18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Godfrey Bloom masakruje dziennikarza

Szynkaa • 2013-12-06, 15:04
"Antyrasista" pokonany własną bronią. :pejcz: Oczy i uszy się cieszą :)



Główna akcja zaczyna się od 0:30, choć polecam od początku. Podstawowy angielski wymagany.

SharpSe

2013-12-06, 19:20
Sayagin666 napisał/a:

@gwindak

Czlopie czy Cię poj***ło do reszty ?? W portfelu masz dużo dzieki EU ? W jakim ty kraju żyjesz ? Może jest fajnie bo dzieci w pszedszkolach zaczęły się uczyć o gender ? a może Ci dobrze bo samochodu niemożesz umyć przed domem ? Może Ci pasują limity unijne na produkcje żarcia ? Mleka ? Im więcej limitów tym mniej mleka, mniej towaru = cena idzie w górę. No chyba, że Twoj tatuś jest eurodeputowanym to sorry...



Nie pisz do mnie człopie bo cie człopie nie obrazilem. Pisałem tylko i wyłącznie o emigrantach. Czytaj k***a ze zrozumieniem. Co do portfela to nie miałbym więcej gdybysmy w tej uni nie byli, u nas nie takie k***y i złodzieje rządzą, co do gender to zejdz na ziemię bo jeszcze nikt ani w przedszkolu ani w szkołach o ty nie słyszał, co do limitów to na tym niestety polega kapitalizm, nie pasuję ci to wypie**alaj na Kube. A na koniec to od mojego Ojca trzy ch*jki w bok bo był dobrym człowiekiem.

wrobel242424

2013-12-06, 19:22
wpiszcie na youtube KarasekUS, tam jest więcej materiałów z nim i to po polsku na dodatek

W3bst3r

2013-12-06, 19:30
gwindak napisał/a:



Nie pisz do mnie człopie bo cie człopie nie obrazilem. Pisałem tylko i wyłącznie o emigrantach. Czytaj k***a ze zrozumieniem. Co do portfela to nie miałbym więcej gdybysmy w tej uni nie byli, u nas nie takie k***y i złodzieje rządzą, co do gender to zejdz na ziemię bo jeszcze nikt ani w przedszkolu ani w szkołach o ty nie słyszał, co do limitów to na tym niestety polega kapitalizm, nie pasuję ci to wypie**alaj na Kube. A na koniec to od mojego Ojca trzy ch*jki w bok bo był dobrym człowiekiem.



Takóż witam i zapraszam do masakry (kto czyta komentarze pod politycznymi ten mnie zna) :mrgreen:

Cytat:

co do gender to zejdz na ziemię bo jeszcze nikt ani w przedszkolu ani w szkołach o ty nie słyszał



KLIK - Dowód 1

KLIK - Dowód 2
Zajeświetnie, że mieszasz się do polityki i nie opierasz się na faktach.

Cytat:

co do limitów to na tym niestety polega kapitalizm


:trzesieee: :trzesieee: :trzesieee:
Chłopie, kto Ci takich bzdur naopowiadał? Każdy kapitalista i wolnorynkowiec powie Ci, że jest za zniesieniem dużej części przepisów, a nie nakładaniem nowych
Cytat:

Co do portfela to nie miałbym więcej gdybysmy w tej uni nie byli, u nas nie takie k***y i złodzieje rządzą


Nie rozumiesz, że w Unia to Unia Kolesi, układ jeszcze większy niż tylko ten w Polsce? Poczytaj sobie o traktacie lizbońskim i innych układach niesuwerenności które podpisał Lechu z bratem.

Thompson9191

2013-12-06, 20:02
@dagins
Nie wiem czy RPA jest wstanie pobić Izrael pod względem najbardziej rasistowskiego.

AgentBrot

2013-12-06, 20:28
@W3bst3r
Pięć zdań i dwa link nie robi z tego wielkiego zaorania. Można było napisać zwięźlejszy post, bo teraz to trochę przerost formy nad treścią, ale generalnie zgadzam się z Tobą.


gwindak napisał/a:

co do limitów to na tym niestety polega kapitalizm



Tego nie rozumiem. Chyba słyszeliśmy o różnych kapitalizmach :-D

SharpSe

2013-12-06, 20:29
W3bst3r napisał/a:



Takóż witam i zapraszam do masakry (kto czyta komentarze pod politycznymi ten mnie zna) :mrgreen:



KLIK - Dowód 1

KLIK - Dowód 2
Zajeświetnie, że mieszasz się do polityki i nie opierasz się na faktach.


:trzesieee: :trzesieee: :trzesieee:
Chłopie, kto Ci takich bzdur naopowiadał? Każdy kapitalista i wolnorynkowiec powie Ci, że jest za zniesieniem dużej części przepisów, a nie nakładaniem nowych

Nie rozumiesz, że w Unia to Unia Kolesi, układ jeszcze większy niż tylko ten w Polsce? Poczytaj sobie o traktacie lizbońskim i innych układach niesuwerenności które podpisał Lechu z bratem.
Obrazek



Co ty tam pie**olisz za uszami o masakrze? Widzę, że ogromne w tobie samouwielbienie. Pewnie się pucujesz do lustra z najnowszym wydaniem polityki. Ale wracając do tematu.

Pierwsze nie jestem lewakiem. Równie dobrze mógłbym nazwać ciebie korwinistą czy może wyznawcą Kowboja Czaczy ale mniejsza z tym kim jesteś. Tak masz rację co do przerośniętej maszyny biurokracyjnej w Uni ale nie zmienia to faktu, że tym całym cyrkiem rządzi pieniądz. To proste nawet nie ma o czym pisać. Kapitalizm.

Drugi to gender. To, że jakaś feministyczna świnia napisała jakichś tam podręcznik o swojej chorobie umysłowej nie oznacza od razu, że będzie wprowadzony do przedszkoli i szkół. Żyjemy w wolnym (co prawda nie do końca) kraju i każdy może lobbować swoje "dzieła" gdzie tylko chce. Jak sam zauważyłeś rodzice nie pozwalają robactwu narzucać swojej ideologii. Sam jakbym u dzieciaka w przedszkolu coś takiego zobaczył to bym łeb urwał przy samej dupie. Także bez paniki.

Na koniec. Zauważyłem ostatnio, że Polactwo (specjalnie) coraz częściej i głośnie zaczyna nienawidzieć wszystkiego i wszystkich. Niemców, ruskich, ciapatych, cyganów, islamistów, żydów, wschód i zachód i amerykę, Unie, czerwonych i czarnych i mógłbym tak w nieskończoność. Problem jest tylko jeden. To że toczycie wszyscy piane z mordy tak naprawde nikogo na świecie nie obchodzi. Nie jesteście jego pępkiem i nigdy nie będziecie. Kiedyś nasz Marszałek powiedział "naród wspaniały tylko ludzie k***y". To jednak nie oddaje prawdziwego oblicza obecnego społeczeństwa Polski. Teraz nasz naród sk***iały i podzielony a ludzie ślepi i głupi. Niestety.

W3bst3r

2013-12-06, 20:52
gwindak napisał/a:



Co ty tam pie**olisz za uszami o masakrze? Widzę, że ogromne w tobie samouwielbienie. Pewnie się pucujesz do lustra z najnowszym wydaniem polityki. Ale wracając do tematu.

Pierwsze nie jestem lewakiem. Równie dobrze mógłbym nazwać ciebie korwinistą czy może wyznawcą Kowboja Czaczy ale mniejsza z tym kim jesteś. Tak masz rację co do przerośniętej maszyny biurokracyjnej w Uni ale nie zmienia to faktu, że tym całym cyrkiem rządzi pieniądz. To proste nawet nie ma o czym pisać. Kapitalizm.

Drugi to gender. To, że jakaś feministyczna świnia napisała jakichś tam podręcznik o swojej chorobie umysłowej nie oznacza od razu, że będzie wprowadzony do przedszkoli i szkół. Żyjemy w wolnym (co prawda nie do końca) kraju i każdy może lobbować swoje "dzieła" gdzie tylko chce. Jak sam zauważyłeś rodzice nie pozwalają robactwu narzucać swojej ideologii. Sam jakbym u dzieciaka w przedszkolu coś takiego zobaczył to bym łeb urwał przy samej dupie. Także bez paniki.

Na koniec. Zauważyłem ostatnio, że Polactwo (specjalnie) coraz częściej i głośnie zaczyna nienawidzieć wszystkiego i wszystkich. Niemców, ruskich, ciapatych, cyganów, islamistów, żydów, wschód i zachód i amerykę, Unie, czerwonych i czarnych i mógłbym tak w nieskończoność. Problem jest tylko jeden. To że toczycie wszyscy piane z mordy tak naprawde nikogo na świecie nie obchodzi. Nie jesteście jego pępkiem i nigdy nie będziecie. Kiedyś nasz Marszałek powiedział "naród wspaniały tylko ludzie k***y". To jednak nie oddaje prawdziwego oblicza obecnego społeczeństwa Polski. Teraz nasz naród sk***iały i podzielony a ludzie ślepi i głupi. Niestety.



Cytat:

Co ty tam pie**olisz za uszami o masakrze? Widzę, że ogromne w tobie samouwielbienie. Pewnie się pucujesz do lustra z najnowszym wydaniem polityki. Ale wracając do tematu.


To ja mam tu 16 lat czy ty? :roll:

Cytat:

Uni ale nie zmienia to faktu, że tym całym cyrkiem rządzi pieniądz. To proste nawet nie ma o czym pisać. Kapitalizm.



A no tak, zapomniałem, że tylko kapitaliści mają pieniądze, a socjaliści i cała pozostała czerwona hołota żywi się liśćmi z drzew przez siebie hodowanych. :ks_homer:

Cytat:

Żyjemy w wolnym (co prawda nie do końca) kraju i każdy może lobbować swoje "dzieła" gdzie tylko chce.


To ja będę lobbował nazistowskie dzieła i co? Wolna publikacja! Poza tym zobacz sobie edukację dzieci w Niemczech. Rodzice uciekają z kraju bo tam Gender jest normą. Poczekajmy parę lat i zobaczysz co Ci Paligłup narzuci.

Cytat:

Sam jakbym u dzieciaka w przedszkolu coś takiego zobaczył to bym łeb urwał przy samej dupie. Także bez paniki.


Spoko, jak przyjdzie minister z ustawą to poczekam, aż pan gwindak obroni moje dziecko przed całym aparatem państwa :-D
Cytat:

Problem jest tylko jeden. To że toczycie wszyscy piane z mordy tak naprawde nikogo na świecie nie obchodzi. Nie jesteście jego pępkiem i nigdy nie będziecie. Kiedyś nasz Marszałek powiedział "naród wspaniały tylko ludzie k***y". To jednak nie oddaje prawdziwego oblicza obecnego społeczeństwa Polski. Teraz nasz naród sk***iały i podzielony a ludzie ślepi i głupi. Niestety.


Uwielbiam pro argumenty, typowe dla lewicy "przeprowadziłem badanie społeczne i wiem". Albo "ja mam rację i ch*j ci w dupę, jesteś ślepy; nie udowodnię ci bo nie umiem więc zamknij ryj"
Cytat:

Na koniec. Zauważyłem ostatnio, że Polactwo (specjalnie) coraz częściej i głośnie zaczyna nienawidzieć wszystkiego i wszystkich. Niemców, ruskich, ciapatych, cyganów, islamistów, żydów, wschód i zachód i amerykę, Unie, czerwonych i czarnych i mógłbym tak w nieskończoność.


Francja z tym nie walczyła i dzisiaj Francuzów rodowitych zaczyna brakować. Chyba nie rozumiesz, że ta kultura umiera. Po prostu, była Francja wyj***ło Francję. Takie tam, że Francja po 1400+ latach znika. Tolerancja ważniejsza!

A teraz słuchajcie uważnie lewaki i inne tolerancyjno-socjalne przygłupy. Zdaję sobie sprawę, że do Was i tak większość argumentów nie trafi, ale piszę te wszystkie dyskusje, żeby mieć czyste sumienie i ewentualnie przekonywać "zlewicowane centrum". W momencie kiedy przechodzicie do jechania ad personam zaczynam myśleć w jeden sposób. Jaki? Taki, że za parę/naście lat jak Wasze "każdemu równo po gówno" zniszczy ten kraj i tak obudzicie się z ręką w nocniku. Amen. A teraz wypie**alać.

SharpSe

2013-12-06, 21:16
W3bst3r,

Nie mam człowieku ani ochoty ani czasu żeby ci na to wszystko odpowiadać. Co ty tam pisałeś o Francji i jakiejś walce to już mnie załamało. Mojego zdania nie zmienisz i możesz sobie żyć w przekonaniu że kogoś "zaorałeś". Tak naprawdę zaorać sobie możesz za domem na wiosnę.
Jesteś jeszcze młody i wyszczekany. Pięknie i złotoustnie piszesz. Pozwiedzaj trochę świata popracuj tu i tam, zdobądź trochę doświadczenia takiego życiowego to wtedy pogadamy.

EdmundKemper

2013-12-06, 21:27
Tak sobie czasem myślę. Czy nie powinienem się uczyć, rozwijać, udawać proeuropejskiego, aby dostać się do miejsc decyzyjnych w ZSRE i nie rozpie**olić tego grajdołka od środka jakimiś destrukcyjnymi decyzjami.

W3bst3r

2013-12-06, 21:45
gwindak napisał/a:

W3bst3r,

Nie mam człowieku ani ochoty ani czasu żeby ci na to wszystko odpowiadać. Co ty tam pisałeś o Francji i jakiejś walce to już mnie załamało. Mojego zdania nie zmienisz i możesz sobie żyć w przekonaniu że kogoś "zaorałeś". Tak naprawdę zaorać sobie możesz za domem na wiosnę.
Jesteś jeszcze młody i wyszczekany. Pięknie i złotoustnie piszesz. Pozwiedzaj trochę świata popracuj tu i tam, zdobądź trochę doświadczenia takiego życiowego to wtedy pogadamy.



Cytat:

O ch*j sory, zapomniałem, że mądrym jest się dopiero od 18 lat, w magiczny sposób otrzymam boską wiedzę i wizję świata o północy czternastego maja 2015 roku. Przepraszam, już wypie**alam.



Argument co do wieku - tak bardzo typowy, że się śmieję.
A reszta to ucieczka przed argumentami bo tak naprawdę jesteś cipą która nie potrafi udowodnić swoich racji i ucieka.

kih0n

2013-12-06, 21:56
UKIP stale na propsie :D
Nigel Farage to taki masakrator od którego Korwin mógłby brać korepetycje

SharpSe

2013-12-06, 21:57
W3bst3r napisał/a:





Argument co do wieku - tak bardzo typowy, że się śmieję.
A reszta to ucieczka przed argumentami bo tak naprawdę jesteś cipą która nie potrafi udowodnić swoich racji i ucieka.



Napisałem tylko fakt, że nie masz doświadczenia życiowego. Domyślam się z drugiej strony, że jesteś o wiele starszy tylko jak idiota tuszujesz swój prawdziwy wiek. Uwierz mi, że argumentów mam wiele tylko jak pisałem nie mam na ciebie czasu leszczyku bo jutro rano lecę do pracy. Więc zostawię cię już w swoim przeświadczeniu o swojej wyższości. Miłej lektury przed lustrem. Aha. Nazwanie mnie cipą świadczy tylko o twojej kulturze wypowiedzi. Jednak nie jesteś taki złotousty jak myślałem więc nie pozostaje mi nic innego jak stwierdzenie, że jesteś cyganem wysranym ze brudnego sromu twojej starej. Pa misiu pysiu.

WalniętyKnur

2013-12-06, 22:47
jak ja nienawidze brytyjskiego angielskiego - jakby się gówna nażarli...

gzy

2013-12-06, 23:10
gwindak napisał/a:



Tak masz rację co do przerośniętej maszyny biurokracyjnej w Uni ale nie zmienia to faktu, że tym całym cyrkiem rządzi pieniądz. To proste nawet nie ma o czym pisać. Kapitalizm.



Jesteś czerwony gościu - uwierzyłeś, że żyjesz w kapitalizmie. Teraz bierzemy czerwony mózg, odkładamy na półkę i czytamy fakty.

Kapitalizm(za wiki) - system ekonomiczny oparty na prywatnej własności środków produkcji, wolnej przedsiębiorczości,(jak nie masz 1000zł na zus - nie ma przedsiębiorczości, jak nie masz pozwolenia - nie mozesz sprzedawac, albo produkowac, nie masz koncesji - won) wolnym obrocie towarami(uncheck - nie możesz obracać np. żarówkami, piwem, czy własnym ekodieslem) i usługami(nie mogę zostać taksówkarzem bez licencji) oraz na wolnej konkurencji pomiędzy podmiotami(konkuruj z pocztą polską, albo pkp, albo generalnie państwowym - chu!owym)

To szybkie pojedyncze przykłady, które mnożą się - zresztą każdy sam widzi jak jest...
Te małe różnice powodują zabicie prawdziwego kapitalizmu właśnie - czyli najmniejszych przedsiębiorstw- tych amerykańskich legendarnych pucybutów - którzy mogli stać się kiedyś milionerami i je uzależnia od państwa, co prowadzi do patologii w strukturze państwa

marekqat

2013-12-07, 00:12
Jak mu gazetą przyj***ł to przypomniał mi się Benny Hill :mrgreen:
:mrgreen: