18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gołąbek

~_Yarko_ • 2020-12-19, 14:08
Taki symbol na weselu w Buriacji ...


T3RMINATOR

2020-12-19, 14:11
Z woleja jak świętej pamięci Maradona

mygyry

2020-12-19, 14:22
Zemsta za obsrane auto

Kutasiarz

2020-12-19, 14:42
Nie ma takiego latania :mrgreen: .

Pawehan

2020-12-19, 15:13
DMT ty k***a baranie. To jest wlot do IC . Nie zasysa tam powietrza!!. Jaki k***a debil.

Czerstwy

2020-12-19, 15:25
Pawehan napisał/a:

DMT ty k***a baranie. To jest wlot do IC . Nie zasysa tam powietrza!!. Jaki k***a debil.



A gdzie on tak napisał głąbie j***ny? Czy myślisz, że on jest autorem tej reklamy?

zbynekmaslanka

2020-12-19, 15:33
Juz kiedys pisałem ale przypomnę. Nie dotykajcie sie tych j***nych gołębi w parkach ani sami tego gowna nie karmcie obok swojego domu. W tych gnizadach jest pełno kleszczy (obrzeżek gołębi ). Oblezie to wam dom i może się też dobrać do was.

~DMT

2020-12-19, 15:36
Pawehan napisał/a:

DMT ty k***a baranie. To jest wlot do IC . Nie zasysa tam powietrza!!. Jaki k***a debil.



No to teraz posłuchaj:

To nie jest wlot do IC, tam jest kompresor... Bawiłem się takimi, wiem co mówię... :kawa:

Pawehan

2020-12-19, 17:10
DMT napisał/a:

No to teraz posłuchaj:
To nie jest wlot do IC, tam jest kompresor... Bawiłem się takimi, wiem co mówię...



Bawiłeś się chyba ale swoim małym w portkach. k***a kompresor w Subaru nie no jeszcze lepiej.



:shock:

~DMT

2020-12-19, 18:26
Pawehan napisał/a:

Bawiłeś się chyba ale swoim małym w portkach. k***a kompresor w Subaru nie no jeszcze lepiej.






Pawehan

2020-12-19, 19:06
No i co to ma być? Ten plastik z napisami kompresorem? :-)
Jest zima więc wzrasta zainteresowanie takimi autami więc wyjaśnię. Miałem Subaru kilkanaście lat ,niedawno sprzedałem i znam te auta na wylot. Nigdy fabrycznie Fuji Heavy Industrial nie montowało kompresorów do Subaru. Zawsze była turbosprężarka. Na filmie jest Lanos czyli Subaru WRX Sti trzeciej generacji a ten wlot który zasysa gołębia to tzw Kurnik przez który wpada powietrze ale tylko podczas jazdy i chłodzi fabryczny intercooler. W wersji Sti jest tam jeszcze natrysk wody dla poprawy chłodzenia.

Twoja_matka

2020-12-19, 21:30
Pawehan napisał/a:

No i co to ma być? Ten plastik z napisami kompresorem?
Jest zima więc wzrasta zainteresowanie takimi autami więc wyjaśnię. Miałem Subaru kilkanaście lat ,niedawno sprzedałem i znam te auta na wylot. Nigdy fabrycznie Fuji Heavy Industrial nie montowało kompresorów do Subaru. Zawsze była turbosprężarka. Na filmie jest Lanos czyli Subaru WRX Sti trzeciej generacji a ten wlot który zasysa gołębia to tzw Kurnik przez który wpada powietrze ale tylko podczas jazdy i chłodzi fabryczny intercooler. W wersji Sti jest tam jeszcze natrysk wody dla poprawy chłodzenia.



Nie inaczej. Od czyerech lat pracuje w ASO Subaru i żadne nie jest doładowane kompresorem. I tak. Ten wlot to powietrze do chłodnicy pośredniej powietrza doładowanego. Żadne obroty silnika nie powodują pojawienia się podciśnienia w tym miejscu. Ale reklama śmieszna... była gdy widziałem ją dekadę temu :kawa:

Pawehan

2020-12-19, 23:04
No niektórzy mogli nie wiedzieć , na pierwsze skojarzenie wygląda że coś tam zasysa powietrze jednak. Mimo wszystko życzę każdemu aby pojeździł takim autem, nie koniecznie turbo. Bo sprzedałem ale kuźwa żałuję.

:evil:

jurassa

2020-12-19, 23:25
O ch*j, co za śmieć. Mam nadzieję, że go za to naj***li i z wesela wyj***li. Bezmózgie zwierzę nie potrafiące się kontrolować.