18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głupie zabawy ze starszym człowiekiem

twojamatkajestgruba • 2012-02-24, 17:48
Grupa młodych ludzi znęca się (dość łagodnie) nad starym człowiekiem.


Kilka słów opisu: znam ich wszystkich, ten film znalazłem na facebooku. Stary, któremu wkładają wiadro na głowę, zadaje się z takimi, pije, przesiaduje pod sklepem. Może już mieć małe problemy z chodzeniem. Ma też lekko nie po kolei w głowie (kilka razy był w odpowiednim zakładzie). Przygłupom zapewne wydawało się, że bardzo śmiesznie będzie "porobić sobie jaja" w taki sposób.
Ja byłem zniesmaczony, oglądając to.

Jeśli komuś nie pasuje jakość to oznajmiam, że lepszej nie będzie ;)

Pener

2012-02-25, 17:39
BMWswap napisał/a:

faktycznie, kiepy moje... ale one nie służą do palenia, one są tylko dawcą tytoniu :)


nie ściemniaj :-P

golind

2012-02-26, 00:37
Przez ciebie dostałem skrętu szyi...

Nerd

2012-02-26, 19:08
Powiedz Emilowi Slimakowi D.,że jest idiotą, skoro udostępnił ten filmik.
Szkoda,że ich emaili nie masz...

kl3juuu

2012-02-26, 19:08
Jaką k***ą trzeba być żeby robić takie rzeczy ?

Avitus

2012-02-26, 19:26
Nie o "takie" Polskę walczyłem.

PyskatySkurwiel

2012-02-26, 19:30
@~Pener666 Po pierwsze hip hop, to kultura, a muzyka to rap :) . Po drugie nie każdy, kto słucha rapu jest idiotą i pisze na klatkach, murkach, czole i gdzie popadnie "JP" i "hwdp". Jeśli tak uważasz, to myślę, że rap znasz tak samo, jak ja prace w kopalni. Tylko widziałem ją z wierzchu, a reszte znam z opowiadań i to ludzi, którzy nie koniecznie kiedyś w niej byli.

Co do samego filmiku, to widząc takie zachowania najpierw jest mi żal ofiary "żartu". Następnie mam ochote rozj***ć w drobny pył "bohaterów", by nie przekazali swych genów dalej. Na końcu przychodzi rozczarowanie ludźmi i smutek, że należymy do tego samego gatunku.

@autor Jeżeli ich znasz, to naucz ich pokory i szacunku do słabszych. Wskazówki jak to zrobic znajdziesz w dziale "hard" ;)

PS: Wszyscy, którzy uważają moją wypowiedź za długa i chcą mi nawrzucać, czteronogi sierściuch was posuwał! :D

SharpSe

2012-02-26, 19:50
Oto jeden z tych sk***ieli. Pasuje film oraz uczestnikow wyslac na policje. Posiedza k***y troche.

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-02-26, 19:58 ]
Link do profilu skasowany

Nerd

2012-02-26, 19:55
@up
Z reguły nie powinno się zamieszczać takich linków nawet tutaj, a po drugie każdy potrafi sobie znaleźć tych kolesi, przecież autor filmiku dał ich nazwiska(bez imion).

SharpSe

2012-02-26, 19:57
up

no i co w zwiazku z tym? nie dbam o reguly i co mi k***a zrobisz?

mefe

2012-02-26, 20:02
PyskatySk***iel napisał/a:


@autor Jeżeli ich znasz, to naucz ich pokory i szacunku do słabszych. Wskazówki jak to zrobic znajdziesz w dziale "hard" ;)



Ma im załatwić babę z ku*asem? Nie wiem jak to ma rozwiązać sprawę

Nerd

2012-02-26, 20:31
gwindak napisał/a:

up

no i co w zwiazku z tym? nie dbam o reguly i co mi k***a zrobisz?


Jak widzisz moderator wyedytował Ci posta, ja tylko napisałem,że nie powinno się umieszczać takich linków, nie chcę Ci nic robić, ba... nie chce mieć nic wspólnego z Tobą, nie te kręgi intelektualne(przynajmniej tak mi się wydaje, po tych dwóch Twoich wypowiedziach).

SharpSe

2012-02-26, 21:14
Nerd napisał/a:


Jak widzisz moderator wyedytował Ci posta, ja tylko napisałem,że nie powinno się umieszczać takich linków, nie chcę Ci nic robić, ba... nie chce mieć nic wspólnego z Tobą, nie te kręgi intelektualne(przynajmniej tak mi się wydaje, po tych dwóch Twoich wypowiedziach).



Rzeczywiscie jestesmy zupelnie z innej bajki. Nic do ciebie nie mam kolego tylko krew mi sie gotuje jak widze takie rzeczy jak na filmiku. W takich momentach reguly ida na bok. Nie ma litosci dla zwyrodnialcow.

Voltron

2012-02-26, 21:52
skoro ich znacie i sa znani policji, to macie neizbity dowod zeby wpakowac takich debili do paki, tam codziennie beda j***ni w dupsko pol metrowym czarnym ku*asem przez pare lat. Moze to ich nauczy szacunku do ludzi

tomkararek

2012-02-26, 21:59
no wlasnie juz zgloszone