18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodny nie jesteś sobą ...

~McSadol • 2024-02-25, 16:51
kierowca nieznany ... :-P


Adameck

2024-02-25, 17:39
Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę? Nigdy nie jeździłem automatem, więc może ktoś doświadczony się wypowie.

SkoPio1

2024-02-25, 19:52
Adameck napisał/a:

Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę?



To zależy.
Idiocie łatwiej w każdym samochodzie.
Normalnemu ciężko odwalić idiotyzm w każdym rodzaju samochodu.
  
Po prostu rodzaj pojazdu nie ma znaczenia, gdyż przyczyna problemów ZAWSZE jest między kierownicą a oparciem siedziska.

Juzef_Rzelazin

2024-02-25, 20:57
Teraz wiadomo, dlaczego baba kiedy wychodzicie do knajpy, 15 razy zmienia stolik - ona po prostu bierze pod uwagę wszystkie scenariusze.

htr83

2024-02-25, 22:21
To nie powinno się zdarzyć.
Żeby biała puściła się z murzynem.

MarS_80

2024-02-26, 22:08
Następna niemota z automatem co przez pomyłkę pomyliła pedał gazu z hamulcem....

URAGE

2024-02-27, 02:09
Adameck napisał/a:

Czy to nie jest tak, że w samochodach z automatyczną skrzynią łatwiej o taką wtopę? Nigdy nie jeździłem automatem, więc może ktoś doświadczony się wypowie.



Pedały są dwa, hamulec i gaz. Bez włączonego autoholda po zatrzymaniu auto rusza samo, więc jeśli nie wyhamujesz do zera i puścisz hamulec a się zapomnisz to wjedziesz komuś w dupsko, albo jebniesz w ścianę, pieszego, czy gdzie tam parkujesz. Tylko auto ruszy powoli, niemal nieodczuwalnie i pojedzie może 2kmh, a tutaj ewidentnie ktoś jebnął gaz w podłogę. Czyli pijany, albo pierwsza jazda.