18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godzilla

Ar...........94 • 2013-10-20, 22:15
Cóż, chyba każdy zna Godzillę, króla potworów.
Klasyk.
Na 2014 rok przewidziano premierę najnowszej Godzilli, która na szczęście ma mało wspólnego z tą amerykańską jaszczurką z 1998 roku.
A więc mimo, że nowy film robią Amerykańce to wracamy tu do korzeni Godzilli i jej starego wyglądu :)
A więc przestawiam wam teaser filmu, myślę, że się tu nadaje bo już po samym dość sadolowym teaserze widać, że będzie niezła jatka :)



P.S. Warner Bros wszędzie blokuje ten filmik (prawa autorskie bla bla bla) więc na youtube raczej go nie zobaczycie :)

CYPRIAN

2013-10-21, 10:09
niech zgadne brus łylis go na końcu zajebie nożem do obierania ogórków

Esperalx

2013-10-21, 10:48
werther napisał/a:



Powiem więcej, na faktach autentycznych ;)



Fakty zawsze są autentyczne

Abgda

2013-10-21, 11:01
n1troo napisał/a:

przecież prawdziwa Gozilla jest japońska! I to było anime. Amerykanie tylko zapożyczyli sobie ją i zrobili amerykańską wersję która ma więcej tych końcówek na grzbiecie jak jakiś dinozaur.



Anime? Mylisz się. Godzilla jest japońska, ale początki miała w 1954 reżyserii Ishiro Hondy w wytwórni TOHO.
Wytwórnia po ostatnim filmie zapowiedział, że nie nakręci żadnego filmu z Godzillą przez następne 10 lat, więc udostępnili prawa autorskie WB.
Teraz już jesteś poinformowany 8-)

pi...........ta

2013-10-21, 12:33
Czy ktoś wie gdzie można dostać Godzillę i orientuje się ile mniej więcej jadała by dziennie oraz ile razy trzeba ją wyprowadzać, bo nie wiem czy będzie mnie stać żeby ją utrzymać i nie wiem jak z czasem, wszak jest trochę większa od mojego psiaka i nie wiem czy usadowi się na fotelu albo na kolankach tak jak moja Emilia...

smagal

2013-10-21, 12:37
nie myślałem, że na główną sadola trafi info o tym filmie ;)
prowadzę jedyny polski serwis i forum o tematyce tych filmów: www.kaijuworld.prv.pl (w związku z premierą nowego filmu szykuję zupełnie nową-nowoczesną odsłonę serwisu oraz forum)

nie mogę się doczekać tego filmu!

Hudy_Edd

2013-10-21, 12:56
Japonia to ma przej***ne, tsunami, trzesienia ziemi, Godzilla...

ni...........ne

2013-10-21, 13:47
Ta amerykańska z 1998 to jedyna jaką do tej pory da się oglądać (szkoda że j***ne żółtki nie pozwoliły nakręcić następnej części). No chyba że ktoś lubi spoconych facetów w gumowych kostiumach, to mu się spodoba to Japońskie gówno.

Maniutek7

2013-10-21, 14:07
Nie rozumiem dlaczego stara japonska godzilla tak sie ludziom podoba...
A co do tej,nie ma bata trzeba pojsc! :D

smagal

2013-10-21, 14:19
dlaczego się podoba?
trzeba zrozumieć genezę pierwszego filmu - na tamte czasy (1954 rok) efekty specjalne były najlepsze na świecie. później technika była ulepszana ale nie zmieniane - to się nazywa tradycja.
wolę ogladąć gumowego stwora, który wygląda jak żywy niż komputerowego, który wygląda jak... jak komputerowy.

Perezz

2013-10-21, 14:35
Według mnie to ona winna jest katastrofy znanej wszem i wobec obecnej gawiedzi.

beatka19_86

2013-10-21, 14:57
Za bochatera moich dzieciecych lat zawsze piwko

Profx5015

2013-10-21, 15:49
ten koleś co gada na początku, to podstawiony głos oppenheimera, teraz wszyscy się będą jarać tym bo WB promuje takie badziewie, żenada

Roszp

2013-10-21, 18:13
Wy się śmiejecie, a mój dziadek poległ w walce z prawdziwą Godzillą.

Ar...........94

2013-10-22, 00:44
Roszp napisał/a:

Wy się śmiejecie, a mój dziadek poległ w walce z prawdziwą Godzillą.



Trochę szacunku! Nie wypada tak mówić o babci! :fiufiu:

dodii

2013-10-22, 11:39
Ja pie**ole. Przecież to jest istna prowokacja. Ten głos który słyszycie na początku to głos doktorka który opracował broń jądrową którą później zrzucono na Japonię. Ciekaw jestem czy Japońce się będą o to rzucać czy wypną poślady. Co jak co ale to jest po prostu k***a szczyt bezczelności.