18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głośnik z tektury !

VerTrick • 2012-12-18, 13:41


Głośnik z tektury !
Launchpad + Speaker of Cardboard TEST



n1troo

2012-12-18, 13:49
Już widze tych djów co biorą ze sobą karton na koncert :D

VerTrick

2012-12-18, 13:56
haha ;) tą zabawke można podlaczyć do telefonu a nim większy karton tym głośniej gra :P może ten sprzęt nie nadaje sie na koncert ale przyda się napewno tam gdzie nie ma prądu... np gdzieś w plenerze ;)

kufel01

2012-12-18, 14:18
Karton Sound System hifi pro de luxe

ziever

2012-12-18, 14:31
Carbon Carton Pro

DarthV

2012-12-18, 15:32
VerTrick napisał/a:

haha ;) tą zabawke można podlaczyć do telefonu a nim większy karton tym głośniej gra :P może ten sprzęt nie nadaje sie na koncert ale przyda się napewno tam gdzie nie ma prądu... np gdzieś w plenerze ;)


Albo w tramwaju żeby głośniej k***a muzykę z telefonu puszczać.

minetek

2012-12-18, 15:36
zaczynam sie bać tego kurestwa
kiedyś zaj***ły Hanke MOstowiak a teraz tu taki Hary Porter!
nic tylko szatan w tekturze tkwi!!!

BrunerOvned

2012-12-19, 09:48
minetek napisał/a:

zaczynam sie bać tego kurestwa
kiedyś zaj***ły Hanke MOstowiak a teraz tu taki Hary Porter!
nic tylko szatan w tekturze tkwi!!!



...bo to karton z drewna brzozowego :nietoperz:

Stefan_Sigal

2012-12-19, 18:01
Jakość dźwięku i te dziwne dźwięki są w stanie zadowolić chyba tylko głuchoniemego.

.Piotrek

2012-12-19, 18:04
Nie chce nic mówić ale w eminencie za cztery stówki też mam kartonową membranę...

hycel

2012-12-19, 18:13
Sam, k***a, jesteś jak ten głośnik z tektury.

stery_srh

2012-12-19, 19:00
Ot, głośnik kondukcyjny. Bawiłem się takim wynalazkiem ze dwa lata temu. Za membranę robi powierzchnia, do której przylega i w zależności od jej rodzaju i rozmiarów, można uzyskać zaskakująco dobrą jakość i głębię dźwięku (to co słychać na tym filmiku to jakaś porażka). Rewelacyje rozwiązanie na biurku, na któym mamy zbyt mało miejsca na konwencjonalne głośniki.
Znakomicie nadaje się też do wk***iania np. sąsiada przez ścianę/sufit/podłogę. Siła efektu oczywiście zależy od mocy posiadanego głośnika (ten widoczny na filmiku to maleństwo). :mrgreen:

VerTrick

2012-12-19, 19:14
Jestę Murzynę napisał/a:

Jakość dźwięku i te dziwne dźwięki są w stanie zadowolić chyba tylko głuchoniemego.



jakość nie jest taka zła jesli przyczepimy to do duzego kartonu, wiadomo że w domu nikt tego nie bedzie uzywał ale gdzies indziej zrobi wrażenie :P jakość dzwieku z tej zabawki napewno jest lepsza niż z samego telefonu nie ma nawet co porownywac hehe

stery_srh napisał/a:

Ot, głośnik kondukcyjny. Bawiłem się takim wynalazkiem ze dwa lata temu. Za membranę robi powierzchnia, do której przylega i w zależności od jej rodzaju i rozmiarów, można uzyskać zaskakująco dobrą jakość i głębię dźwięku (to co słychać na tym filmiku to jakaś porażka). Rewelacyje rozwiązanie na biurku, na któym mamy zbyt mało miejsca na konwencjonalne głośniki.
Znakomicie nadaje się też do wk***iania np. sąsiada przez ścianę (efekt zależy od mocy posiadanego głośnika). :mrgreen:



filmik nagrywałem telefonem, więc stąd ta słaba jakość....

hycel napisał/a:

Sam, k***a, jesteś jak ten głośnik z tektury.



szczymRyj

edd3

2012-12-19, 19:18
Harman Karton że tak zażartuję. iksDE