18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne ocieplenie...

Mardog • 2013-09-30, 12:04
Ocieplenie po ch*ju, zdjęcia przedstawiają północną pokrywę lodową.


t3mp

2013-09-30, 12:09
to powinni nam oddac kilka mld dolarow ktore wydalismy na zmniejszenie emisji co2!

Le_Kloszard

2013-09-30, 12:27
A może im się coś poj***ło i będziemy mieli ochłodzenie klimatu?

trane1

2013-09-30, 12:30
Co wy pie**olicie? :homer: Dzielnie zwalczyli globalne ocieplenie i to w jakim szybkim tępię!! Powinniście być im wdzięczni ze tak skutecznie im się to udało a wasze pieniądze sie nie zmarnowały :trollencjusz:

cys23

2013-09-30, 13:08
@up
idź se rozbij energooszczędną żarówkę o łeb

Meliar

2013-09-30, 13:30
A ja sie dziwie ze mi k***a zimno...

GerWaZyProtaZy

2013-09-30, 13:57
A teraz podejdźcie do tego z innej perspektywy.
Co za chodzi gdy nadchodzą ciemne chmury? Zazwyczaj pada deszcz.
Jak tworzą sie chmury? Przez wodę, która spadła na ziemie i wyparowała ku górze.
Jak jest na biegunie? Zimno w p*zdu i wieje aż kapcie spadają.
Idąc tym tropem im cieplej tym większe parowanie, im większe parowanie tym więcej chmur, im więcej chmur tym większe opady. Opady które zamarzają, na pokrywie lodowcowej bo wodzie morskiej trochę ciężko to zainicjować. Do tego składa się jeszcze kilka innych czynników, jak zmiany wyżowe i niżowe, dziura ozonowa, prądy morskie itp itd, lecz z tym ociepleniem klimatu wcale nas tak nie robią w ch*ja, a przynajmniej mam taką nadzieje, bo to tylko moja hipoteza.

KUDIATY

2013-09-30, 14:16
W naturalnym cyklu "życiowym" ziemi istnieje cos takiegiego jak glaciał (mniej więcej epoka lodowcowa) oraz interglaciał (ocieplenie klimatu my teraz żyjemy w tej epoce) Zbliżamy się własnie cały czas do momentu przełomowego czyli mniej więcej przesilenia od którego zacznie się ochładzać klimat ( my juz tego na pewno nie dożyjemy ale ciekawe co wtedy walka z globalnym ochłodzeniem?

Streszczając globalne ocieplanie to naturalna częśc cyklu życiowego ziemi

domio

2013-09-30, 14:24
Przecież ocieplenie klimatu jest tylko w Europie :) nie wiecie ?

Rincam

2013-09-30, 14:58
No idzie zima... ;/

Ra...........py

2013-09-30, 14:59
Tylko że te zdjęcia to graficzne rendery, znowu jakaś teoria spiskowa :D

NieWiemZeWiem

2013-09-30, 15:06
k***a ile razy razy można pie**olić na ten temat. Tak! k***a ocieplenie jest naturalne ale my ludzie to przyspieszyliśmy o kilkaset lat! po drugie zdjecie może być zmanipulowane i daty mogą byc pozmieniane. Po trzecie nie pie**olcie bo ludzie sa j***nymi brudasami i wszedzie są śmieci, jest brud smród a w krakowie to biegać nie można bo po powrocie z biegania można węgiel na opał do chaty zeskrobać z języka. Po czwarte tak wydaliśmy miliardy $ na ekologie ale k***a są nowe miejsca pracy ale są dla ludzi którzy mają w coś w głowie a nie pie**olenie jak wy. po piąte h*j nie chce mi sie rozpisywać

lapps

2013-09-30, 15:25
NieWiemZeWiem napisał/a:

k***a ile razy razy można pie**olić na ten temat. Tak! k***a ocieplenie jest naturalne ale my ludzie to przyspieszyliśmy o kilkaset lat! po drugie zdjecie może być zmanipulowane i daty mogą byc pozmieniane. Po trzecie nie pie**olcie bo ludzie sa j***nymi brudasami i wszedzie są śmieci, jest brud smród a w krakowie to biegać nie można bo po powrocie z biegania można węgiel na opał do chaty zeskrobać z języka. Po czwarte tak wydaliśmy miliardy $ na ekologie ale k***a są nowe miejsca pracy ale są dla ludzi którzy mają w coś w głowie a nie pie**olenie jak wy. po piąte h*j nie chce mi sie rozpisywać



no, z 50 lat temu przyspieszylismy globalne zlodowacenie o kilkaset lat. tez bylo pie**olenie, ze trzeba cos z tym zrobic, ale nie zdazyli tego dobrze rozkrecic bo przyszlo "globalne ocieplenie", a na tym sie juz ladnie dorobili pok***ience typu al gore. przy wybuchu jakiegokolwiek wiekszego wulkanu mozesz sobie siarke z jezyka zdrapywac i jakos wszystko jest w porzadku. a jak chcesz miejsca pracy dla "ludzi ktorzy maja cos w glowie"(schizofrenikow chyba) to wez kilka tysiecy osob, podziel ich na dwie grupy daj im matrioszki i niech jedna grupa sklada, a druga rozklada. i tak w kolko. bedzie to tak samo produktywne

andrewerty

2013-09-30, 16:23
już k***a wiem dlaczego w piątek w nocy było -2...