18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gestapo

Clint_Eastwood • 2011-03-04, 13:18
Pukanie do drzwi.
-kto tam?!
-Gestapo
-czego chcecie?!
-niesiemy różę
-jaką znowu różę?!
-Różę Luksemburg!

Massivee

2011-03-04, 14:52
To za trudny kawał na sadistic.pl.
Zaraz zostaniesz zbesztany.

Clint_Eastwood

2011-03-04, 15:38
no tak nie ma przekleństw ,murzynów,żydów,pedofili etc.....nie wyjdzie z poczekalni nawet

Basika063

2011-03-04, 19:58
No to mamy kawał z podróżami w czasie, bo Różyczce w łeb strzeliło Freikorps w 1919 a Gestapo powstało dopiero w 1933.


CPCH

2011-03-29, 13:13
Up

... ma w kuchni telewizor z kablówką...

PinkRose

2011-03-29, 15:11
Basika063 napisał/a:

No to mamy kawał z podróżami w czasie, bo Różyczce w łeb strzeliło Freikorps w 1919 a Gestapo powstało dopiero w 1933.




Gestapo mogło zrobić z imienia róży joke, gdy wpadało po żydów. A teraz jak wiesz to wypie**alaj.

Werewolf

2011-03-29, 16:08
@Up & @UpUP
Sami wypie**alajcie! Jakby się facet przyczepił to piwka by leciały jedno za drugim. Nie wiem skąd taka nienawiść do kobiet. Żadna się z wami nie chciała umówić i teraz tępicie cały kobiecy ród? Czasami jesteście zabawni, ale to było żałosne.

A kawał git! :D

PinkRose

2011-03-29, 22:21
@up: Nie produkuj się. I tak nie por*chasz.

Werewolf

2011-03-30, 00:05
Tia... jednak jakaś zawiść i brak seksu dają się we znaki.

Zresztą, trzeba być samobójca albo totalnym perwersem żeby szukać dziewczyny na sasdolu. Ja raczej walczę z powtarzaniem tych samych tekstów i/lub ogólnym debilizmem.

Rzuć coś oryginalnego na babki z Sadistica to pierwszy postawię Ci piwo!

PinkRose

2011-03-30, 08:46
A po ch*j mam pisać o kuchni czy babach z kutachami czy o kierowcy autobusu ?

Przejrzyj moje ostatnie 15 postów i jak znajdziesz tam elementy powtarzające się na tym portalu to będziesz zajebisty. W przeciwieństwie do ciebie, nie rozrózniam użytkowników na damską czy męską płeć gdyż jestem za równouprawnieniem. Nieważne kto by wstawił taką wstawkę, zgnoiłbym jego tok rozumowania tak samo. Tylko ty wpadłeś, czorny szlachetny rycerz w czornej ślniącej zbroi na czornym rumaku i ratujesz księżniczkę, która została zgnojona przez dwa smoki i jest uwięziona w wysokiej wieży (nie wiem jak tamten kolega, ale ja mam to w dupie czy osoba pisząca tekst to kobieta czy mężczyzna) i robisz jakieś podjazdy ideologiczne, jakbyś szukał kolegów na sadisticu.
No k***a, spokorniej i wyluzuj kopytko.