18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GLUED

kamil980 • 2014-02-01, 23:04


tekie realia

KrisCFC

2014-02-01, 23:12
Tak właśnie wygląda wychowywanie dziecka na komputerze...ciesze się, że gdy ja byłem bajtlem większość czasu nie chciałem i nie siedziałem w domu... :)

Tco

2014-02-01, 23:31
the new world order in progress

RockyWood

2014-02-02, 13:57
myślę że może to pokolenie jeszcze jeszcze będzie w miarę ok ale kolejne będzie już tak zj***ne że żyć się wam odechce na sam widok. Z resztą - będziecie i tak martwi bo za emeryturę (o ile nie zlikwidują) nie przeżyjecie tygodnia :amused:

Lares86

2014-02-02, 14:04
Ale ch*jnia, Ale ruda mamusia ma ładne bioderka. Tylko tyle.

Łynkcynkpynkcynk

2014-02-02, 14:08
Potem Ojciec wraca z pracy i na sadola nie wejdzie, bo komputer wyjebion.

Black Snake

2014-02-02, 14:16
To pokolenie jest najlepsze ze wszystkich. Jesteśmy na starych i nowych zasadach wychowywani. Przez co ogarniamy technikę, a stare pokolenie nawet telefonów nie umie obsługiwać. Dzięki temu, że na starych zasadach też jesteśmy wychowywani to potrafimy zapie**alać fizycznie, samemu coś naprawić, poskładać, zrobić. Nowe pokolenie za to tylko przy maszynach typu iphone, tablet, laptop będzie umiało pracować.

Podsumowanie: moje pokolenie potrafi dość efektywnie zapie**alać fizycznie i używać technologii. Stare tylko zapie**ala fizycznie, a technologii nienawidzą (dzieło szatana!). Nowe pokolenie tylko technologia! Zero wysiłku i kombinowania - przecież komputer za nas wszystko zrobi.

CookieMonssster

2014-02-02, 15:34
Ale to irytujące... Najpierw rodzice nie mają czasu dla własnych dzieci, nie chce im się z nimi spędzać czasu i czymkolwiek je zainteresować, więc dają im komputer, konsolę czy inny tablet, żeby był spokój. Później po latach budzą się z ręką w nocniku, bo dziecko nie widzi innych rozgrywek po za grami i płacze jak to jest źle i beznadziejnie, a z nimi cała społeczność internetowa.... Dzieciak nie rodzi się przed komputerem i to od rodziców zależy jak spędzi dzieciństwo... jeżeli Twój syn lub córka jest taka jak na animacji, to przykro mi, ale ch*jowy z Ciebie rodzic, a nie z niego ch*jowy dzieciak ;/

A co do społeczności internetowej co potrafi tylko pie**olić, jakie to ich pokolenie jest zajebiste i niesamowite, a każde następne (czasem i poprzednie) to syf to już w ogóle słów brakuje.... Jak miałem lat 10, to mi dziadek czy inna babcia marudziła, że jak tak można tyle czasu przed TV spędzać... Jak szedłem na dwór pokopać piłkę i prosiłem matkę o nowe korki, to też był lament, że za ich czasów tak nie było i wystarczyły sandały... Każde pokolenie ma swój czas i ten konkretny będzie dla niego właściwy, bo to wtedy nauczył się tak funkcjonować.. Pewnie za 10 lat dzisiejsze gimbusy będą narzekać na przyszłe, jakie to z nich lamusy... taka naturalna kolej rzeczy...

@Black Snake jak Twój dziadek był dzieciakiem to szczytem techniki był silnik od Wartburga i pewnie miał o nim większe pojęcie niż ty o dzisiejszej technologii...

PS. kto nie lubi posiedzieć od czasu do czasu i ponaparzać w gry :P