18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Globalne ocieplenie? Åšciema czy prawda?

BialyNigger • 2016-03-26, 16:35
W trakcie oglądania polecam zwrócić uwagę na fragment, w którym autor odnosi się do słów Janusza Korwina-Mikke



spoiler

cholonek

2016-03-26, 16:48
Oj tam, oj tam... dobrze, że się ociepla. Inna sprawa, czy faktycznie za sprawą działalności człowieka.
Będziemy mieli w Polsce więcej winnic, jak w średniowieczu :D

DÄ...........24

2016-03-26, 16:55
Zielony to nie dojrzały czerwony .Poczytajcie o podatku klimatycznym i komu sprzyja ten podatek

moskalowy

2016-03-26, 17:05
YT prawde Ci powie.... ja pie**ole

BialyNigger

2016-03-26, 17:08
moskalowy napisał/a:

YT prawde Ci powie.... ja pie**ole



W opisie filmu masz linki do źródeł, artykułów naukowych, ale pewnie łatwiej łykać papkę z frondy i mądrości Korwina - w końcu to autorytet. ;)

TB303

2016-03-26, 17:16
Suchary? Poważnie k***a?! :homer:

moskalowy

2016-03-26, 17:30
BialyNigger napisał/a:



W opisie filmu masz linki do źródeł, artykułów naukowych, ale pewnie łatwiej łykać papkę z frondy i mądrości Korwina - w końcu to autorytet. ;)




Widzisz Panie sprawa jest taka, że ksiażka Variations in the Earth's Orbit: Pacemaker of the Ice Ages jest z połowy lat 70.

Więc nie pie**ol mi w tym zakresie - bo jestem ekspertem i wiem, że klika rzeczy się zmieniło przez te j***ne 40 lat ;)

Pamietaj, że jestem rónież ekspertem od smoleńska, islamu i wielu innych...

parolpl

2016-03-26, 21:10
Przecież już bodajże w gimnazjum jest pokazany cykl ziemski w tzn erach. I średnio rozwinięta małpa pojmie jaki jest cykl i dlaczego raz było cieplej, raz zimniej. A to, że nastąpi to kilka, kilkanaście lub tysiąc lat wcześniej to co za różnica 9jesli faktycznie ma znaczenie). I ten podatek jest po to by uj***ć rozwijające się kraje (konkurencja) i wymuszenie na nich kupna technologii proekologicznej (oferowane przez rozwinięte kraje).
Zresztą dane (tabele, wykresy i itp. - jako ogół) są dosyć "elastyczne" i można je dostosować do wymagań.

BialyNigger

2016-03-26, 21:25
parolpl napisał/a:

Przecież już bodajże w gimnazjum jest pokazany cykl ziemski w tzn erach. I średnio rozwinięta małpa pojmie jaki jest cykl



Średnia małpka zatrzymuje swoje zdobywanie wiedzy na ten temat właśnie po przeczytaniu o cyklach. Okazuje się jednak, że teraz cykl ten jest diametralnie zabużany...

Oczywiście łatwiej napisać idiotyczny komentarz niż odnieść się do argumentacji w filmie. Przynajmniej łatwiej tak zrobić "średnio rozwiniętym małpkom". ;)