18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Genialne przerzuty w lidze polskiej

golonko • 2013-05-30, 14:01


Mistrzowie w akcji. :ok***a:

raatos

2013-05-30, 18:23
górale lubią grać górne piłki

ziemniaki_z_koperkiem

2013-05-30, 19:27
polska liga, kto widzi ten rzyga... wycofać ligę polską !!!
niech grają w bierki elektroniczne na parę wodną rozgotowanym makaronem !

pluto_cmg

2013-05-30, 19:29
methos23 napisał/a:

Ja do dziś nie wiem jak można oglądać polską ligę.



Powiedz mi człowieku czy ktoś np. w Barcelonie, Niemczech i innych państwach kibicuje polskim ligą tudzież drużyną ? Nie. Bo mają swoje kluby, fakt faktem grają co innego ponieważ są pieniądze i ludzie którzy chcą grać całym serduchem a nie tylko i wyłącznie jak pół polskich piłkarzyków dla pieniędzy.. Także weźmy czasami spójrzmy na mecze naszych rodzimych zespołów bo mimo wszystko to jesteśmy polakami i to naszym [bez wyjątków] powinno się kibicować a nie WIECZNIE Barcelonie, Relowi, Bayernowi i tym podobnym klubom na sezon w którym wygrywają.

Pozdrawiam. I ch*j. :wodka:

Ibaka

2013-05-30, 21:24
@degruzman

"wanna to" :xD

cromded

2013-05-30, 23:03

Gl0BaL

2013-05-30, 23:40
pluto_cmg napisał/a:



Powiedz mi człowieku czy ktoś np. w Barcelonie, Niemczech i innych państwach kibicuje polskim ligą tudzież drużyną ? Nie. Bo mają swoje kluby, fakt faktem grają co innego ponieważ są pieniądze i ludzie którzy chcą grać całym serduchem a nie tylko i wyłącznie jak pół polskich piłkarzyków dla pieniędzy.. Także weźmy czasami spójrzmy na mecze naszych rodzimych zespołów bo mimo wszystko to jesteśmy polakami i to naszym [bez wyjątków] powinno się kibicować a nie WIECZNIE Barcelonie, Relowi, Bayernowi i tym podobnym klubom na sezon w którym wygrywają.

Pozdrawiam. I ch*j. :wodka:



Mylisz pojęcia. Oglądać to nie znaczy kibicować.

pluto_cmg

2013-05-31, 11:24
To przeczytaj uważnie raz jeszcze. KIBICOWAĆ a nie OGLĄDAĆ :)

wodnik

2013-06-01, 13:58
owszem zabawne to bylo ;) ale chwile pozniej Robak poslal pilke lewa noga do bramki i tak skonczylo sie 2-1.