18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Generator Kapanadze

jakubeusz • 2014-11-15, 00:42
Witam

Przedstawiam wam generator kapanadze i jego nieziemską moc. Jak narazie temat tabu dla wielu elektrowni itd., ale moze kiedyś każdy z nas będzie miał takie cudo w domu.




Mój pierwszy post więc wiecie...


Jak było to zakopać po tagach szukałem i nima

kuba149

2014-11-15, 14:35
nie wierze, ze nawet na sadisticu znajdzie sie tylu naiwnych kretynow

Admirał

2014-11-15, 14:37
Człowiek który faktycznie stworzyłby generator, który produkuję energię, z jeśli się nie mylę i pisząc najprościej jak się da, z naturalnego pola eletromagnetycznego ziemi, zostałby miliarderem. Te wszystkie filmiki to bzdury i fejki.

knj

2014-11-15, 14:42
@admirał

ludzie, którzy czerpią hajsy ze sprzedaży energii oraz paliwa w życiu nie pozwolą aby takie wynalazki miały zastosowanie w naszym codziennym życiu. jest pewnie mnóstwo innych "cudów", które pozwoliłby nam taniej, lepiej i bezpieczniej żyć, ale hajs u góry musi się zgadzać

Kurgiel

2014-11-15, 15:09
Hehe ; ) a słyszeliście o hho i oszczędnościach jakie to za sobą niesie? i o tym jak to wszyscy są z tego zadowoleni? to temat mojej pracy inżynierskiej. wykonałem model, założyłem do auta i zgadnijcie co ; > zadziwiające, że nikt w necie nie udostępnia wyników z hamowni ;p
ale w sumie może złożę sobie taki generatorek - z nudów można różne rzeczy robić.

Thevenin

2014-11-15, 15:10
Jeżeli istnieje takie coś jak nadsprawność rezonsansowa to zapewne jest o perpetuum mobile II rodzaju, czyli daje więcej energii niż pobiera. Idąc dalej, przy ogólnodostępnej technologii tej nadsprawność rezonansowej, w pewnym momencie każdy miałby taki generatorek w domu, a nawet kilka, żeby zasilać sobie aku do samochodu oraz własny dom, czy ogrzewanie. Zapewne po jakimś czasie można było by zrobić z tego bombę która wydzielała by więcej energii niż bomby jądrowe, bo przecież wystarczy dobrze zapętlić to coraz większe wydzielanie energii przy jego mniejszym pobieraniu (czyli ta nadsprawność). Ostatecznie na necie można byłoby znaleźć schematy skonstruowania takiej bomby z domowego generatora i zwykły allach akbar miałby także do tego dostęp. Dalej chyba nie muszę się rozpisywać jakie by były tego konsekwencje.
Poza pazernością niektórych ludzi, także wyżej wymieniony powód jest składową tego, że jeżeli takie coś już sinieje, to lepiej tego nie wprowadzać za bardzo w życie.

Rax

2014-11-15, 15:19
"tabu dla wielu elektrowni"... do zes dopie**olił jak łysy warkoczem o kant kuli...

ogarnij sobie historie Tesli, np "tesla master of lightning", poznasz edisona i morgana i ogarniesz dla kogo tematem tabu jest "wolna energia"

Attero132

2014-11-15, 15:21
Autorze tematu jesteś idiotą.

ocwpzw

2014-11-15, 15:23
Gazprom i tak go zapie**oli.

qwerq221

2014-11-15, 16:23
Hue hue śmieszne :-D

biglog

2014-11-15, 16:41
Oszust! Zabrakło antenki skierowanej w stronę Plejad do wychwytywania cudownej, kosmicznej energii reptiliian.

chicko10

2014-11-15, 17:06
Do fik3
Jesteś od po czy jakiegoś koncernu naftowego? Masz ból dupy za to że można mieć prąd za darmo??? C..j ci w dupe. Wkrótce ktoś przyjdzie do ciebie szmato i popełni ci samobójstwo. Pier...l sie!!!

MrSpook

2014-11-15, 17:12
Radziecka nauka, nie takie zna przypadki!

999WTF999

2014-11-15, 17:26
Przestańcie pie**olić. To jest genialne.

nanab

2014-11-15, 18:08
nom to dopiero wynalazek :homer: ja mam latarke i ona swieci bez podpiecia do gniazdka a ten mysli ze wielki geniusz jest :homer: