18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gniazdko tzw Yellow Jackets, czyli os.

exodomy • 2014-01-23, 11:52
Pewnie lubicie sobie poobserwować pszczoły, osy latające od i do gniazda?
Cóż - tutaj byście sobie nie poobserwowali :-D Osobiście nie nawidzę kurestwa. Enjoy 8-)




aha - oglądać z dźwiękiem.

mongolski_nudysta

2014-01-24, 14:37
Co robisz? nie nawidzisz?
NIE NAWIDZISZ?
Słownika też pewnie nienawidzisz mały polonistyczny bandyto?

Sliski

2014-01-24, 14:38
Wstawi ktoś zdjęcie achtunga?

Szlachcic_Cygański

2014-01-24, 14:42
Ciarki mnie przechodzą od samego brzęczenia. Ueeeeee.

crossdressphyxia

2014-01-24, 14:53
Osy to prawdziwe k***y. Pamiętam raz, jak podczas połowu krabów biały szkwał zniósł nas na cieśninę Lancastera między ziemie Baffina i wyspę Devon. Uderzyliśmy w rafę i cudem dopłynęliśmy naszą barką z napędem żaglowym na małą wyspę. Wyrwa w kadłubie miała około metra na metr. Przypominałem sobie, że plemię Mokele-Mbeme z Amazonii używało wosku produkowanego przez osy do uszczelniania swoich tratw. Wybrałem się wgłąb lądu i napotkałem takie gniazdo. Z odległości 50-ciu metrów wypatrzyłem królową, ruszyłem sprintem i złapałem ją za skrzydełka. Nie mogły mi nic zrobić pod groźbą zabicia ich matki. Powiedziałem im w starożytnym języku os, że jeżeli chcą ją odzyskać, muszą załatać dziurę w naszej barce. trochę popsioczyły jak to osy, ale zalepiły łajbę, wypuściłem królową i szczęśliwie popłynęliśmy na Grenlandię po Big-maca.

jbone

2014-01-24, 14:57
k***a atakują wściekłe jak osy:) nie wierze że samo ustawienie kamerki tak je wk***iło,pewnie dla efektu któryś jebnął kijem albo z petardy, się wk***iły, wyczuły obcy obiekt i kąsają kamerkę a chłopaki pewnie odbiegli na 20m ale i tak ich wyczuły i kilka pewnie poleciało do nich.

nie, nie jestem k***a żadnym znawcą entomologiem ani ch*j wie czym.

osobiście oblał bym to benzyną i podpalił i patrzył jak wylatują i spadają na ziemię(skrzydełka się szybko fajczą-tak, to znam z doświadczenia)

BykoZauruz

2014-01-24, 15:04
Nie, nie lubimy.

Ale gust filmowy masz ciekawy.

Bembols

2014-01-24, 15:05
TamGdzies napisał/a:

niektorzy to lubia...:


Szwed zmarł od 146 ukąszeń szerszeni, z czego 54 w genitalia. 35-latek uprawiał seks z gniazdem pełnym tych owadów.

W środku gniazda znaleziono martwe szerszenie pokryte spermą, włosy łonowe przy wejściu i ślady palców denata na zewnątrz.


Koszmarnie spuchnięte ciało konającego już mężczyzny odkrył nad morzem jego sąsiad. Bertil Ståhfrääs myślał w pierwszej chwili, że to martwy wieloryb. Znajomego rozpoznał dopiero po tatuażu na szyi - donosi ibtimes.co.uk.

Według Ståhfrääs'a okolice łona były tak spuchnięte, że członek - choć też powiększony - był kompletnie niewidoczny.



Cała ta wiadomość została wymyślona i tak krąży po zagranicznych gazetach. Sprawdzić to postanowili dziennikarze International Business Times i napisali, że historia jest nie do zweryfikowania. My odnaleźliśmy w sieci źródłowy tekst. Napisał go szwedzki dziennikarz z serwisu nyheternasverige.se. Jego słabe punkty to to, że został napisany w ubiegłym roku (więc nie jest to żadna nowość) i znajduje się na stronie obfitującej w historie, w które naprawdę ciężko uwierzyć.

sherman

2014-01-24, 15:06
Gdyby nie te wszystkie małe, kłujace sk***ysyny to nie miałbyś co żreć ;/

go...........ek

2014-01-24, 15:34
sherman napisał/a:

Gdyby nie te wszystkie małe, kłujace sk***ysyny to nie miałbyś co żreć ;/



a co ty k***a żresz gówno os??

Mr.Diesel

2014-01-24, 15:47
Ten filmik mógłby trwać 5 sekund. Po co więcej?

Mojoo

2014-01-24, 15:51
I dokąd one tak zapie**alają?! :D

sherman

2014-01-24, 16:20
gozdek napisał/a:



a co ty k***a żresz gówno os??



Ty tepy popie**olcu. Czy to pszczoły czy to osy czy inne owady zapylają rośliny. Ale ty jako burak przyswajasz pewnie głównie nawozy azotowe, więc nic ci nie grozi.

Balleron

2014-01-24, 16:53
Ja będziesz zabijał osy i osowate, np. szerszenie to zeżrą cię komary u muchy bo stanowią stanowią 90% ich diety. Każde żyjątko jest potrzebne i spełnia swoją niepowtarzalną rolę. Jak masz gniazdo na strychu i uczulenie to możesz wezwać straż, jeśli chcesz zabijać je na wolności (np. w lesie) to kij ci w oko i mam nadzieję że cię potną. Jeśli chodzi o zapylanie to osowate też dokładają swoją cegiełkę.

Udział pszczół w zapylaniu roślin owadopylnych wynosi 60-90%. Trzmiele zapylają 10-15% a pozostałą część kwiatów pszczoły samotnice, osy, muchówki i niektóre chrząszcze.

Zarammoth

2014-01-24, 16:55
crossdressphyxia napisał/a:

Osy to prawdziwe k***y. Pamiętam raz, jak podczas połowu krabów biały szkwał zniósł nas na cieśninę Lancastera między ziemie Baffina i wyspę Devon. Uderzyliśmy w rafę i cudem dopłynęliśmy naszą barką z napędem żaglowym na małą wyspę. Wyrwa w kadłubie miała około metra na metr. Przypominałem sobie, że plemię Mokele-Mbeme z Amazonii używało wosku produkowanego przez osy do uszczelniania swoich tratw. Wybrałem się wgłąb lądu i napotkałem takie gniazdo. Z odległości 50-ciu metrów wypatrzyłem królową, ruszyłem sprintem i złapałem ją za skrzydełka. Nie mogły mi nic zrobić pod groźbą zabicia ich matki. Powiedziałem im w starożytnym języku os, że jeżeli chcą ją odzyskać, muszą załatać dziurę w naszej barce. trochę popsioczyły jak to osy, ale zalepiły łajbę, wypuściłem królową i szczęśliwie popłynęliśmy na Grenlandię po Big-maca.