18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gentleman.

PÅ...........un • 2013-01-23, 01:17
W czasie drugiej wojny światowej, po agresji Niemiec na ZSRR, pewien oddział Ruskich załapał się na transport okrętem wojsk brytyjskich. Podczas wycieczki, jednego z soldatów złapała potrzeba, niecierpiąca zwłoki, więc podchodzi do angielskiego oficera i łamaną angielszczyzną mówi:

- Sir... Gdzie jest WC?

Oficer spogląda niechętnie na ruska, mierzy go wzrokiem, po czym mówi:

- Pójdziesz tędy prosto. Potem w lewo. Zobaczysz drzwi z napisem "GENTLEMEN". Mimo to, wejdź.

szympas1

2013-01-23, 01:21
Podobało mi się. Lubię takie eleganckie kawały :)

M@peT

2013-01-23, 09:58
Dlaczego on nie cierpiał zwłok ?

mesiash

2013-01-23, 10:26
@up poczytaj o odmianie rzeczowników przez przypadki i wygooglaj słowo zwłoka

zderealizowany

2013-01-23, 10:43
Jeśli was to tylko dlatego, że koleś pocisnął po rusku to jesteście tępymi dzidami i ch*j wam w dupę. Nie dlatego, że bronię komuchów tylko dlatego, że wasz "humor" jest na naprawdę niskim poziomie.

Sl...........nx

2013-01-23, 10:53
@up - To nie chodzi o ciśnięcie po gościu dlatego, że jest ruskiem, tylko dlatego, że armia czerwona to była zwyczajnie banda oberwańców i gnid.
Dziadek mi opowiadał, że jak ruskie wkroczyły to pierwsza myśl była tylko: "rany boskie, oni tam chyba z krowami się rżną i to jest ich potomstwo".

Dam93

2013-01-23, 10:56
A Brytole to tacy 'gentelmeni', piją herbatkę nawet na froncie, noszą się bardzo i są ponad innymi, stąd ten kawał.

Jednak chyba ktoś tu broni komuchów :mrgreen:

Hu...........ia

2013-01-23, 10:57
W UK prawdziwych gentelmanów już nie ma.

anonymousm

2013-01-23, 11:29
Kiedy byłem w podstawówce, facetka od historii opowidała, że Niemcy złapali raz rosyjskiego szpiega. Wiedzieli, że bedzie w danym lokalu, ale nie wiedzieli, który to facet. Rozpoznali go po tym, że zapinał rozporek na sali już po wyjściu z kibla.
Inna historia - tym razem na pewno prawdziwa - opowiada o sowieckich kobietach, które po zajęciu wschodnich terenów II RP w 39 r. paradowały po ulicy w koszulach nocnych, bo myślały, że to satynowe suknie.

Suka_Blyat

2013-01-23, 12:00
Rusek to takie stworzenie, które pragnie być "zachodnioeuropejskie" ale mentalnie jest dzikusem zza uralu

oc...........an

2013-01-25, 22:09
Ruscy może i dzicy, ale i tak wam wpie**olą :P