18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Generation Kill Had daba!

michael557 • 2010-08-21, 00:46

Had daba dabi di daba

~Ludomir

2010-08-21, 01:56
Ten serial jest do dupy, nie ginie w nim ani jeden amerykański żołnierz, j***na amerykańska propaganda....

zn...........nu

2010-08-21, 03:06
@up
Serial jest bardzo realistyczny, pokazuje, że wojna z Irakiem/Afganami to polityczny żart, tak wyglądała nieprzygotowana amerykańska ofensywa a jeszcze gorzej Iracka defensywa. Spójrz, że nawet nie mają pustynnych mundurów, bo tych nie mieli kiedy uszyć dla całej armii. Wiem, że pie**dolę, ale takie są fakty. Strzelanina się rozpoczęła kiedy Alkaida wpadła na pomysł aby się wysadzać w powietrze.

~Ludomir

2010-08-21, 10:51
@up
tylko żę całość wygląda jak jedna wielka wesoła amerykańska wycieczka Hummerami po Iraku gdzie Amerykański żołnierz rozpie**ala wszystko co do niego strzela nie ponosząc przy tym żadnych strat. Gdzie tu realność, no bo ni9e będą pokazywać flaków i krwi oraz urwanych kończyn, mogło by to spowodować prze ciesz skrócenie kolejek amerykańskich poborowych...

postapokaliptycznyadam

2010-08-21, 11:31
Serial jest realistyczny bo oparty na faktach. Najlepsze w nim jest właśnie nastawienie żołnierzy i głupota co ambitniejszych dowódców. Czytając książkę momentami płakałem ze śmiechu.
A co do strat to fakt, że w tej jednostce nikt nie zginął i pewnie strasznie nad tym ubolewają że Cie rozczarowali. Na pocieszenie masz sceny w których gadają o stratach w jakimś tam mieście i o powieszonym marines.

Mephic

2010-08-24, 10:03
Jak porównacie ilu Amerykanów zginęło przy ilości zabitych brudasów, to będziecie mieć obraz, czemu nie było warto marnować dla nich miejsca. I jasne, że to jest propaganda, ale przynajmniej śmieszna. :)

johngrisham

2010-08-25, 10:22
znawcaekranu napisał/a:

@up
Spójrz, że nawet nie mają pustynnych mundurów, bo tych nie mieli kiedy uszyć dla całej armii.


Nie mundury tylko MOPP'y. Mundury pustynne mieli, założyli w końcówce.

znawcaekranu napisał/a:

@up
Wiem, że pie**dolę


To po co Zabierasz w ogóle głos ?

znawcaekranu napisał/a:

@up
Strzelanina się rozpoczęła kiedy Alkaida wpadła na pomysł aby się wysadzać w powietrze.


Skąd pewność, że to była akurat Al-kaida ?

xtraludek napisał/a:

Ten serial jest do dupy,


Gust jak gust, jeśli wolisz "Na wspólnej" to Twoja sprawa.

xtraludek napisał/a:

nie ginie w nim ani jeden amerykański żołnierz


Nie ginie żaden 'żołnierz' bo to serial o 'Marines', więc mógłby co najwyżej zginąć 'Marine'. Dla ludzi w PL może to być to samo ale w USA nazywają ludzi z różnych formacji inaczej.