18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

God Bless America, zapowiada się dobry film

ag...........95 • 2012-01-31, 15:23
Premiera planowala na maj br.
Ta produkcja chyba „trafi” w nasze gusta :mrgreen:

10...........00

2012-01-31, 18:59
w końcu ktoś k***a zrobił porządny film! się podjarałem się strzelaniem do żydów :D

Pirat353

2012-01-31, 19:06
Oni strzelali do przeciwników Żydów , na transparentach mieli napisane: Bóg nienawidzi Żydów

Nihilus

2012-01-31, 19:19
DObry film się zapowiada :D

lapps

2012-01-31, 19:21
Suddenly Psychotic napisał/a:

Przydali by się tacy w naszym rządzie, przez pare minut naprawdę wyczyścili by parę chwastów ;)



i kogo by zabili? dode? najmana? wojewodzkiego? fajnie, ze typ sie wk***il co mu mass media wciskaja za gowno, tylko czemu zaczal sie wyzywac na przypadkowych/nieuprzejmych ludziach zamiast na kims kto jest za to odpowiedzialny?
ta pierwsza blondyneczka mogla byc nawet w porzadku, ale co tam. grala rozpieszczona suke w jakims reality show to trzeba ja zajebac.

jakby typ teraz znalazl wlasciciela spolki, ktora ma w swoim posiadaniu stacje, ktora emituje takie programy, i ktory jest odpowiedzialny za puszczane w telewizji scierwo, to moglaby byc ciekawa produkcja.
takto mamy nedzna mieszanke "urodzonych mordercow", bez pieknego watku milosnego szalonych ludzi i psychodelicznego klimatu, ze "swietymi z bostonu" tylko bez tej pieknej idei. czyli obydwa te filmy pozbawili tego co nadawalo im ich wartosc i tak powstal kolejny politycznie poprawny chlam z linii produkcyjnej hollywoodooo piypul

jeszcze k***a, jak to wyglada. jakis lekko zzulony ksiegowy majacy jak widac ciezka depresje jezdzi zoltym, oczojebnym, zadbanym sportowym autem???? to juz sobie k***a kpia w najlepsze ze swiadomosci szarej masy przed odbiornikami.

i mam nadzieje, ze ta typiarke przynajmniej wyr*chal, bo jak nie to ten film powinien byc w kategorii fantastyka.

gdzie sie podziali, tamci filmowcy...

cannum

2012-01-31, 19:34
Takie bezstresowe wychowanie to ja rozumiem.

Xenomorph08

2012-01-31, 19:36
Ale Bambo w Białym nie zabił :(

Adiro

2012-01-31, 19:39
I tak pewnie będzie poprawne politycznie jak ja pie**ole, żadnych wk***iających żydów nie zabiją, żadnego muzułmanina, który siedzi na ulicy i się modli do srallaha, ani żadnego murzyna, którzy naprawdę psują Zachód, widać to już po trailerze. Mam nadzieję, że się mylę. Chociaż oglądanie gdy jakieś pie**olone chamy giną, też jest przyjemne, pójdę do kina, zobaczymy. I tak pewnie będzie chłam, ale co tam. :P

brt1529

2012-01-31, 20:44
Starszym niż 13 lat, którzy wychowali się na akademii policyjnej chcę powiedzieć, że reżyserem jest człowiek który świetnie pasuje do tego filmu;]


RakMozgu

2012-01-31, 20:48
lapps napisał/a:



i kogo by zabili? dode? najmana? wojewodzkiego? fajnie, ze typ sie wk***il co mu mass media wciskaja za gowno, tylko czemu zaczal sie wyzywac na przypadkowych/nieuprzejmych ludziach zamiast na kims kto jest za to odpowiedzialny?
ta pierwsza blondyneczka mogla byc nawet w porzadku, ale co tam. grala rozpieszczona suke w jakims reality show to trzeba ja zajebac.

jakby typ teraz znalazl wlasciciela spolki, ktora ma w swoim posiadaniu stacje, ktora emituje takie programy, i ktory jest odpowiedzialny za puszczane w telewizji scierwo, to moglaby byc ciekawa produkcja.
takto mamy nedzna mieszanke "urodzonych mordercow", bez pieknego watku milosnego szalonych ludzi i psychodelicznego klimatu, ze "swietymi z bostonu" tylko bez tej pieknej idei. czyli obydwa te filmy pozbawili tego co nadawalo im ich wartosc i tak powstal kolejny politycznie poprawny chlam z linii produkcyjnej hollywoodooo piypul

jeszcze k***a, jak to wyglada. jakis lekko zzulony ksiegowy majacy jak widac ciezka depresje jezdzi zoltym, oczojebnym, zadbanym sportowym autem???? to juz sobie k***a kpia w najlepsze ze swiadomosci szarej masy przed odbiornikami.

i mam nadzieje, ze ta typiarke przynajmniej wyr*chal, bo jak nie to ten film powinien byc w kategorii fantastyka.

gdzie sie podziali, tamci filmowcy...



Posluchaj co blondyneczka mowi kiedy celuje do niej z pistoletu... tam juz chyba nie grala.
Zreszta z tego co widzialem na tym trailerze to koles ma raka i postanawia rozjebac wszystko zanim zginie, pewnie sprzedal dom i kupil to camaro.

xnobex

2012-01-31, 21:11
@lapps

Wyj***ł tych co go wk***iali. Tu nie ma co filozofować. Poza tym biorąc tą blondyne pod uwage myslisz że może być spoko. Jakby była mądra ( i tu o kazdym człowieku telewizji mówie również ) to by wiedziała że to co robi na wizji jest dnem i by tego nie robiła. A jeśli robi takie gówno dla kasy i niszczy poziom kinematografii i kultury w USA to chyba jest powód żeby ją odj***ć. Oczywiście z punktu widzenia tego zrozpaczonego bohatera. Rozumiem gościa ;)

po...........cz

2012-01-31, 21:34
Kiedyś miałem wizję, że wchodzę do autobusu w godzinach szczytu z piłą spalinową i robię porządek

Co...........ru

2012-01-31, 21:55
Mój idol... Niema bata, też bym tak chciał :C Tylko skąd ja wytrzasne ciężarówkę amunicji? ;)

lapps

2012-01-31, 22:43
Cytat:

Jakby była mądra ( i tu o kazdym człowieku telewizji mówie również ) to by wiedziała że to co robi na wizji jest dnem i by tego nie robiła. A jeśli robi takie gówno dla kasy i niszczy poziom kinematografii i kultury w USA to chyba jest powód żeby ją



jakby on byl madry to by zabijal zrodlo problemu, a nie skutki. wiec powinien smialo zaczac od siebie. a poziom kinematografii i kultury w USA i na swiecie to niszcza glownie producenci


@Rakmozgu
to jeszcze wieksza beka, jak probuja ludziom wciskac, ze te reality show sa prawdziwe :lol:
a za auto sory, odszczekuje

Explo

2012-01-31, 23:26
k***a, panowie,pytanie jest podstawowe:
CZY ON JĄ WYr*cha?!

NaughtyBear

2012-01-31, 23:30
Obejrzalem trailer dwa razy i jestem z tego dumny łighigighihih