18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Głodna nie jesteś sobą

boskimiszcz • 2020-10-29, 23:58
Ruda z krzywą grzywką zajada się dzieckiem :lodowka:

No z takim przekazem, to lewaki na pewno pociągną za sobą tłumy :plzdie:

pytolsky

2020-11-01, 09:38
marinis napisał/a:

Protestujący w 80 procentach chcą aborcji na życzenie, a ci co siedzą cicho w domu to mogą chcieć w sporej części tylko przywrócenia kompromisu.



W tych protestach uczestniczy ile - milion osób łącznie? I to wliczając te łączone z protestami np. rolników. Przecież to jest drobny ułamek w skali społeczeństwa. Zgodnie z sondażami PiS w dalszym ciągu ma większość. Jak ludzie zobaczą, że na tych protestach są sami debile, do następnych wyborów mogą mieć większość konstytucyjną.

marinis

2020-11-01, 21:14
pytolsky napisał/a:

Przecież to jest drobny ułamek w skali społeczeństwa.



Tak, bo ludziom się po prostu NIE CHCE wychodzić na zewnątrz i brać w tym udziału.
Nie chodzi tylko o jakiegoś koronawirusa, co chociażby o zimną pogodę, czy inne niebezpieczeństwa (prawicowe bojówki).

pytolsky napisał/a:

Jak ludzie zobaczą, że na tych protestach są sami debile, do następnych wyborów mogą mieć większość konstytucyjną.



Akurat debile to ci głosujący na PiS. Poza tym wszystkie sondaże pokazują, że PiS w ciągu 1 tygodnia stracił 8 procent poparcia.
To BARDZO dużo.

CzerstWybut

2020-11-02, 02:26
marinis napisał/a:

Tak, bo ludziom się po prostu NIE CHCE wychodzić na zewnątrz i brać w tym udziału.
Nie chodzi tylko o jakiegoś koronawirusa, co chociażby o zimną pogodę, czy inne niebezpieczeństwa (prawicowe bojówki).
Akurat debile to ci głosujący na PiS. Poza tym wszystkie sondaże pokazują, że PiS w ciągu 1 tygodnia stracił 8 procent poparcia.
To BARDZO dużo.



A ja pamietam sondaże jak komorowski wygrał drugą kadencję i to sporą przewagą. k***a te wszystkie sondaże niech se w dupe wsadzą. Za ch*ja ludzi robią. Juz ch*j o czas protestów ale jak czytalem swego czasu o akcji z pokazaniem palca przez lichocką i w sondażach nagle pis stracil 10% poparcia a KO poszli w gore, no k***a sondaze dla zj***nych lemingów chyba. Kto wykupuje badanie ten takie dostaje jakie zamówil. Juz widze jak jakiś pisuar zostal złapany na grzebaniu w dupie i nagle z dnia na dzien 3 mln ludzi zmienia zdanie co do rządu jaki wybral no i oczywiście przeskakuje do PO bo jakze inaczej w tym kraju :)

Ni...........ny

2020-11-02, 10:41
CzerstWybut napisał/a:

A ja pamietam sondaże jak komorowski wygrał drugą kadencję i to sporą przewagą. k***a te wszystkie sondaże niech se w dupe wsadzą. Za ch*ja ludzi robią. Juz ch*j o czas protestów ale jak czytalem swego czasu o akcji z pokazaniem palca przez lichocką i w sondażach nagle pis stracil 10% poparcia a KO poszli w gore, no k***a sondaze dla zj***nych lemingów chyba. Kto wykupuje badanie ten takie dostaje jakie zamówil. Juz widze jak jakiś pisuar zostal złapany na grzebaniu w dupie i nagle z dnia na dzien 3 mln ludzi zmienia zdanie co do rządu jaki wybral no i oczywiście przeskakuje do PO bo jakze inaczej w tym kraju



Nie zesraj się ;-) Tak, można kupić sondaż ale jeżeli sondaże KANTAR dla TVN i CBOS dla wPolityce pokazują duży spadek to znaczy że naprawdę im spada.