18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gimba fighT

Areczos • 2014-09-24, 10:58
Mała sprzeczka w szkole czyli gimbaza i jej skutki

pawelkrk00

2014-09-24, 16:38
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć... :homer:

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przej***ne na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo... :)



Ja bym stawiał na wstrząs mózgu i tyle ale ta szmata tymi uderzeniami mogła mu pogorszyć sprawę

Ra...........py

2014-09-24, 16:39
Film się oczywiscie urywa w najwazniejszym momencie

bloodwar

2014-09-24, 16:42
Młody ma złamany kręgosłup i wstrząśnienie mózgu, wózek do końca życia, drugi pan prawdopodobnie pójdzie siedzieć (sprawa w toku, szanse na wybronienie się od długoletniej odsiadki określane są którymś tam miejscem po przecinku), wychowawca i dyrektor dostali dyscyplinarki

ho...........zo

2014-09-24, 16:45
co za debil przerywa nagrywanie w najlepszym momencie...

Asfalt

2014-09-24, 16:50
@bloodwar
A jakieś źródło tych informacji?

meier

2014-09-24, 17:07
mogę wam powiedzieć co było dalej, darcie mordy oh my god i call najn łan łan

RYSIATY

2014-09-24, 17:15
a może po prostu gimbus ma padaczke

DociekliwyDawid

2014-09-24, 17:24
W otwartych urazach czaszkowo-mózgowych, zwłaszcza z obecnością ciał obcych lub fragmentów kostnych, późnym następstwem u 25% chorych może być ropień mózgu. Lokalizuje się on zazwyczaj w płatach czołowych lub skroniowych. Objawy kliniczne mogą wystąpić kilka tygodni lub nawet kilka miesięcy po przebytym urazie, a pierwszą manifestacją jest nierzadko napad padaczkowy. Towarzyszą mu objawy wzmożonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego, objawy ogniskowe, a czasem stany podgorączkowe i patologie w płynie mózgowo-rdzeniowym. Rozpoznanie umożliwia wykonanie tomografii komputerowej. Leczenie polega na nakłuciu torebki ropnia i jego opróżnieniu oraz podaniu antybiotyków zgodnie z antybiogramem. Możliwe jest również postępowanie radykalne z usunięciem chirurgicznym ropnia z torebką. Także strzelam, że mimo tego, że to nie uraz otwarty, to gość pewnie dostał urazu czaszkowo-mózgowego, a czy umarł to nie wiem.

ocwpzw

2014-09-24, 17:24
k***a nawet nie zauważył, że gościu sflaczał i dalej go okłada, pewnie oczy zamknął żeby silniejsze ciosy wyprowadzać :lol:

Insaner

2014-09-24, 17:26
bloodwar napisał/a:

drugi pan prawdopodobnie pójdzie siedzieć (sprawa w toku, szanse na wybronienie się od długoletniej odsiadki określane są którymś tam miejscem po przecinku),



I bardzo dobrze, po ch*j było się bić? Żadnych korzyści to nie przynosi ;)

sadolfan

2014-09-24, 17:27
sam siebie znokautowac naoogladal sie najmena

ho...........zo

2014-09-24, 17:51
ocwpzw napisał/a:

k***a nawet nie zauważył, że gościu sflaczał i dalej go okłada, pewnie oczy zamknął żeby silniejsze ciosy wyprowadzać :lol:


Szał berserkera mu się załączył ;-)

Pum4

2014-09-24, 19:55
Widze zbiorowisko doktorow House, ktorzy bez badan obrazowych feruja zlamania podstawy czaszki, zlamania kregoslupa i inne smieszne rzeczy. Tyle to mniej wiecej warte co stwierdzenie ze jak ma buty to zyje :D wiec dodam swoje. Moim zdaniem wygląda na zespół sztywności odmóżdżeniowej.

Nemayu

2014-09-24, 20:18
sernik0001 napisał/a:

Samemu sobie suplesa założyć... :homer:

p.s. drgawki więc na 100% ciężki uraz głowy, możliwe złamanie kości podstawy czaszki, nawet śmierć. A szkoda. Mama w domu czekała pewnie z obiadem. Drugi gimbaz pewnie przej***ne na resztę życia. No ale z uwagi na to w na jakiej stronie jesteśmy trzeba dać piwo... :)


Koperek napisał/a:


Może ktoś potwierdzić, lub sprostować?


Sprostuje. Gówno prawda.
Zaj***łem głową w beton , miałem drgawki, wydawałem dźwięki typowe dla czegoś tam i nic mi się nie stało oprócz guza na głowie i braku świadomości przez 10-20 minut.