18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brudny

2013-12-04, 00:28
1.Lasy też wytwarzają Tlenek węgla 4
2. Lasy są wycinane
3. Zdjęcia satelitarne pokazują postęp topnienia lodowców na przestrzeni dziesięcioleci.
4. Tylko idiota nie widzi dewastacji środowiska
5. To równie dobrze może być globalny spisek przemysłu który produkuje tlenek węgla 4 i stać go na to
6. Matematyka nie kłamie ale tu ma dosyć dużo zmiennych.


Nie jestem ekologiem ale tak jeblem parę argumentów by dyskusja nie była jednostronna :D

Miisiek89

2013-12-04, 00:35
Angol nie daje sobie w kaszę dmuchać:

zerwikaptur

2013-12-04, 10:55
lepiej by sie zajeli zanieczyszczeniami wody dokładnie chodzi mi o oceany np wielka plama śmieci na oceanie spokojnym -te pieniadze wystarczyłyby na zebranie ich z wody i utylizacje no ale po co lepiej walczyć z czyms czego nie ma bo i po co sobie roboty dodawac

deadmouse

2013-12-04, 12:35
Autor filmiku chciał zabłysnąć ale ch**ja wie o matematyce.
Mam gdzieś globalne ocieplenie itp ale jak ten zjeb może liczyć tylko i wyłącznie możliwości przerobowe lasów czy tam oceanów konfrontując je tylko z emisją z fabryk? weź sobie tylko ludzi a wszystkie organizmy żywe emitują CO2 to emisja z jednego dnia jedego człowieka to 500gram mamy ponad 7miliardów populacji więc dziennie- Uwaga tylko dziennie nasza populacja wypuszcza około 3,5 miliarda kg CO2 dodaj sobie resztę organizmów plus to ze wszystkie gnijące też emitują CO2 to wyjdzie trochę odwrotnie do jego założeń.

Nie mam magistra a i tak zniszczyłem jego filmik, którym myślał że podbije śwat :)

PS: Studenty pierdzielone :D

Momonti

2013-12-04, 16:58
Totalnym nieporozumieniem jest nieuwzględnienie masy CO2 utrzymywanej przez korzenie roślin.Korzenie potrafią stanowić 1/3 wagi np. drzewa.
Ale mniejsza o to, opisy k***a do wstawek się należą! Przez brak czasu i opisów przestałem tu zaglądać, bo jest masa dokumentów ch*j wie o czym, a przewijać każdy po kawałku jest zbyt czasochłonne.
Proszę niech moderatorzy coś z tym zrobią.

pr...........as

2013-12-13, 22:14
Ja pierdzę chyba metanem