18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ghetto Workout Polska

Czaja93 • 2012-09-25, 13:04
Co raz bardziej popularne w Polsce podciąganie się na osiedlowych drążkach:

Walczyć, trenować - Nie pić, nie melanżować!

Złowroga Pralka !

2012-09-25, 21:20
Brawa dla panów! :bravo: tylko po co ta małpia muzyka ?

superfosfat

2012-09-25, 21:40
Muzyka jest zajebista wieśniaku ;) , prawdziwy czarny rap na poziomie. Odpowiednio dobrana do tego co robią. A pasja super, pokonali podstawową przeszkodę, wyrwali dzieciaków sprzed komputerów. Szacun za zaangażowanie i reklamę tej super rozrywki.

lo...........ba

2012-09-25, 21:41
blobo napisał/a:

Gościu z 2;05 zajebista stylówa :D , tylko po ch*j mu pas? o.O


Głównie po to żeby podwiesić sobie obciążenie ;-)

ba...........h2

2012-09-25, 21:59
j***ne małpy! walczą z grawitacją...... Czytać S. Hawkinga a nie pajacować
P.S.
Dzieciaki były dobre XDXD

peterka62

2012-09-25, 22:02
Przewinąłem 4 razy, 4 razy jakieś dzieci, o drążki w małpim gaju chyba nie chodziło...

majkel1172

2012-09-25, 22:02
Wiec tak wypowiem sie ja :) A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpie**alaja princesse :D mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace :D ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne :) !!!

kropek667

2012-09-25, 22:38
dajcie tytuł piosenki

mefju90

2012-09-25, 22:38
majkel1172 napisał/a:

Wiec tak wypowiem sie ja :) A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpie**alaja princesse :D mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace :D ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne :) !!!



Ja pie**ole, toż to jakiś żart.

Yggdrasil

2012-09-25, 22:53
majkel1172 napisał/a:

Wiec tak wypowiem sie ja :) A wiec cwicze na drazkach po szkole (szkola sportowa) 3 godziny po szkole dzien w dzien o procz soboty bo odpoczynek musi byc oczywiscie i powiem wam ze te cwiczenia daja wszystko plecy nogi bicepsy tricepsy wszystkie barki itp wiec nie wyjerzdzac mi tu z komentarzami typu ee tam umiem lepiej bo jak zapewne sie domyslam tacy jak wy siedza przed kompem i wpie**alaja princesse :D mniejsza o wiekszosc szacun dla chlopakow i pozdrawiam kiedys wpadne do polski gdzie do jakiego parku i zaprezentuje swoje umiejetnosci :p Peace :D ! I trenowac nie sie opierdzielac zaczynajcie powoli moge wam powiedziec ze po 9 miesiacach intensywnego treningu bez picia i palenia rezultaty sa piekne :) !!!



Mam nadzieję, że to prowokacja. Ciekawe jak chcesz ćwiczyć nogi na drązku. Idź na siłke, dopie**ol ciężaru na sztange i napie**alaj przysiady, tak sie to robi....

KANIBAL22

2012-09-25, 23:14
jak dla mnie to nic nadzwyczajnego, podstawowe ćwiczenia ale niech sobie chłopaki ćwiczą od czegoś trzeba zacząć...

Apollon

2012-09-25, 23:21
zbyt wiele to chłopaki nie pokazali, sporo nauki przed nimi...

konwogniu

2012-09-25, 23:32
nuta nuta kto zna tytul?

bavarian

2012-09-26, 05:05
Masakra, w polu roboty tyle a oni na darmo machają :P

wariatSND

2012-09-26, 09:35
@morus93
Większości Osób (jak nie wszyscy) na tym filmie trenuje Bjj, więc sądze ,że nie muszą cały czas nóg ćwiczyć :D

Zl...........ny

2012-09-26, 11:22
worms249 napisał/a:



Obrońca murzynów i znawca osobowości, po jednym poście poznałeś całkiem obcą ci osobę na tyle żeby wiedzieć co wpie**ala przy jakiej muzyce(no może nie do konca, rap to nei muzyka)



Uhuhu pocisnąłeś mi że hej ;) Ahh ci niedomyci metale, coraz bardziej cofają się w rozwoju.