18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GoPro i pociąg jadący 120km/h

flightmen13 • 2014-10-02, 13:46
GoPro to jednak fajna sprawa...co będę opowiadał, sami zobaczcie :)

CichaWoda

2014-10-02, 19:20
mógł by jeszcze sprawdzić w jęcie z samego toru czyli postawić kamere na torze - mogło by być fascynujące

Fire12Blade

2014-10-02, 19:21
Co wy z tymi kupami ?? co drugi komentarz ".. szkoda że ktoś nie srał.." fpodnieta pociagiem haha.. bo jedzie sobie.. to nagram.. :idzpanwch*j:

Qweascz

2014-10-02, 19:25
swoją drogą albo maja potężne lokomotywy albo coś nie tak z prędkością, bo 120km/h z ~~ 1400 metrowym składem chyba niezły wynik :) nieźle.

RossiDW

2014-10-02, 20:23
Szkoda że w momencie przejazdu nad kamerą nikt w pociągu się nie zesrał

gabriel0

2014-10-02, 20:30
Tam się otwiera tunel czasoprzestrzenny! Kamienie aż się uginają!

Insaner

2014-10-02, 21:19
lois_hartos napisał/a:

k***a byś chociaż domontował jakoś tę kupę.....btw sam też miałem kiedyś taką zajawkę z obserwacją, co dzieje się z torowiskiem podczas przejazdu, na cel wybrałem Thallys w Belgii, pociąg w stylu ICE czy TGV, prędkość z jaką chciałem go nagrać to 349 km/h - niestety wejście na torowisko to istny fort Knox, płoty na 10m, woda, kamery itp, przy trzeciej próbie zjawiły się jakieś służby które wytłumaczyły mi, że jak tam wtargnę to nawet do 2 lat puszki, grube wykroczenie - odpuściłem sobie..



Bo tak jest w każdym cywilizowanym kraju. Linie kolei dużych prędkości są całkowicie odizolowane i niepowołane osoby nie mają do nich dostępu. Nie ma też jednopoziomowych skrzyżowań z drogami. Dzięki temu pociąg śmiga 300+km/h i nie zwalnia do 20 co kilka minut, bo rogatki na jakimś szczerym polu się nie zamknęły i tak nakazuje mu sygnalizacja...

kopul

2014-10-02, 21:26
gratuluję wszystkim gejuszom srania w towarowym

Dżizas_kurde

2014-10-02, 21:46
Cytat:


W ch*j fascynujące... :roll:

Najpierw 50 sekund w których nie dzieje się nic a potem kolejne w których też nic się nie dzieje... jeszcze jakby się chociaż ktoś zesrał na to Go Pro.... W ch*j dobry materiał... :roll:


Powiem ci co jest w tym fascynujące ćwoku (tak to jest wycieczka osobista)
a no to że przy około 120km/h prędkość tego pociągu to około 35 metrów na sekundę....
Na filmie pociąg przejeżdża nad kamerą przez około 60 sekund ?

Wiesz co to oznacza ? Że pociąg ma długość około 2000m... czyli dwóch kilometrów....
A to jednoznacznie pozwala stwierdzić że jest dłuższy niż wiocha w której żyjesz


Mało tego.. wiesz jaka moc jest potrzebna żeby rozpędzić takie bydle do takiej prędkości i ją utrzymywac ?
Nie wiesz.. ja też nie - ale pewnie zaraz ktoś to policzy

tigerqaz

2014-10-02, 23:22
Po pierwszych 30 sekundach, stwierdziłem że zaraz wyskoczy jakaś straszna morda i się zesram, ale jak już pociąg nadjechał (a ja jednak się nie zesrałem, co mnie cieszy), to na 7 kole zauważyłem brak nakrętki na prawym wzmocnieniu.

bisfhcrew

2014-10-03, 00:47
GoSro, rusekie to się razem z kamerą kładą. Nie możesz być gorszy! Czekam na kolejny materiał.

Szczam_na_Zakrystii

2014-10-04, 13:08
stingerek napisał/a:


Powiem ci co jest w tym fascynujące ćwoku (tak to jest wycieczka osobista)
a no to że przy około 120km/h prędkość tego pociągu to około 35 metrów na sekundę....
Na filmie pociąg przejeżdża nad kamerą przez około 60 sekund ?

Wiesz co to oznacza ? Że pociąg ma długość około 2000m... czyli dwóch kilometrów....
A to jednoznacznie pozwala stwierdzić że jest dłuższy niż wiocha w której żyjesz


Mało tego.. wiesz jaka moc jest potrzebna żeby rozpędzić takie bydle do takiej prędkości i ją utrzymywac ?
Nie wiesz.. ja też nie - ale pewnie zaraz ktoś to policzy



Tak bardzo wyj***ne... :roll:

I nie, nie jest to k***a interesujące nadal.