18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ar...........ch

2015-09-03, 10:25
czesiek99 napisał/a:

Żaden olej czy woda nie zmieni faktu, że to jadło łapami maca.



jego matka karmi z fiuta

SzTKPch

2015-09-03, 11:12
czesiek99 napisał/a:

Żaden olej czy woda nie zmieni faktu, że to jadło łapami maca.




tacy idioci jak ty, siedzą w europarlamencie, dzięki temu jest jak jest :samoboj:

Baro

2015-09-03, 14:51
Z tego co się orientuje to jest efekt Leidenfrosta. To samo można zrobić z roztopionym ołowiem. Co ciekawsze musi być dobrze rozgrzany do około 450 stopni C w niższej może oparzyć.

kenzol

2015-09-03, 15:44
czesiek99 napisał/a:



Odruchowe nazywanie ludzi gimbusami jest trochę irytujące.
W sumie muszę się z Tobą częściowo zgodzić, bo matula faktycznie robiła obiadki rękoma, jednak dla takich instytucji jak PSSE (Sanepid) i Inspekcja Pracy przygotowywanie żywności w taki sposób jest nieprawidłowe, a w przypadku punktów zbiorowego żywienia karalne.

Tak na marginesie, mogliby nagrać gdy odruchowo bez panierki na palcach włoży rękę w olej.



Ale tu rzecz się dzieje z normalnym kraju, gdzie między producentem a klientem nie stoi żaden urzędnik, a tamtejsi ludzie to nie miękkie p*zdy, którym wyskakuje syf po zjedzeniu niedomytego ogórka.

Gandalf8

2015-09-03, 17:38
@ala963- olej w ch*j się gotował :P Nie powiem, żeby mu w dupsko ciepło nie było, ale do gotowania było mu wyjątkowo daleko ;)

wojniz2

2015-09-03, 17:42
@czesiek99, i widzisz, żyją bez tych instytucji jakoś... A Ty myj ręce 10 x dziennie, bo umrzesz inaczej.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-09-03, 17:57
SzTKPch napisał/a:




tacy idioci jak ty, siedzą w europarlamencie, dzięki temu jest jak jest :samoboj:



Niestety, muszę Cię rozczarować, ale nie zgadzam się z większością przepisów jakie Ci jegomoście wprowadzają. W mojej sytuacji mogę tylko zwracać uwagę ludziom by trzymali się poj***nych przepisów, albo przy najbliższej inspekcji mogą szukać powoli nowej pracy.

To nie My ustalamy zasady, ale musimy według nich działać.