18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głosuję na Putina! 10 razy! [zbiorczy]

~Velture • 2018-03-19, 11:41
W tym roku wybory prezydenckie w rosji znów odbyły się w systemie eurowizji gdzie można wysyłać ile się chce smsów :krejzi:






aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-20, 06:28
To wszystko nieprawda. Wybory są uczciwe.
W lokalu wyborczym są dwie urny, do jednej są wrzucane uczciwie oddane głosy.
Do drugiej prośby do Nowego prezydenta. Więc w celu zwiększenia swojej szansy w losowaniu (1 osoba wygra spełnienie życzenia) wrzucają więcej kartek z tym samym życzeniem:

"Bardzo chciałbym, by nowy prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin uścisnął mą dłoń"

Wiewór

2018-03-20, 07:55
sqolik napisał/a:


To prawda, podczas złotego wieku Polski, szlachta polska lepiej mówiła po francusku niż niejednokrotnie jej obywatele


Ło k***a. To jest "mondrość" na miarę ministra PIS. Może ci odpalą jakieś krzesło do grzania. Obcokrajowcy mówią w danym języku lepiej niż ludzie dla których jest językiem ojczystym... mózg rozj***ny.
Polska miała kiedyś złoty wiek? Nie rozśmieszaj mnie. W tym kraju jest nędza od zawsze. Min. dzięki twojej szlachcie i klerowi.

ivo1989

2018-03-20, 08:17
Wygląda na to iż zostało oddanych więcej głosów niż Rosja ma mieszkańców :mrgreen:

Piotru70

2018-03-20, 09:01
Abraxus napisał/a:


PIS tak pozwala kacapom, że teraz Putin Polsce cały do dupy wchodzi na wdechu.


Nie słyszałem, żeby ktoś gdzieś o Polsce powiedział coś tak chamskiego jak nasz minister o Francji. "uczyliśmy jeść francuzów sztućcami".



Nie lubię PiSu, ale lepiej jest się postawić i zostać wydymanym przez Rosję niż z zażenowaniem ssać tego niemieckiego świadomie.

To tak jak z pedałami, pedałem nie jest ten który został zgwałcony ale ten który chciał ssać. A ssać definitywnie Niemcom i Ruskim chcą PO/PSL/N. a Żydom PiS. O komunistycznych partiach nic nie mówię bo to dno.

sirapacz

2018-03-20, 11:18
@Dzisiaj W myśl zasady "nie znam się, więc się wypowiem" rzucasz pierdoły jak nierozwinięty umysłowo dzieciak pary populistów.

Głosy są liczone ze starannością i po kilka razy. Nie ma kupki w kącie tylko na środku sali wysypują karty na podłogę i sortują a potem liczą. WSZYSCY członkowie komisji a nie jedna czy dwie. Liczone to jest z porównywaniem z ilością kart wydanych komisji, ilością kart wydanych ludziom. Wszystkie ilości się muszą zgadzać bo program nie puści jakiejkolwiek różnicy. W Polsce jak dotąd mieliśmy uczciwe wybory.


Wiewór

2018-03-20, 11:42
sirapacz napisał/a:

W Polsce jak dotąd mieliśmy uczciwe wybory.


Ostatnie były pierwsze uczciwe. Wcześniej to wszystkie sfałszowane. Poza jeszcze tymi 10 lat temu...

poligon6

2018-03-20, 11:54
Abraxus napisał/a:

Polska miała kiedyś złoty wiek? Nie rozśmieszaj mnie. W tym kraju jest nędza od zawsze. Min. dzięki twojej szlachcie i klerowi.



Znowwu porywasz się na temat o którym nie masz zielonego pojecia i pie**olisz lewackie bzdety o klerze i szlachcie. Przypomne ze w Europie w tym czasie, tez była szlachta i kler, nie było ateistów, albo byłes katolikiem, prawosławnym, zydem, muzułamnem a później protestantem. I polska szlachta jako jedna z nielicznych mogła sobie wybrać religie i nikt nie robił z tego problemu, do czasu. W szeregi szlachty zaliczali sie obok katolików, protestanci (szlachta pruska i kurlandzka), prawosławni (szlachta ruska) a nawet muzułmanie (Lipkowie).

Polski kler i szlachta niczym się nie wyróżniali od reszty swoich odpowiedników na zachodzie europy. Poza tym że nie pozwalali sobie wejść na łeb klerowi. Gdy w Europie płonely stosy i toczono wojny religijne u nas szlachcic spokojnie mógł przejść na protestantyzm i włos mu z głowy nie spadał. Wyjątkiem był Łyszczyński który chciał zostać ateista, ale tu wielu badaczy mówi że był to pretekst do osobistych porachunków, bo ubic szlachcica w swietle prawa było niezwykle trudno, zazwyczaj był objety infamia i musiał sie udac na wygnanie.


Co do złotego wieku, pozostaje jedynie zapodac cos do czytania, bo widac do szkoły było pod górke.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82oty_wiek_Polski

Wiewór

2018-03-20, 12:09
Polgion twoja wiedza historyczna jest zerowa.

poligon6

2018-03-20, 12:11
Cytat:

Polgion twoja wiedza historyczna jest zerowa.



Nie rozśmieszaj mnie ignorancie, przytoczyłem fakty a ty najnormalniej cos bełkoczesz, nawet o złotym wieku nie słyszałes. potrafisz klepnąć tylko zwykła lewacka formułke o klerze i szlachcie.

Wiewór

2018-03-20, 12:13
To są twoje halucynacje a nie fakty.
Nie chce mi się z tobą wdawać w kolejną dyskusję bo to nie ma sensu. I tak wyprzesz wszystkie fakty i argumenty.
Polska od zawsze jest gównianym nic nie wartym krajem właśnie przez kościół, który ja osłabia od środka.

poligon6

2018-03-20, 12:33
Abraxus napisał/a:

To są twoje halucynacje a nie fakty.
Nie chce mi się z tobą wdawać w kolejną dyskusję bo to nie ma sensu. I tak wyprzesz wszystkie fakty i argumenty.
Polska od zawsze jest gównianym nic nie wartym krajem właśnie przez kościół, który ja osłabia od środka.



Oczywiście w wikipedii mieli halucynacje, jak np Jasienica miał halucynacje. Lecz sie ignorancie!

Wiewór

2018-03-20, 12:37
@up Wikipedię trzeba traktować z przymrożeniem oka.
Przykładowo wg. Wikipedii papież Innocenty III był wybitnym człowiekiem, bohaterem jednoczącym ludzi i kościół.

Dziwnym trafem przemilczano fakt, że był masowym mordercą, zbrodniarzem, dewiantem seksualnym, splądrował Konstantynopol i odpowiada za nieskończoną ilość innych odrażających czynów.
Poligon ty jesteś takim k***a idiotą...

poligon6

2018-03-20, 12:41
Abraxus napisał/a:

Poligon ty jesteś takim k***a idiotą...



Dlatego ignorancie przytoczyłem Jasienice, ale tego juz sie nie dowiedziałes ze swoich lewackich broszurek. I nie wspominałem Inocentego tylko Złoty Wiek który jest powszechnie znanym faktem. a ty dalej czerp wiedze z oszołomskich stron dla przygłupów.