18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Good morning Israel

~Velture • 2023-10-07, 12:49
Chciałbym w duchu sportu aby obie drużyny się dobrze bawiły. :ok:




rafels

2023-10-07, 14:49
Hamas właśnie wydał na siebie wyrok ;D
Kozojebcy nigdy się nie nauczą...

corpo_kills_me

2023-10-07, 14:58
Może być ciekawie. Przy obecnej kondycji hamburgerlandii (kończy im się kasa i ropa) to nikt tam nie pojedzie pomóc żydkom.

freaky

2023-10-07, 15:05
Aligejtor napisał/a:

kibicuje kozojebcom, rozjebcie tych żydowskich faszystów raz na zawsze!



Chcesz tutaj izraelskich uchodźców do spółki z banderowcami? Historia nas uczy, że taka mieszanka jest dla Polski niefortunna.

Tutaj siły Palestyny organizują zasadzki w południowych regionach Izraela, likwidując jednostki idące z odsieczą oraz cywilów. Zastanawia mnie tylko dlaczego "najlepszy wywiad świata" zawiódł. Czyżby to początek ostatecznego rozwiązania kwestii palestyńskiej?


OdbytBlskupa

2023-10-07, 15:09
Raczej nietrudno przewidzieć odpowiedź Izraela, a świat przymknie oko bo Hamas zaatakował cywilów. Więc nie wiem z czego się cieszycie, sadolowi antysemici.

popiol

2023-10-07, 15:11
Zamiast się napie**alać tymi rakietami mogliby zrobić pojedynek MMA Jahwe VS Allah.

Buddaa09

2023-10-07, 15:18
free Palestine

feniks777

2023-10-07, 15:41
Palestyna to najglupszy kraj, wpierw mieli caly kraj araski dla siebie z podzialem na czesc izraelska, zdezydowali sie ze to za malo zaatakowali IZrael , zydy zrobili im jesien sredniowiecze i zabrali dodatkowy kawalek ziemi, i ten scenariusz powtarza sie co kilka lat. Zgadnijcie jak sie skonczy ta chryja? Wlasnie IZrael dostal zielone swiatlo na wjechanie do palestyny ... Oczwusicie inne kraje arabskie wpieraja PAlestyna ale zadne z nich nie przymie zadnego palestynczyka do siebie. Palestyna to kraj debili ...

Emiol

2023-10-07, 15:45
Im mniej arabów, tym mniejszy problem z imigrantami.

Aligejtor napisał/a:

kibicuje kozojebcom, rozjebcie tych żydowskich faszystów raz na zawsze!



Ja coś rozumiem że pierwszy im oddasz córkę, żonę i wystawiasz dupę? A arabskim imigranta dasz dach nad glowa

freaky

2023-10-07, 15:50
feniks777 napisał/a:

Palestyna to najglupszy kraj



Nie wolno tak mówić. Palestyńczycy walczą o Polskę i Polaków, a dzięki ich kontrofensywie izraelskie bomby nie spadają nam na głowy.

Roztopek

2023-10-07, 15:54
Można żydków nie lubić, ale jak widzę jak ktoś się stawia za tymi j***nymi zwierzętami z hamasu to mnie wykręca xD. Przecież te karaluchy oprócz gwałcenia i egzekucji to mało potrafią.

OdbytBlskupa

2023-10-07, 16:31
Roztopek napisał/a:

Można żydków nie lubić, ale jak widzę jak ktoś się stawia za tymi j***nymi zwierzętami z hamasu to mnie wykręca xD. Przecież te karaluchy oprócz gwałcenia i egzekucji to mało potrafią.


Sadolowym tłukom nie przetłumaczysz, ich umysły tego nie ogarniają. Ciekawe, za kim stoją, jak czarny bije się z Żydem.

karolmare

2023-10-07, 16:45
rafels napisał/a:

Hamas właśnie wydał na siebie wyrok ;D
Kozojebcy nigdy się nie nauczą...



Sprawdź czy ci skóra nie odrosła :D

dgfdfg

2023-10-07, 16:54
że żydy dały się tak podejść to aż nie do uwierzenia .. pewnie wiedzieli wcześniej o tym, i dali im wejść żeby też mordowali cywili, by mieć teraz pretekst by spalić całą strefę Gazy. Byłem tam w lipcu, w Betlejem chodziłem z żydem do palestyńczyków i dobrze było ... aż żyd mój nie dostał sms że nie jest tam bezpiecznie już dla nich i wszyscy mamy sp***alać spowdorotem do Izraela. Oni mają taki państwowy system ostrzegania sms jak nasz alerty RCB żeby wiedzieć kiedy mają sp***alać z Betlejem i okolicy

700_LTA

2023-10-07, 16:57
Przynajmniej odroczone dzieki tej wojnie, będą roszczenia spadkowe wobec Polski za.... no właśnie nie wiadomo za co.

Davezz

2023-10-07, 17:00
Czekam na osobny temat „zydy vs araby” :-D