18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Genetycy

Mercury001 • 2014-12-11, 17:19
Uczeni genetycy pracują nad domieszaniem psu genów skarabeusza. Oczekiwany rezultat to stwór umiejący utoczyć z odchodów pozostawionych w miejscach publicznych kształtną kulkę, a następnie przetransportować ją do domu właściciela 8-)

Bankracy

2014-12-11, 21:10
Uczeni genetycy pracują nad pomieszaniem genów skarabeusza oraz człowieka, efektem całe gówno które człowiek zostawia w internetach ma zabierać z powrotem do domu.

InsaneHarv

2014-12-11, 21:19
Może powinni pomieszać geny psa i Twoje- gówno będzie tak suche , że pomiesza się z ziemią ?

KlinikaAborcyjna

2014-12-12, 11:14
up
Nie zrozumieliście przesłania tego dowcipu ale hejty od was lecą gimbusy jedne. Autorowi chodzi o to ze ludziki wyprowadzając swe kundle nie sprzątają po nich, w efekcie czego w miastach mamy obesrane trawniki i chodniki.


Bankracy

2014-12-12, 18:03
@up k***a sam nie sprzątałem po swoim psie i wyj***ne w to miałem, na środku chodnika nie srał więc mam to w dupie, jak ktoś chce zapie**alać jak debil po trawnikach to niech uważa.

zakart

2014-12-13, 09:28
Coś Ci się chyba poj***ło. Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast ch*j wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem. Dowcip jednak dobry i aktualny. Browar.

Poprawiam: Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast ch*j wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem ( tak jak PO Sikorskiego)....

Mercury001

2014-12-14, 00:59
zakart napisał/a:

Coś Ci się chyba poj***ło. Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast ch*j wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem. Dowcip jednak dobry i aktualny. Browar.

Poprawiam: Skarabeusz rodzi się w gównie ze składanych tam jaj ( tak jak PIS z Kaczyńskiego), natomiast ch*j wie po co, całe życie toczy przed sobą kulkę z gówna żuk gnojowy zwany gnojarkiem ( tak jak PO Sikorskiego)....



Wikipedia, jak telewizja, często pomija pewne fakty ;-)

Obejrzyj: