodzi i bazgroli po murach, nie demoluje pociągów itd.

To jest sport czy ustawiony czy nie ktoś musi wygrać ktoś musi przegrać, ktoś musi spaść aby ktoś awansował jeżeli ktoś nie potrafi powstrzymać swoich emocji i zachowuje się gorzej niż bydło powinien zostać odizolowany od społeczeństwa gdyż zagraża normalnym ludziom i kibicom którzy przyszli na mecz.
Od rozliczania grajków jest zarząd klubu a nie banda debili wyrywająca krzesełka bo przecież one były winne, że klub spadł.

Chodząc na mecz i płacąc za bilet masz świadomość, że drużyna może przegrać, że piłkarze sp***olą 100% akcje. Przegrali, spadli stało się "czy wygrywasz czy nie..." w kolejnym sezonie kibic bierze szalik i idzie na mecz i zdziera gardło (bez względu czy to piłka nożna, koszykówka czy bierki). Kibiców sukcesu nie potrzebuje żaden klub.

kaiel

2016-05-15, 21:19
nie no do bierków to tylko race i petardy, a potem ustawka na maczety

remi1982

2016-05-15, 22:41
Angel napisał/a:

remi1982,

Bo kibic nie rozpie**ala stadionu ani swojego ani drużyny przeciwnej, nie wywołuje burd, nie spuszcza wpie**olu w 5 komuś tylko za to że kibicuje innej drużynie, kibic nie chodzi i bazgroli po murach, nie demoluje pociągów itd.

To jest sport czy ustawiony czy nie ktoś musi wygrać ktoś musi przegrać, ktoś musi spaść aby ktoś awansował jeżeli ktoś nie potrafi powstrzymać swoich emocji i zachowuje się gorzej niż bydło powinien zostać odizolowany od społeczeństwa gdyż zagraża normalnym ludziom i kibicom którzy przyszli na mecz.
Od rozliczania grajków jest zarząd klubu a nie banda debili wyrywająca krzesełka bo przecież one były winne, że klub spadł.

Chodząc na mecz i płacąc za bilet masz świadomość, że drużyna może przegrać, że piłkarze sp***olą 100% akcje. Przegrali, spadli stało się "czy wygrywasz czy nie..." w kolejnym sezonie kibic bierze szalik i idzie na mecz i zdziera gardło (bez względu czy to piłka nożna, koszykówka czy bierki). Kibiców sukcesu nie potrzebuje żaden klub.



Masz rację. Tylko bydło i nędza umysłowa rozpie**ala swój lub jakikolwiek stadion. Tylko debile napie**alają innych ludzi z powodu koloru szalika.
Ale z jednym się nie zgodzę. To nie prezesi ani zarząd powinni rozliczać graczy z gry, a właśnie kibice.

W sumie, nawet nie wiem po co się produkuję. Osobiście nie cierpię piłki nożnej :mrgreen:

BrianGriffin

2016-05-15, 22:45
Zacny trolling marginesie społeczny. Już prawie mnie przekonałeś, że dresy to jednak dobrzy ludzie, ale się nie dałem...

Bishamoth

2016-05-15, 23:28
Co za swołocz, ja pie**olę....!