18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"God you're good"

typo • 2012-11-15, 20:07
Małe wyjaśnienie:

To jest charytatywny mecz "Hit for Haiti" w którym grają Federer i Sampras vs. Agassi i Nadal. Tym którzy interesują się tenisem nie muszę tych panów przedstawiać, tych którzy ich nie znają odsyłam na google (ale krótko mówiąc jedni z najlepszych tenisistów jacy stąpali na Ziemi). Warto dodać, że w tym meczu krawędź boiska jest zarazem linią autu - to oznacza, że każde pie**olnięcie w niebieską powierzchnię liczy się jako punkt. I panowie mają mikrofony, temu ich tak dobrze słychać.

Krótko przed serwem, który znajduje się na poniższym filmiku Agassi (ten łysy) powiedział do Federera (ten w czerwonym), że nie wygląda groźnie. Pierwszy serw poszedł w siatkę, ale potem Roger zrobił to:


grzybek507

2012-11-15, 20:18
U nas z tymi mikrofonami było by ciekawie...
- k***a!
- Aleś zj***ł ja jebie..
no i wiele wiele innych :D

typo

2012-11-15, 20:24
Tu jest początek tej rozmowy o której wspominałem. NIe umiem przycinać filmików więc od 33 s jest to co było przedtem.





jacekmatys

2012-11-15, 20:28
chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle eh...po ch*ju

AngryCow

2012-11-15, 21:13
Ja tam tenis bardzo lubię. W tym sporcie nie ma zawiści czy nieczystych zagrań, jest za to wzajemny szacunek i sportowa rywalizacja. A w takich meczach pokazowych widać, że nikt nie robi niczego z przymusu, tylko rzeczywiście dobrze się bawi.

bloodwar

2012-11-15, 21:24
Ja też tenis bardzo lubię. W takim jak ten meczach pokazowych widać, że nikt nie robi niczego z przymusu, tylko rzeczywiście dobrze się bawi, zaś podczas normalnych meczów widać wyraźnie, który osobnik jest opłacony przez buków a który ma wygrać, dlatego każdy jeden mecz jest absolutnie pozbawiony jakiejkolwiek zawiści czy nieczystych zagrań (trudno jest zagrać nieczysto jeżeli gra sie pod scenariusz :-)

mjrZenada

2012-11-15, 22:57
Janowicz rozpie**oliłby ich wszystkich na raz.

pikpok

2012-11-15, 23:13
Star-foods mu sie przykleil do twarzy

Sl...........nx

2012-11-15, 23:38
Cytat:

podczas normalnych meczów widać wyraźnie, który osobnik jest opłacony przez buków a który ma wygrać, dlatego każdy jeden mecz jest absolutnie pozbawiony jakiejkolwiek zawiści czy nieczystych zagrań (trudno jest zagrać nieczysto jeżeli gra sie pod scenariusz :-)



:homer:
Najwyraźniej nie masz pojęcia, jak funkcjonują zakłady bukmacherskie w tenisie. To sport, w którym bardzo, ale to bardzo trudno jest oszukiwać.
Niegdyś próbował czegoś takiego Davydenko, to został przez sędziego upomniany, że nie przykłada się do gry, zaś zakłady w tym meczu zostały anulowane.
Tenis, jako jeden z niewielu, to biały sport. Czysty.
I przestań tych ludzi obrażać, bo niekiedy w meczach dochodzą do granic wytrzymałości, spędzając na korcie 5,6 albo nawet więcej godzin, niejednokrotnie w piekielnym słońcu, w temperaturze powyżej 30 stopni.

sledz136

2012-11-15, 23:45
Za Rogera piwko musi być :)

siwens84

2012-11-16, 00:23
typo napisał/a:

Warto dodać, że w tym meczu krawędź boiska jest zarazem linią autu - to oznacza, że każde pie**olnięcie w niebieską powierzchnię liczy się jako punkt.



Warto to dodać że tak jest w każdym meczu DEBLOWYM!!!

stalowyszczur

2012-11-16, 03:01
Oj tam oj tam, zrobili male show dla publiki, a wy sie podniecacie :) .

bloodwar

2012-11-16, 06:12
Slonx napisał/a:



:homer:
Najwyraźniej nie masz pojęcia, jak funkcjonują zakłady bukmacherskie w tenisie. To sport, w którym bardzo, ale to bardzo trudno jest oszukiwać.
Niegdyś próbował czegoś takiego Davydenko, to został przez sędziego upomniany, że nie przykłada się do gry, zaś zakłady w tym meczu zostały anulowane.
Tenis, jako jeden z niewielu, to biały sport. Czysty.
I przestań tych ludzi obrażać, bo niekiedy w meczach dochodzą do granic wytrzymałości, spędzając na korcie 5,6 albo nawet więcej godzin, niejednokrotnie w piekielnym słońcu, w temperaturze powyżej 30 stopni.

\

Równie dobrze mógłbyś powiedzieć "Na polskich studiach nie da się ściągać i przejść fuksem". Owszem, jeżeli tylko jedna osoba próbuje naciągnąc wynik (bo np. jego kumpel obstawił mnóstwo kasy na jego porażkę) to łatwo jest zauważyć, w którym momencie gościu przestaje grać "na serio" a zaczyna się podkładać, niestety jeżeli dwóch graczy gra pod scenariusz to oszustwo jest nie do wykrycia a miliony lemingów po zakończeniu meczu jest przekonanych, że dostali właśnie próbkę "białego sportu" i prawdziwej, dżentelmeńskiej walki na najwyższym poziomie

kajas2

2012-11-16, 17:44
można gdzies sciagnac w calosci ten meczyk?

1kosa1

2012-11-16, 19:09
@up na jutube masz wszystko :)
watch?v=DURqdkEzAN8