18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin - Wielki Świat

PortgasD.Ace • 2014-05-11, 22:41
"Wielki Świat"

"Szczerze mam w dupie, jak rzeczy potoczą się w tym kraju...". Krótkie, trafne i przemyślane spostrzeżenia George'a Carlin'a :mrgreen:


SoLUffka

2014-05-11, 22:45
nie promujcie tego dziadka on byl tylko marionetką a iluminaci pisali mu teksty za kurtyną kiedy to pojmiecie lamusy

xts

2014-05-11, 22:48
nie iluminaci, a reptilianie.

Radioactiv

2014-05-12, 00:57
nie reptilianie, a Kim Dżong Un.

Policeman

2014-05-12, 01:40
Nie Kim Dżong Un, a BongMan

Wrbb

2014-05-12, 07:21
Ból dupy gimbo patriotów za 3,2,1...

qulanogilewej

2014-05-12, 08:28
i tak nie żyje stary dziad po co odgrzewac sztywniaka ? za życia nie miał nic do powiedzenia to po śmierci tym bardziej

Kardio_Error

2014-05-12, 08:32
ludzie są zwierzętami stadnymi i to jest ohydne bo nakręcają się nawzajem, widać to np w komentarzach

JesusChytrus

2014-05-12, 10:49
@up
Idealnie to widać na przykładzie tropienia lewactwa. W pozornie apolitycznych materiałach np. o still water (poszukaj bo był taki niedawno) zawsze dowalają jakieś pie**olenie o złych socjalistach. Ten portal to siedlisko zjebów a ja siedzę tutaj bo mam z nich bekę :D

preliator

2014-05-12, 11:00
Ludzie mogą żyć bez państwa, ale państwo bez ludzi już nie. Tak samo jest z wszelkimi kolektywami: religiami, grupami społecznymi itp. Dlatego interesy jednostki, jej wolność i ambicje zawsze będą miały pierwszeństwo przed interesami państwa - jest ono warte tyle, ile może wnieść w życie jednostek. Ludzie, którzy wmawiają masom wyższość interesu państwa nad jednostką (wszelkie idee narodowe, nacjonalistyczne) to ślepi ignoranci albo ohydni manipulatorzy, którzy gardzą życiem, wolnością i indywidualizmem - mentalnością zatrzymali się na etapie plemienia i tkwią w tym, bo czują się z tym bezpiecznie.

SolarisN1

2014-05-12, 11:59
SoLUffka napisał/a:

nie promujcie tego dziadka on byl tylko marionetką a iluminaci pisali mu teksty za kurtyną kiedy to pojmiecie lamusy



Carlin to geniusz. Jechanie po nim tylko dlatego, że zdeptał twoje prawackie poglądy świadczy o tobie. A już mieszanie w to iluminatów, masonów czy kogokolwiek innego, aby znieważyć jego argumenty jest tak debilne, że ten komentarz musiał napisać mason, reptilian i debil. Jeśli jesteś prawicowcem to jak mniemam nadrzędną wartość ma dla ciebie naród. A dla mnie, podobnie jak dla Carlina, nie ma nic głupszego niż jaranie się "loterią genową" i przypadkim jakim jest urodzenie się w danym miejscu i bycie z tego dumnym. Dumnym to można być z osiągnięć, a nie z tego, że się urodziło w Polsce. Jaki miałeś w to wkład, że tu się urodziłeś? Ale to za wysokie progi intelektualne, więc pewnie nigdy sobie takiego pytania nie zadasz.

xarkons

2014-05-12, 13:40
Ktos przypie**alajacy sie do Jesusa bo to modne za 3,2,1... A co do nadziei, bedzie jak bedzie nie ma sie co oszukiwac.

abcdefgz

2014-05-12, 14:15
Z tego co kojarze, to on nie był żadną marionetką elit a wręcz przeciwnie, mówił o9 ułudzie jaką jest polityka i o zmowach za kurtyną władzy. Nawet w tym filmiku mówi o tym, że "kapłani i handlarze" dawno temu nadali kształt rzeczom

!Timon

2014-05-12, 18:28
Carlin teraz patrzy na Wasze komentarze tam z dołu i cichutko chichocze.