18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gen. Petelicki o kibicach

PyskatySkurwiel • 2011-06-04, 12:28
Generał Petelicki to człowiek nie ulegający propagandzie lewackiego rządu i otwarcie mówiący o problemach kraju i wytykający błędy pana tuska i jego załogi. Tu wypowiada sie na temat kibiców.
Takich ludzi dbających o dobro kraju Polska potrzebuje a nie żydów dbających o własną kieszeń sprowadzających do nas wojsko "wujka sama" zamiast inwestować w naszą armię.
Więcej wypowiedzi pana Petelickiego można znaleźć na youtube.pl

konradssc

2011-06-04, 17:25
Ale to jest pie**olenie. Co ma kibicowanie do waleczności. Ja pie**ole... Mieszanie pojęć i wszczynanie kolejnej dyskusji tylko. Kto kocha kraj ten go będzie bronił obojętnie czy jest kibicem, lekarzem, nauczycielem, przestępcą czy k***a nawet księdzem więc po h*ja wszczynanie jakiejś dyskusji o tym czy kibice są dobrzy czy nie??? Sram na to gadanie o waleczności kibiców, równie dobrze to samo można powiedzieć o lekarzach, którzycosziennie ratuja czyjeś życie. Też są waleczni nie? Ja pie**ole no komedia, istna komedia :D

anonymousm

2011-06-04, 17:28
W powstaniu warszawskim walczyli faktycznie studenci, a ówcześni kibole sprzedawali Żydów - czy jak chce autor postu - "żydów" za wiadro kartofli i litr spirytusu.

Ka...........in

2011-06-04, 17:54
Witam serdecznie, musiałem się zarejestrować bo widzę, że rośnie tu fanclub generała Petelickiego.

@justdanek
Natomiast ja radzę tobie sp***alać do swojej zapyziałej nory bo kolesiowi nie dorastasz do pięt. On dowodził GROMem, ma wiele odznaczeń..."
..wiele zdobył także, za PRLu za działania w wywiadzie i kontrwywiadzie dla bloku wschodniego. Ten facet na filmiku to najemnik i szpieg (bywał i podwójnym a może i potrójnym). Pracował dla ruskich, dla władz PRLu, dla ówczesnego mossadu (przerzucał żydów z Rosji radzieckiej do Izraelka w MOSTcie i poza nim) a po zakończeniu ZSRR nawet dla amerykańskich zielonych beretów. Powtarzam, jeszcze raz, to najemnik, więc nic dziwnego, że patrzy z sercem na jego potencjalnie bratnie dusze (bo tylko i wyłącznie tym tzn NAJEMNIKAMI może być hołota, która jest zdolna dźgnąć nożem swojego rodaka za barwy klubu sportowego).
To, że żyjemy na granicy dziejów przez co musimy korzystać z usług gen. Petelickiego i innych szpiegów szkolonych w Moskwie za moskiewskie pieniądze (a może i do dnia dzisiejszego za nie opłacanych) nie oznacza, że nie można brać na takich ludzi poprawkę.
Generał Petelicki dostał część z tych odznaczeń, bo na obecny stan był najlepszym do roboty, którą wykonywał i pewnie wykonywał ją perfekcyjnie (patrz GROM). Inną część dostał za komuny za ssanie laski komunistom i za zbieranie informacji o "kapitalistycznych zbrodniarzach" z za muru berlińskiego.

O Tusku, Kaczyńskim i słuszności zakazów stadionowych się nie wypowiadam, bo to, że zacytuję klasyka- "temat zastępczy jest".

Turanic

2011-06-04, 18:30
Jak już wcześniej napisano: żołnierz to osoba o mocnej przychice i odpowiedzialna, a temu bydłu się wydaje, że są średniowiecznymi rycerzami. I mówią, że są patriotami. Dzielenie ludzi na tych co sa z ponania i tych co z Białegostoku, nawalanie każdego kto kibicuje innemu klubowi to separatyzm a nie patriotyzm. A niszczenie mienia publicznego i wszczynanie burd i oczekiwanie, że ktoś to posprząta to działanie na szkode państwa, bo o nic nie walczą nie o podwyżki nie o demokrację nie o swoją rodzinę nie walczą z moskalem czy szwabem(myśle tu o górnikach za komuny i powstańcach w Warszawie). Te rozbiegane małpy się powinno do jakiejś zagrody zapędzić i pod nadzór całodobowy. Gdyby ich dać na jakąś wojnę to gwałciliby palili i grabili tylko bo za grosz u nich odpowiedzialności. I co najważniejsze, szaliki flagi hymny i różne patetyczne pierdoły to nie patriotyzm. Patriote nie poznaje sie po tym czy na śniadanie wpie**ala biało-czerwone płatki. Niech znikną wszystkie flagi, godła narodowe itp. i nadal prawdziwych patriotów rozpoznasz z łatwością.

Psychiczny

2011-06-04, 18:33
k***a nie rozumiem ludzi krytykujących tego pana. Jest on generałem , czyli kimś zajebiście wykształconym , bo taki wojskowy ma wg mnie kilka razy wiekszą wiedzę niż wiekszość polityków
A kibicowanie ma tyle do waleczności , że nie boją się oni zaj***ć komuś kto ma inny klub, tak samo jak polacy nie bali się zaj***ć niemcowi . Honor jest w tym , że nie sp***alali tylko się bili
Chociaż mam w dupie tą sprawę ze stadionami to uważam , że koleś ma rację

CPCH

2011-06-04, 18:50
Prawda jest jak dupa... każdy siedzi na swojej...

i basta...

Diral

2011-06-04, 19:10
Od siebie powiem tylko że każdy piszący o Chuliganach stadionowych o wielkich burdach i nie wiadomo czym, chu*a wie a jedyny stadion jaki widzieli to te oglądane w telewizji. Przejdźcie się na mecz a później się wypowiadajcie. Generał dobrze mówi piwo ode mnie.

justdanek

2011-06-04, 19:31
@Karl_Myszkin

Proszę o źródła twojej wiedzy. Najlepiej jakieś książki napisane przez obiektywnego pisarza.

Ra...........or

2011-06-04, 20:54
Cytat:

Witam serdecznie, musiałem się zarejestrować bo widzę, że rośnie tu fanclub generała Petelickiego.



Dorosły człowiek nic nie musi, mogłeś również olać całą tę dyskusje i dalej oglądać laski z ku*asami.


Cytat:

..wiele zdobył także, za PRLu za działania w wywiadzie i kontrwywiadzie dla bloku wschodniego. Ten facet na filmiku to najemnik i szpieg (bywał i podwójnym a może i potrójnym). Pracował dla ruskich, dla władz PRLu, dla ówczesnego mossadu (przerzucał żydów z Rosji radzieckiej do Izraelka w MOSTcie i poza nim) a po zakończeniu ZSRR nawet dla amerykańskich zielonych beretów.




pie**olisz jak połamany bambus.

Podane przez ciebie przykłady moim zdaniem ukazują go jako człowieka posiadającego doświadczenie, wiedzę operacyjną i umiejętności czyniące z niego jednego z najlepszych dowódców wojskowych w siłach NATO, a może i na świecie.

A ty myślisz ,że co wojsko weźmie sobie człowieka urodzonego po roku 91 aby mieć pewność ,że nie miał styczności z PRLem i w 5 lat zrobi z niego generała?


Cytat:

Powtarzam, jeszcze raz, to najemnik, więc nic dziwnego, że patrzy z sercem na jego potencjalnie bratnie dusze (bo tylko i wyłącznie tym tzn NAJEMNIKAMI może być hołota, która jest zdolna dźgnąć nożem swojego rodaka za barwy klubu sportowego).



Tego to nawet nie skomentuje bo dosłownie ku*as mi mięknie i ręce opadają jak to czytam.

Cytat:

To, że żyjemy na granicy dziejów przez co musimy korzystać z usług gen. Petelickiego i innych szpiegów szkolonych w Moskwie za moskiewskie pieniądze (a może i do dnia dzisiejszego za nie opłacanych) nie oznacza, że nie można brać na takich ludzi poprawkę.



Pięknie przemyślane. Wyjaśnij mi proszę dlaczego ten "szpieg szkolony i opłacany przez rosjan" wyrzuca na antenie (i to w powyższym programie), że są oni "wrogami wg koncepcji NATO".

Cytat:

Generał Petelicki dostał część z tych odznaczeń, bo na obecny stan był najlepszym do roboty, którą wykonywał i pewnie wykonywał ją perfekcyjnie (patrz GROM). Inną część dostał za komuny za ssanie laski komunistom i za zbieranie informacji o "kapitalistycznych zbrodniarzach" z za muru berlińskiego.




Podaj chociaż jakiś konkretny przykład "ssania przez niego laski komunistom" albo wypie**alaj z takimi argumentami.



Cytat:

Dziś nie ma mowy o jakiejkolwiek wojnie. Wojna skończyła się wraz z zimną wojną, dziś mamy wojnę gospodarczą, walki ekonomiczne. Kibol może co najwyżej naszczać na logo jakiejś firmy, ale swoim móżdżkiem nie obali planu zachodniej czy wschodniej korporacji. A nawet jeśli dojdzie do konfliktu zbrojnego, nikt się nie będzie pie**olił z żołdakami tylko pośle rakiety albo broń chemiczną. Waleczność przeciwko zdalnie sterowanym bombowcom na pełnej k***ie polecam.



Tak bo w iraku i afganistanie to trwa agresywna polityka cen paliw, a rosjanie to tylko ekonomicznie mordują gruzinów i czeczenów kiedy cała reszta świata zachwyca się igrzyskami olimpijskimi,

Cytat:

Po k***a drugie:

W powstaniu warszawskim, które było najbardziej gównianym pomysłem, jaki można sobie wyobrazić pod koniec wojny walczyła inteligencja, kwiat młodzieży i patriotów przy czym inteligencja przedwojenna była inteligencją prawdziwą. Ludźmi żyjącymi według wartości narodowych, mających je w domu, szkole, pracy i we krwi, ale przede wszystkim rozumiejącymi je, nie to co dzisiejsze jebusy. Bo takie to były czasy na jaki kraj nie popatrzysz. Kwiat młodzieży, ludzie w średnim i starszym wieku, którzy wiedzieli, że kraj to wszystko, że bez państwa człowiek jest niczym, bo tak wtedy było.



Jeszcze ci coś pęknie. Poczytaj sobie Grzesiuka a potem zachłystuj się "patriotyczną inteligencją"


Cytat:

Nikt mi k***a nie będzie wmawiał, że bydło drące pyski przy piwsku na ulicy to inteligencja i kwat polski. Chyba, że komunistycznej polski, bo to poprlowski śmieć.



Widzę ,że poziomem inteligencji nie odbiegasz od pani prezenter, która zadawała pytania w tym programie.


Generał Petelicki ma 100% racji i ch*j!

Ra...........or

2011-06-04, 21:21
Up.

Wyjaśnij jeremy bo nie bardzo rozumiem o co ci chodzi?

Robster

2011-06-04, 22:41
justdanek napisał/a:


"Generał niech sp***ala gadać takie farmazony emerytkom, które nie wiedzą co się dzieje w kraju, bo sam już chyba tylko kontakt z radiem "Daj w Ryja" i klapki na oczach. "

Natomiast ja radzę tobie sp***alać do swojej zapyziałej nory bo kolesiowi nie dorastasz do pięt. On dowodził GROMem, ma wiele odznaczeń. A jakie są twoje osiągnięcia? Skończona zawodówka/technikum lub marne liceum?



Mój dziadek dowodził oddziałem podczas drugiej wojny, a teraz sra w pieluchę i nie pamięta gdzie jest, więc mi tu farmazonów nie pie**ol. Koleś gada od rzeczy, a ty nie czytasz ze zrozumienie, co już jest twoim problemem nie moim.

Skończyłem studia wyższe z informatyki technicznej, żadne osiągnięcie, ale wybacz jak się zapisywałem na kierunek to nie było akurat żadnej wojny i naboru na szefa gromu.

kzm

2011-06-04, 23:20
k***a, polityka na Sadisitc... to nie Wykop, nie wrzucać mi tu takiego gówna.

modzgi

2011-06-05, 00:39
Przykro mi to pisać....
Polska ta prawdziwa, silna umarła 12 maja 1935 roku....
I dopóki tacy ludzie jak Tusk, Komorowski, Kaczyński, Napieralski, Pawlak( ci co tylko dziurę do r*chania nastawiają różnym murzynom, szkopom czy kacapom) będą mieli cokolwiek do powiedzenia w tym kraju, to Polska nigdy na nogi nie stanie,nigdy.......
Moi sadyści dzięki wyżej wymienionym i nie tylko została nam "polska" (celowa zagrywka) i to w was pozostaje nadzieja na Polskę silną i liczącą się na świecie..
Patryiotyzm wymiera, lewactwo się panoszy (patrz na posty wyżej), a nasz Wódz w grobie się przewraca.........
Przypomnijcie sobie słowa Roty, a jeśli ich nie znacie to sobie przeczytajcie w internecie, warto.......