18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miszczcieniu

2013-06-27, 13:18
Cytat:

A tak na prawdę jaja sobie robiłem

świetnie to pasuje do tematu hehe :krejzi:

kemcia

2013-06-27, 19:44
pie**olenie. 50 lat temu podawali w gazetach przykłady jak to zielsko zmusza ludzi do mordowania, białe kobiety do oddawania się murzynom, do patologii, samookaleczeń, i mordowania dzieci, tylko po to by uzasadnić jego zakaz. Z grzybami robią to samo. Prawdopodobnie gości podj***ł kilka różnych rzeczy + ogólnie był poj***ny.

prawiebezglowy

2013-06-28, 00:25
kemcia napisał/a:

pie**olenie. 50 lat temu podawali w gazetach przykłady jak to zielsko zmusza ludzi do mordowania, białe kobiety do oddawania się murzynom, do patologii, samookaleczeń, i mordowania dzieci, tylko po to by uzasadnić jego zakaz. Z grzybami robią to samo. Prawdopodobnie gości podj***ł kilka różnych rzeczy + ogólnie był poj***ny.



Cytat:

Gdy mężczyzna odzyskał świadomość, przyznał, że wziął grzyby halucynogenne podczas wizyty u znajomych mieszkających w pobliżu szkoły. Nigdy wcześniej nie miał problemów psychicznych. 41-latek cały czas jest hospitalizowany.



grzyby to nie są k***a mać dwa piwka, nie są dla wszystkich.

slawek361

2013-06-28, 00:25
"Okaleczony wybił w szkole szybę co" :amused:

Astarot

2013-06-28, 00:29
Najpierw latał jak pedo jakiś koło szkoły, a później sobie wymierzył karę, ot co.

hornywojtek18

2013-06-28, 00:33
ładna indiańska nazwa miejscowości ;)

hw...........ds

2013-06-28, 00:45
przynajmniej potomstwo nie przejmie po nim glupoty
naturalna selekcja ;p

giboN31

2013-06-28, 01:13
No i ch*j z nim urwał "se" to urwał na ch*j drążyć, jednego debila mniej, przynajmniej dzieci nie zrobi (za własną głupotę). Ale państwo wie lepiej co dla ciebie jest dobre (szkodzi/nie szkodzi nieważne). Na moje to do czasu kiedy nie zrobi krzywdy osobom trzecim to powinno się mieć "wyj***ne" na takich ludzi szkodzą sami sobie, ale jak zrobią coś osobom postronnym wtedy powinni dostać wyższy wymiar kary (nie patrząc na dzisiejszy system sprawiedliwości gdzie po zamordowaniu kilku osób dostaje się wyrok jakbyś ukradł towary z biedronki warte powiedzmy te 5000zł).
Nie że się spinam, ale tak mi się skojarzyło z naszym systemem "sprawiedliwości" w naszym kraju piwko leci

Tristan88

2013-06-28, 01:30
Przecież to jest po prostu k***a nie możliwe. :amused:

WolfManGoth

2013-06-28, 01:37
Może ten koleś jest gdzieś na hardzie?. Sadole, szukać!

wdowa94

2013-06-28, 03:27
Ciekawi mnie kto wymyśla takie pierdoły.
Po grzybkach ciężko jest chodzić, a w dodatku nie jest się odmóżdżonym, wręcz zmóżdżonym, no chyba że ktoś ma chorobę psychiczną to ona niestety wtedy się reaktywuje z najbardziej nasilonym efektem.
Skąd wiem? Wiedza nie boli, and "Doing drugs clears you mind, but if you stop it fogs again"

donplicco

2013-06-28, 04:59
kemcia napisał/a:

pie**olenie. 50 lat temu podawali w gazetach przykłady jak to zielsko zmusza ludzi do mordowania, białe kobiety do oddawania się murzynom, do patologii, samookaleczeń, i mordowania dzieci, tylko po to by uzasadnić jego zakaz. Z grzybami robią to samo. Prawdopodobnie gości podj***ł kilka różnych rzeczy + ogólnie był poj***ny.




TRUE!




wdowa94 napisał/a:

Ciekawi mnie kto wymyśla takie pierdoły.
Po grzybkach ciężko jest chodzić, a w dodatku nie jest się odmóżdżonym, wręcz zmóżdżonym, no chyba że ktoś ma chorobę psychiczną to ona niestety wtedy się reaktywuje z najbardziej nasilonym efektem.
Skąd wiem? Wiedza nie boli, and "Doing drugs clears you mind, but if you stop it fogs again"




Prawie się zgadzam, ale....

Jeszcze nigdy nie byłem odmóżdżony po grzybach, wręcz przeciwnie, ale nie zeżarłem dwustu sztuk, wtedy może bym był.
Co do choroby psychicznej, to znam człowieka ze skłonnościami samobójczymi, któremu te rzeczy pomogły. Zaczął postrzegać świat pozytywnie i wziął się za siebie. NA TO NIE MA REGUŁY.
Jeżeli się jest idiotą, to nawet cukier może zabić.

Pozdrawiam.

Garwina

2013-06-28, 13:16
Psychodeliki bywają bardzo pomocne i rozwojowe , z tym , że trzeba umieć je zażywać . No i przy okazji nie być kompletnym debilem.