18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gorąca imprezka w Bangladeszu

Jesse.Pinkman • 2023-09-01, 07:11
Według źródła bilans śmiertelny to 6 porażonych prądem osób.

SkoPio1

2023-09-01, 12:58
kirkor1245 napisał/a:

I oni na księzyc polecieli?



Ludzie... odmienni od normalności zadają takie pytania.
Tak, wysłali sondę na Księżyc, tak samo jak Rosjanie czy Amerykanie.
I nadal w USA i w Rosji są niziny społeczno -umysłowe.
Tak samo jak np. w Polsce, mamy specjalistów od grafenu i zwykłych tępych alkoholików.
Laureatów nagrody Nobla i oglądających patostreamy...

 Za to Polacy nie mają rakiet (mogących wysłać coś na Księżyc), ale bardzo wysokie o sobie zdanie.
Bo to po prostu nie jest jakaś prosta zależność.
A Polaków jest mniej więcej tylu, ile w Indiach mieszka w Delhi i w Bengaluru. W dwóch miastach.
I to też nie ma żadnego związku z lotami w kosmos.
:-)

vladok

2023-09-01, 13:52
Ofiary złożone, bozia zadowolona, święto udane, do następnych obchodów.

JebacPis100procent

2023-09-01, 15:07
Kilku brudasów mniej i dobry materiał na sadola. Same plusy.

elim

2023-09-01, 18:31
Zulu-Gula napisał/a:

Banglijczyk, Hindus, dwa bratanki ...



Kiedyś Bangladesz był częścią Indii pod rządami Brytyjskimi, więc ludzie mieszkający w tych państwach mają wiele wspólnego. Kiedy Bangladesz uzyskał niepodległość na początku lat 70 XX w. (od Pakistanu po krwawej okupacji przez ten kraj), nastąpiły reformy państwa na wzór Indii, m.in. elektryfikacja, jak widać bardzo wiernie skopiowali jej system o Indusów.

barni123pl

2023-09-01, 22:59
pie**olę miarki nie mają

bioder

2023-09-01, 23:02
W Europie straszą globalnym ociepleniem i każą usuwać ciążę do 9 miesiąca, żeby spadła dzietność i populacja na Ziemii. W Indiach i Bangladeszu łącznie żyje ok. 1,5 MILIARDA ludzi... mają inne sposoby na zmniejszenie populacji... kable

diskorelaks

2023-09-02, 03:12
k***a dwa lata mieszkałem w Dhace i takie spiedolenie mnie ominęło. Fakt faktem dwa lata w Bangladeszu daje w kość…

Plzdntkllmy

2023-09-02, 08:52
Dlaczego kobiety zawsze w takich sytuacjach drą p*zdę w niebogłosy i ch*ja robią, zamiast zamknąć mordę i zwyczajnie pomóc albo zrobić cokolwiek innego, bardziej pożytecznego od darcia p*zdy?

Antoni79

2023-09-02, 10:18
Mariusz napisał/a:

Myślę że wyj***nie się pod kable z prądem to punkt kulminacyjny tego obrządku. Bez tego ceremonia jest nie ważna, nie pójdą do nieba jeśli tego nie zrobią.



U nich z tym niebem jest trochę inaczej. Nie ma żadnych trybunałów po śmierci, sądów, wyroku-skazany, wolny, potępiony-zbawiony. Wysokie napięcie przyspiesza im reinkarnację i daje nadzieję, że nie urodzą się znowu w najniższej sk***iałej kaście. Warunek- muszą być dobrzy, żeby zasłużyć na lepsze życie. U nas do niedawna adwokat w koloratce za kasę i dary robił kasację występków.