18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

G.F Darwin vs. Bóg

Zefir282828 • 2015-03-04, 16:10


Świeżutki, jeszcze ciepły odcinek od Darwina! Enjoy :mrgreen:

Bezjutra

2015-03-04, 18:57
Darwin wierzył w Boga, nawet po odkryciu.

Maślak

2015-03-04, 19:24
@Bezjutra
Linki do źródeł bo już mam dosyć tego wyssanego z dupy argumentu.


eterhal

2015-03-04, 19:25
Wyobrażacie sobie, że dalej są ludzie, którzy nie wierzą w ewolucje? :homer:

greene

2015-03-04, 19:28
Ide po popcorn.

Stelio_Kontos

2015-03-04, 19:29
Za mnie nikt się nie wysadza hahaha :) Piwko i piana na 2 palce :)

Sosnowiec_jest_be

2015-03-04, 19:45
Hereticus napisał/a:

Co za gówno...



Nie mów tak o swojej rodzinie.

pozdrawiam_was

2015-03-04, 19:55
@eterhal Najgorsze jest to, że dalej są faceci którzy lubią wsadzać swojego pindola w tyłki innych facetów i faceci którzy lubią gdy się im wsadza pindola w tyłek. To w co ktoś wierzy jakoś mnie nie porusza ;)

Buaszej

2015-03-04, 19:56
Cytat:

Wyobrażacie sobie, że dalej są ludzie, którzy nie wierzą w ewolucje? :homer:



Ja tylko przypominam, że jest to TEORIA Darwina i nie jest potwierdzona naukowo jest ona najbardziej prawdopodobna ale ciągle mówi się o niej jak o teorii, a nie o fakcie.

eterhal

2015-03-04, 20:00
@Up, ależ nie prawda. Ewolucja została potwierdzona naukowo, a jej zachodzenie udokumentowane. Masz nieaktualne informacje. Używamy zwrotu "teoria" jedynie w odniesieniu do Darwina, gdyż nie poznaliśmy jeszcze wszystkiego co zakładał, i nie możemy jednoznacznie stwierdzić, że nigdzie się nie pomylił. Tak samo jak Lamarck, generalnie coś tam dostrzegał, ale w wielu kwestiach się mylił. Mówimy więc Teoria ewolucji (wg.) Lamarcka, i z darwinem jest analogicznie. Sama zmienność przystosowawcza jest zaś faktem.

Pomijając już masę dowodów pośrednich i bezpośrednich (takich jak skamieliny, zięby darwina itp) od czasu powstania genetyki i zrozumienia działania kodu genetycznego ewolucja jest faktem. Empirycznie i ostatecznie zachodzenie ewolucji potwierdzają eksperymenty Vaughn'a Coopera i Richard'a Lenski z Michigan State University, (w którym to eksperymencie ewolucja została bezpośrednio zaobserwowana) oraz chociażby Johna Endlera z University of California (jak będziesz ciekaw to na priv mogę ci opisać szczegółowo)


pozdrawiam_was a powinno, bo w przeciwieństwie do wsadzania pindoli w dupkę, to w co wierzy większość ma realny wpływ na twoje życie

MariolaBezPindola

2015-03-04, 20:13
ale to jest takie pedalskie jakieś :/ zmiesmaczyło mnie oglądanie ich !

ri...........90

2015-03-04, 20:16
ch*jowe i w ogóle nie śmieszne a gimby lajkują na siłę bo modny hejt przeciwko czarnej pedofilskiej mafii...

Sayagin666

2015-03-04, 20:16
@up i kilka wyzej upow :

Proste pytanie i prosze o prostą odpowiedz bez pie**olenia :

- Jesli ewolucja jest prawdziwa to pomiedzy zwierzakiem a pelnym czlowiekiem znajdziemy miliony skamielin, szkieletow istot nie w ch*j ni w oko - czyli cos pomiedzy tak ?

Prosze nie pisac o jakims smiesznym Lucy bo jesli zostalo znalezione jedno cos od powstania tej teorii to chyba nie oznacza, ze tak wlasnie to mialo wygladac? Jesli znajde samochow w jeziorze to nie zakladam, ze kiedys jezdzono samochodami pod wodą ?