18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Góra robi rekord

ostrygaa • 2015-02-04, 16:32
Wziął na bary 650kg drewna :shock:



1:00 - piona? :mrgreen:

Motar696

2015-02-04, 23:58
A mógł zabić :-D

padi666

2015-02-05, 00:00
Możecie mi nie wierzyć, ale jak byłem gnojkiem, to widziałem jak mój wujek na wsi podniósł konia. Nie był to może wielki koń, ale nie był też to kucyk (normalna chabeta). Pamiętam jak dziś. Najlepsze jest to, że Stasiek nie był dużej postury, człowiek-żyła. Jak byk się zachłysnął wodą (dla tych co nie wiedzą - pewna śmierć dla bydła) to jednym ciosem siekiery rozj***ł mu łeb aż się schowała w czerep. Niektórzy po prostu potrafią wykorzystać 100% swojej mocy. Było wiele programów na ten temat, jak np. kobieta podnosi samochód żeby ratować dziecko itd. Normalnie człowiek choćby się zesrał wykorzysta max 40% siły jaką ma. Ale w wyjątkowych sytuacjach daje z siebie wszystko. Przykład - szympans, choć jest mniejszy i mniej napakowany od Pudziana, w ataku agresji rzucałby nim jak lalką. U ludzi to już zanikło, z wyjątkami.
Co do Staśka, to raz widziałem go w akcji jak rzucił kolesiem do góry aż przyj***ł w sufit (odleciał momentalnie).
Chcecie wierzcie lub nie.

thqpo

2015-02-05, 00:14
No widzisz padi666, to że nie korzystamy ze 100% choćbyśmy się zesrali zabezpiecza nas przed zrywaniem sobie mięśni podczas wykonywania czynności dnia codziennego. A podnoszenie samochodu przez matkę nie jest czynnością takową. Też słyszałem historię o matce co z pożaru wyniosła dwójkę dzieci, mając połamane w p*zdu obie nogi. Normalnie chodzić by nie mogła, ale w sytuacji kryzysowej mózg odblokował 100% potencjału układu mięśniowego, szkieletowego czy w ogóle 100% możliwości organizmu. Ale to nie znaczy że taki człowiek nie musi potem "odpokutować" za to poważnymi kontuzjami mięśni. Tak myślę. A jeśli chodzi o wujka to ch*j wie, może ładował towar po kablach za stodołą?

Ramzesi

2015-02-05, 00:23
Wujek miał sok w ścięgnach. Koński sok hee

padi666

2015-02-05, 00:45
Wujek lubił golnąć. Aż za dużo (alkoholik), może coś na zasadzie eliksikru z Asterixa?

iMarcos

2015-02-05, 01:08
0:14 allahu akbar ?

padi666

2015-02-05, 03:05
@thqpo
mój kumpel po wypadku na motorze uciekł w las. Jak go znaleźli to okazało się że 2 giry połamane. Niedawno był program na Discovery o gościu co przepłynął wpław La manche. Sam powiedział że jeśli nie masz wad serca, to pewnie dasz radę. coś w tym jest

krzysiek351

2015-02-05, 12:55
Takie coś wygrzebałem na temat tego goscia.

Hafþór wziął udział w konkursie World's Strongest Viking, podczas którego udało mu się przejść pięć kroków z pniem ważącym 650 kilogramów. Według legendy, w przeszłości najsilniejsi wikingowie byli w stanie pokonać odległość maksymalnie 3 kroków. Przy okazji aktor po raz drugi z rzędu zdobył tytuł najsilniejszego wikinga.
Podobno ten rekord trzech kroków miał ponad 1000 lat. No to szacun.

Luqas95

2015-02-05, 13:33
kurrrrrrwa mieszacie co się da


To o kanale la mamch , tak dasz rade tylko treninbg i odpowiednia ilosc tluszczu
w szoku się rużne żeczy robi ale to szok czyli stan zagrożenia życia więc to nie są dobre przyklady

Emtecc

2015-02-05, 15:40
@up
Co to jest k***a za dialekt? oO

padi666

2015-02-06, 01:00
To jest viking, tyle że naj***ny