18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

George Carlin

kroenen • 2012-12-02, 09:51
George Carlin - O wypadkach drogowych


kucma19

2012-12-02, 17:25
Przykro mi to mowic ale nie smieszne. Gdyby to mowil rusek. Owszem, mozna by potraktowac jako dokument.

hrabia9933

2012-12-02, 17:31
wrzuciles jeden ze slabszych kawalkow jego wystepow, nie wiem czemu ale to akurat bylo ch*jowe ;d

franixxx

2012-12-02, 17:52
Jak tak patrze na te filmiki to te chamerykance smieja sie ze wszystkiego. Zwykle zdanie bez smiesznego znaczenia a publika ajahahahahufhasjfha k***a ale smiesznuie ja pie**ole hahaha daj mi hotdoga ...

Sledziu_w

2012-12-02, 17:57
Tak jest. George będzie żyć wiecznie w naszej pamięci.
Pewnie nie może się doczekać, aż dołączy do niego Joe Pesci.

Kowalien

2012-12-02, 18:05
I to jest prawdziwy sadysta. Carlin niszczy.

DanielMarley

2012-12-02, 18:20
Nie ma to jak dystans do siebie i wyśmiewanie hamerykańskiej mentalności, ale i tak najbardziej rozwala mnie gdy oglądam jego stand up na tematy religijne.

Qudi79

2012-12-02, 18:24
franixxx napisał/a:

Jak tak patrze na te filmiki to te chamerykance smieja sie ze wszystkiego. Zwykle zdanie bez smiesznego znaczenia a publika ajahahahahufhasjfha k***a ale smiesznuie ja pie**ole hahaha daj mi hotdoga ...


nie weim, czy widziałeś jak robi się chamerykańskie show? Są podświetlane napisy "klaskać", "śmiech" itd a do tego podkładają nagrany sztuczny śmiech (na tasiemcach pseudokomediowych szczególnie). Jak jedna owca pójdzie w przepaść - uwierz mi, całe stado bezmyślnie pobiegnie za nią. To jest psychika tłumu i łatwo tym manipulować.


zuku73

2012-12-02, 18:49
George Carlin jest geniuszem stand upu, trzeba obejrzeć cały występ. Polecam ''Doin it again'' i ''Jammin in New York''

korball

2012-12-02, 19:30
przez ten śmiech teraz nie zasnę :)

gadom

2012-12-02, 20:01
zuku73 napisał/a:

George Carlin jest geniuszem stand upu, trzeba obejrzeć cały występ. Polecam ''Doin it again'' i ''Jammin in New York''



I trzeba słuchać, a nie tylko czytać. Jak ktoś kompletnie nie zna angielskiego (nauka w liceum to nie jest znajomość języka) to może sobie darować.

jabadabaryba

2012-12-02, 21:38
Wyobraźcie sobie w jakimś Opolu Polaka który opowiada w stylu Carlina. Na drugi dzień 6 protestów moherów bo śmieje się z wiary, 10 protestów lewicy, bo brzydko mówi a tak przecież nie wypada, gdzie ta tolerancja, wieczorem Szkło kontaktowe, Olejnikowa, Lis, Wojewodzki, Relacja na żywo na tvn24, gazeta.pl wyj***na czerwona czołówka z jego ryjem.

xai

2012-12-02, 23:32
Uwielbiam kolesia
a ty @jabadabaryba nie przeszadzaj, coraz większej części naszych rodaków otwierają się oczy, wszystko zmierza w dobrą strone i jeszcze chwila a to właśnie z tych katolów bedzie się wiekszość smiać.

zuku73

2012-12-03, 01:37
gadom napisał/a:



I trzeba słuchać, a nie tylko czytać. Jak ktoś kompletnie nie zna angielskiego (nauka w liceum to nie jest znajomość języka) to może sobie darować.



Ja nie używam napisów, bo nie zawsze są dokładne i nie oddają tego w jaki sposób on to opowiada ;) Tylko ze po 5 latach w Irlandii łatwo mi zrozumieć.