18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimnazjum wiedze zdobywa

aa...........am • 2013-12-27, 03:06
zaabaawaa na całego...

uneventful

2013-12-27, 12:03
ale hardcore, k***a :amused:

pi...........ta

2013-12-27, 12:18
j***na dzieciarnia takie małpie figle wyrabia pod godłem...

antyrama

2013-12-27, 12:36
j***ć, karać, nie wyróżniać!

Femp00411

2013-12-27, 13:04
A dam Piwo żeby na głównej się wk***iali xD

sz...........r9

2013-12-27, 13:12
Krzywdy nikomu nie zrobili. W mojej szkole było identycznie. A że była sk***iała dyrekcja to i my grzeczni nie byliśmy. Już widze jak w waszych szkołach siedzicie jak myszki wpie**alając kanapeczki, a jeśli tak to podziwiam. Dzień w dzień siedząc w szkole po 6 godzin przez kilka lat trzeba było coś odpie**alać, żeby nie zwariować. A wtedy jeszcze byliśmy w sumie dziećmi ;]

ka...........91

2013-12-27, 13:15


nie popieram ale w każdym gimnazjum tak było.
'zapomniał wół jak cielęciem był'

Ne...........es

2013-12-27, 13:18
j***ne zwierzeta -.- gorzej od murzynow. i te spedalone smiechy + "ej no dawaj bo pani zaraz przyjdzie"

ZiemniakSadola

2013-12-27, 13:27
mi to bardziej na jakieś technikum wygląda

kamik306

2013-12-27, 14:20
szwagier9 napisał/a:

Krzywdy nikomu nie zrobili. W mojej szkole było identycznie. A że była sk***iała dyrekcja to i my grzeczni nie byliśmy. Już widze jak w waszych szkołach siedzicie jak myszki wpie**alając kanapeczki, a jeśli tak to podziwiam. Dzień w dzień siedząc w szkole po 6 godzin przez kilka lat trzeba było coś odpie**alać, żeby nie zwariować. A wtedy jeszcze byliśmy w sumie dziećmi ;]



6 godzin dziennie, w gimnazjum siedziałem 8-9 dziennie, to samo w liceum. Za taki numer byłoby przej***ne po całości- dywanik, apel, coś takiego miał kumpel za "wejście" do klasy przez zamknięte drzwi. Słusznie.

wodzu11

2013-12-27, 15:22
Ale wy spinacie swoje poślady, krzyczycie "patologia" , "zwierzęta", k***a mac widać ze p*zdeczki "licealne" z was są i pewnie wychodzicie ze szkoły tylko z rodzicem (autentyk, kumpel do takiego liceum chodził, gdy chciał się zwolnic z lekcji to musiał go rodzic odebrać, k***a 18 lat chłop ;/ ), kilka lat temu sam chodziłem do technikum, i podobne akcje nie są mi jakoś obce, tylko u nas, babka za takie coś kazałby lecieć do woźnego po wiertarkę i wkręty, a do końca lekcji tablica by wisiała.

Nic nie uszkodzili, nic nie rozj***li, nikt nie jest stratny, tylko po jaki ch*j to kręcili, tego nie ogarniam, my to robiliśmy dla czystej beki a nie sławy w necie..... no ale ;/

Ale z drugiej strony wy wszystkie p*zdeczki licealne z bolącym odbytem pewnie sami zaj***libyście się tą wiertarka zanim cokolwiek powiesili :)

M4rkOPL

2013-12-27, 15:23
Po bliższym przyjrzeniu na te mordy stwierdzam że to jakaś zawodówka.

KhazAkar

2013-12-27, 15:29
Oho! Widzę kilku "zawadiaków",co pewnie sami chętnie powtórzyliby swoje rozpieprzanie wszystkiego w okół w szkole. To,że mieliście kijowych nauczycieli(Autentyk: Znam ludzi z gimnazjum w mieście,gdzie nauczyciel bał się ucznia),co wam pozwalali na łeb włazić,to tylko wasza strata. Szkoła ma nie tylko uczyć,ale i wychowywać. A tych z filmiku: Linijką po łapach i po łbie,nauczą się szacunku.

wodzu11

2013-12-27, 15:36
@up

A kto mówi coś o nauczycielach kijowych, ogarnij jeszcze raz ten filmik, to jest robione POZA lekcja a nie W TRAKCIE, jak sam koleś stwierdza ze nauczyciela nie ma w klasie, wiec nie ogarniam wtf z "kiepskimi nauczycielami, którzy sobie pozwalają na łeb włazić" no chyba ze sam sobie to dopowiedziałeś/dopisałeś ;/

biszkopt14

2013-12-27, 15:41
Kiedyś nauczyciel bił za brak zadania,dziś oddać gówniarzowi nie może.k***a,kto chciałby być dziś nauczycielem?-Na starość gówno nie emerytura,nerwica i uczucie gdy byli uczniowie udają,że Cię nie poznają,albo co gorsza nie udają.

val007

2013-12-27, 15:47
Co za głąby...