18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghostrider

czarnyrlz • 2010-12-28, 02:01
Znawcy tematu, kojarzą typa.




Polecam wszystkie części (Ghostrider 1-5), oraz jego przeciwnika (Turboraider)

Zembowy Wruzek

2010-12-28, 03:48
Piwo piwo :D
Dla mnie Ghost rider jest najlepszy ;) Podziwiam goscia, i az dziwne ze ciagle nagrywa filmy, a nie organy rozdaje.
Turborider z tego co widzę się rozjebie, a do tego jest Niemcem także chciałbym go na hardzie zobaczyć.

Go...........ay

2010-12-28, 09:58
GR na tym mini rowerku i sankach rozpie**ala :D i ten j***ny pies co go laserówka "strzelał" :D

donwasyle

2010-12-28, 11:48
na sankach prawdziwy rzeźnik na podczepke i mandacik gościowi w samochodzie przypie**olą niezły :D

Talka90

2010-12-28, 14:25
no zajebiste k***a, widać że aut nie macie, jak się potem jeździ po rozk***ionym przez takie gówniane saneczki asfalcie

Sz...........eQ

2010-12-28, 14:35
Talka90 napisał/a:

Talka90


jak do ch*ja sanki z gosciem wazace razem 100kg rozk***ią asfalt?
Sama pewnie jestes mistrzynią kierownicy i zganiasz na rysy na asfalcie ze sie ch*jowo jezdzi.

won do kuchni kobieto :samoboj:

Zembowy Wruzek

2010-12-28, 14:40
Talka90 napisał/a:

no zajebiste k***a, widać że aut nie macie, jak się potem jeździ po rozk***ionym przez takie gówniane saneczki asfalcie

Żuj rzeżuchę i żryj żur napinaczu bo nawet nie wiesz o czym piszesz. Po Szwecji jeździsz że tak cie boli stan dróg po sankach?

mildyner

2010-12-28, 15:09
Zajebiście by było, gdyby w czasie kuligu kierowca depnął w hamulec. Chciałbym zobaczyć, jakby tak przyk***ił typ w tył samochodu

Pajoresko

2010-12-28, 16:42
Talka90 napisał/a:

no zajebiste k***a, widać że aut nie macie, jak się potem jeździ po rozk***ionym przez takie gówniane saneczki asfalcie



Jak jeździsz na samych felgach no to niestety ryjesz sobie koło chaty asfalt : S

Andre87

2010-12-28, 16:59
Polecam wszystkie części (Ghostrider 1-5), oraz jego przeciwnika (Turboraider)

Skąd mozna pobrać Te części szukałem juz rok temu i bez skutecznie ;// dla Mnei Koleś Wymiata dużo filmów jest na YT ale jednak to nie cały film ;//

Vercetti1988

2010-12-28, 17:02
Tak na marginesie- akcja toczy się w sztokholmie, a jak nie do końca wszyscy kojarzą- szwedzi są jeszcze bardziej zdyscyplinowani od niemców, dlatego policja sie tak szybko pojawia. U nas by sie pewnie podłączyli pod kulig :D

Go...........ay

2010-12-28, 17:25
@Andre87
Wszystkie części są na vuze i mule albo wejdź ( nie ma tutaj krypto reklamy jak jest wyj***ć topic ) wykop / scigacz.pl albo wpisz w guuugle by ghost rider stockholm

Talka90 napisał/a:

no zajebiste k***a, widać że aut nie macie, jak się potem jeździ po rozk***ionym przez takie gówniane saneczki asfalcie



po pierwsze primo - w szwecji maja lepszy asfalt nie wiem czy niewiasta miała okazje po nim jechać mimo j***nych sanek

po drugie primo - w szwecji nie rozpie**olisz sobie zawieszenia jak w wawie czy festung breslau

po trzecie primo ultimo - jak masz być elokwentna to wypie**ol swojego nissana albo inne gówno i kup sobie jeeeepa pajjjeeerrrooo i wtedy drzyj mordę

szes1

2010-12-28, 21:24
A po czwarte jak tylko spadnie śnieg, my wyjeżdżamy na drogi i sezon wk***iania sfrustrowanych, j***nych samochodziarzy rozpoczynamy z pełną p*zdą.

I w tym sezonie spadnie wieeele lusterek.

Al...........aj

2010-12-28, 21:45
A po co sie rozpisywać , szacun ! i tyle :)