18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Geografia wg TVN

tuytuy95 • 2013-12-07, 17:10
Nasza ulubiona stacja i znajomość geografii Polski przez jej pracowników...





:homer:

dogip

2013-12-07, 21:25
Oj k***a. Chybaczas wybrac sie w twoje strony I zebrac te miedziane druty cosmy przed miesiacem kladli. Internety nie w te strone poszly

misiuu534

2013-12-07, 21:32
Nie zamierzam ich bronić, ale informacja na żółtym pasku dotyczy zupełnie innego "wydarzenia", niż to o czym aktualnie mówią, więc to nie oni są idiotami, ale wy. :)

LordJamaican

2013-12-07, 21:35
co za ku*as! Piękny obraz w TV :O

Lucato

2013-12-07, 21:43
Czy wy idioci macie k***a blokadę umysłową?
Cytat:

"POMORSKIE: 3 osoby nie żyją ....
... wiatr przewrócił drzewo na auto w PORAJU"


Czytanie ze zrozumieniem.

Oglądając ten materiał reporter dokładnie mówi że wypadek był w Poraju w w/w województwie.

Cytat:

Do wypadku doszło w miejscowości Poraj (Pomorskie) tuż przed 8.00 rano. Na samochód jadący w kierunku Wicka spadło powalone przez wiatr drzewo.



Droga numer 213.

k***a jesteście tępakami i lewakami broniącymi tefałen :homer: :homer: :homer:

Ma..........._S

2013-12-07, 21:49
Dziś ta jakże wiarygodna stacja mówiła o zablokowanej drodze w woj. kujawsko-pomorskim, na trasie K-60 koło Kutna. "Prawda całą dobę"!!!

McMenel

2013-12-07, 22:01
Lucato chyba mapy nie zauważyłeś....

MoneyCash

2013-12-07, 22:38
TVN w HD
.
.
.
.
Bogacz j***ny :D

golip

2013-12-07, 22:42
MoneyCash napisał/a:

TVN w HD
.
.
.
.
Bogacz j***ny :D


Ludzie robią karierę...

go...........PL

2013-12-07, 22:45
tępe h*je w tym temacie nie chodzi czy poraj leży w górach czy nad bałtykiem tylko o to że tvn napisał woj. pomorskie a na mapie zaznaczyli śląskie czy tam świetokrzyskie

ps tak wiem że nie chodziłęm na polski
Heil Hitler

gjpk

2013-12-07, 23:09
Śmieszą mnie peje, które nienawidzą TVN i GW. Nie chcesz cioto jedna z drugą to nie oglądaj/nie czytaj, a dorabianie do tego ideologii to czyste pedalstwo.

Lucato

2013-12-07, 23:24
McMenel napisał/a:

Lucato chyba mapy nie zauważyłeś....



Łohoho! Jakiś wysyp! Mamy tutaj kolejną sierotę, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Mapę zauważyłem i do tego odnosi się mój post, który ma na celu udowodnić tym wyżej że broniąc TVN że akcja miała miejsce obok Częstochowy, że są w błędzie :)

A później tacy ludzie nie rozumieją w pełni wypowiedzi w TV i idą głosować. Utopcie się!

JH...........DS

2013-12-07, 23:41
ale fajnie, mieszkam w pomorskim, a całe życie myślałem że na śląsku ;)

go...........PL

2013-12-08, 00:37
Lucato napisał/a:



Łohoho! Jakiś wysyp! Mamy tutaj kolejną sierotę, która nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Mapę zauważyłem i do tego odnosi się mój post, który ma na celu udowodnić tym wyżej że broniąc TVN że akcja miała miejsce obok Częstochowy, że są w błędzie :)

A później tacy ludzie nie rozumieją w pełni wypowiedzi w TV i idą głosować. Utopcie się!


oh sry mój błąd :D
pewnie będzie wtf ale tak dałem tam piwo czyli się zgadzam z tym postem (zgadzałem!!!)
ps tak wiem na polski nie chodzilem
Heil Hitler

dzidol83

2013-12-08, 00:39
ch*j kogo obchodzi gdzie jest jakiś Po(S)raj?
Lżej mi na sercu nie będzie jak się dowiem, TVN ma w dupie to tak samo jak ja i większość ludzi:)
Włącz se ch*ju tv regionalną to się dowiesz niusów od siebie z wioski.
Dobranoc cześć, ch*j mi wielki murzyński w dupę i liści kupę i wiadro gruzu żeby nie było luzu, śmiało bluzgajcie, to sadisctic nie k***a j***ne fakty więc wypie**alać!

tuytuy95

2013-12-08, 10:13
Ja pie**ole, niektórzy faktycznie osiągnęli dno intelektualne, ale usilnie próbują się ryć jeszcze niżej! Sam tvn czasem oglądam (lubię programy wędkarskie na turbo, czasem 28 sekund bo sam jestem strażakiem, czasem inne pierdoły jak te głupie fakty) dlatego nic wiele do tvnu nie mam. Kłamią czasem bo kłamią, jak większość telewizji, ale napisałem, że to nasza ulubiona stacja (ironicznie rzecz jasna) bo jak sami widzicie jak skrajne emocje wywołuje w komentarzach sadoli. Nie wiem czy część z was pokończyła zawodówkę, OHP, czy w ogóle nic nie pokończyła, wiec wytłumaczę sens tematu: na zdjęciu jak sk***ysyn widać strażaków usuwających konar z auta, wystarczy wytężyć ślipia (tylko uważajcie żeby wam żyłka nie pękła), pod spodem tak jak ktoś już wspomniał napis wielki jak Rasjia który głosi : "POMORSKIE: 3 osoby nie żyją, jedna ranna. Drzewo spadło na auto w PORAJU." A obok mapa z wyraźnie zaznaczoną w/w miejscowością. I ch*j z tego, że takich miejscowości jest w Polsce 7 czy tam 8 czy nawet 20, skoro mowa o tym jednym konkretnym przypadku z województwa POMORSKIEGO... Tak k***a, jesteście tępi!




:homer:






Komentarz nie ma celów prowokacyjnych i nie odnosi się do wszystkich. Chociaż w sumie wali mnie to.