18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głową muru nie przebijesz

SkąpyDziadyga • 2024-04-10, 08:18
Ale szybę już tak.

Według informacji z 4chan'a:
Ukrainiec zapytał się swojego rówieśnika czy będzie walczył o "matkę ukraine", sądząc po "widokach " zapewne źle odpowiedział, bo rozwalił łeb 16 letniego ukraińca o szybę.
Materiał jest za słaby na hard

PS. zauważyłem że to video usuwają z przestrzeni publicznej/internetowej, więc radze (jak ktoś chce) zachować kopie, zapewne chodzi o psucie narracji "ukraina już za chwile wygra".



Halman

2024-04-10, 08:22
SkąpyDziadyga napisał/a:

zauważyłem że to video usuwają z przestrzeni publicznej/internetowej, więc radze zachować kopie.



po ch*j mam sobie zaśmiecać dysk jakimś gównem?

SkąpyDziadyga

2024-04-10, 08:25
Halman napisał/a:

po ch*j mam sobie zaśmiecać dysk jakimś gównem?



Przecież i tak masz gówno na dysku, widząc to co wstawiasz.

żmij

2024-04-10, 09:46
SkąpyDziadyga napisał/a:

Przecież i tak masz gówno na dysku, widząc to co wstawiasz.



Ciulaj mu!



SkąpyDziadyga napisał/a:

Przecież i tak masz gówno na dysku, widząc to co wstawiasz.




A Ty się nie daj!



8-)

Halman

2024-04-10, 09:52
oba up`y...

kiedyś miałem coś na wzór sympatii do ukrainców że podjęli walkę..

dziś czas zweryfikował was na grubo: bliżej wam ruskiej dziczy niż cywilizacji...

SkoPio1

2024-04-10, 10:04
„zapewne chodzi o psucie narracji "ukraina już za chwile wygra"”
  
Daj te swoje dowody na swoją fałszywą tezę.
:>

TwójCzarnyPan

2024-04-10, 10:22
Coś wyrośnięty ten rówieśnik 16-latka.
Kolejny filmik z dupy z żulami albo narkomanami, którzy dali sobie po ryjach, z wymyśloną historyjką w opisie. Ciągle dajecie się na to złapać?

żmij

2024-04-10, 10:24
Halman napisał/a:

oba up`y...
kiedyś miałem coś na wzór sympatii do ukrainców że podjęli walkę..
dziś czas zweryfikował was na grubo: bliżej wam ruskiej dziczy niż cywilizacji...



Nigdy nie miałem złudzeń odnośnie postsowietów.

:)

gumofilec

2024-04-10, 10:33
Halman napisał/a:

po ch*j mam sobie zaśmiecać dysk jakimś gównem?



Bo ruscy chcą wzbudzić poczucie spisku w społeczeństwie żeby ich narracja się przyjęła

TwójCzarnyPan

2024-04-10, 10:34
Halman napisał/a:

oba up`y...
kiedyś miałem coś na wzór sympatii do ukrainców że podjęli walkę..
dziś czas zweryfikował was na grubo: bliżej wam ruskiej dziczy niż cywilizacji...


Jedni walczą, jedni pracują, inni sp***olili, a jeszcze inni chleją, ćpają i walą się po mordach. Jak widzisz już tylko tych ostatnich to znaczy, że ruskie pranie mózgu przyniosło efekty.

żmij

2024-04-10, 10:48
TwójCzarnyPan napisał/a:

Jedni walczą, jedni pracują, inni sp***olili, a jeszcze inni chleją, ćpają i walą się po mordach. Jak widzisz już tylko tych ostatnich to znaczy, że ruskie pranie mózgu przyniosło efekty.



Ty, ale wiesz, że jeśli widzisz tylko takich kacapów, którzy "...chleją, ćpają i walą się po mordach", to znaczy, że banderowskie warunkowanie przynosi efekty?

PentagramOdDiabła

2024-04-10, 14:03
Halman napisał/a:

oba up`y...
kiedyś miałem coś na wzór sympatii do ukrainców że podjęli walkę..
dziś czas zweryfikował was na grubo: bliżej wam ruskiej dziczy niż cywilizacji...



Uuu Halman nie wierzę w to co napisałeś!! Czyżbyś wyłapał od jakiegoś młodego ukra na cymbał?

Bul_od_bytu

2024-04-10, 14:32
SkoPio1 napisał/a:

„zapewne chodzi o psucie narracji "ukraina już za chwile wygra"”
  
Daj te swoje dowody na swoją fałszywą tezę.



Ty tak na poważnie?

psotny_fiutek

2024-04-10, 14:39
Halman napisał/a:

oba up`y...
kiedyś miałem coś na wzór sympatii do ukrainców że podjęli walkę..
dziś czas zweryfikował was na grubo: bliżej wam ruskiej dziczy niż cywilizacji...





żmij napisał/a:

Nigdy nie miałem złudzeń odnośnie postsowietów.



A ja od początku na tym portalu tak twierdziłem !

rusek czy ukr to jeden ch*j, mentalność taka sama , to i to kacap !

Jedni i drudzy, udowadniają Nam to na każdym kroku.

rusek i ukr nigdy nie chcą dobra Polski i Polaków !

Tak było, jest i będzie !!!

A ci co Nam tu na Sadolu usiłują udowodnić że jedni sa lepsi od drugich, w tym samym czasie odczłowieczając tych drugich to albo:

opłacani agenci, pożyteczni idioci, albo polskojęzyczne osobniki, jednej czy drugiej nacji !

Ot co !

TwójCzarnyPan

2024-04-10, 14:53
psotny_fiutek napisał/a:

A ja od początku na tym portalu tak twierdziłem !
rusek czy ukr to jeden ch*j, mentalność taka sama , to i to kacap !
Jedni i drudzy, udowadniają Nam to na każdym kroku.
rusek i ukr nigdy nie chcą dobra Polski i Polaków !
Tak było, jest i będzie !!!
A ci co Nam tu na Sadolu usiłują udowodnić że jedni sa lepsi od drugich, w tym samym czasie odczłowieczając tych drugich to albo:
opłacani agenci, pożyteczni idioci, albo polskojęzyczne osobniki, jednej czy drugiej nacji !
Ot co !


Widać, że jesteś gówniarz albo masz złe intencje. Wolisz Ukrainę zależną od Zachodu, czy do ruskich? Bo niezależna nigdy nie będzie, choćby chciała. A jak przegra, wpadnie w ruskie łapy, stanie się drugą Białorusią i wtedy faktycznie będzie nam zagrażać. Więc Ukraińców nie musisz lubić, ale doceń, że dopóki napie**alają się z ruskimi nic nam nie grozi. W naszym interesie jest żeby ta wojna trwała tak długo, aż ruskie się zmęczą i odpuszczą. I żeby to była dla nich narodowa trauma, jak Afganistan 79-89. Dlatego, zamiast szczuć na Ukrainę, trzeba ją wspierać, to się opłaci.