18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pi...........ja

2014-03-09, 21:54
Nie walczyli, bo na stosach płonęli, gdzie i tych powaleńców miejsce.

Kac_Kupa

2014-03-09, 22:02
Dziwna akcja, nagie miecze,
To pedały, wiecie przecież.
Co się do nas stawiać chciały,
Głupie, ciepłe, tępe pały.
Dziś historia jest właściwa,
ich zakonu chyba ni ma.

Atreyu

2014-03-09, 22:09
@pietras_ja

Rozróżniając geja od pedała, bo jest w tym pewna różnica polegająca na wizerunku i chęci narzucania swoich poglądów - to masz rację, ale tylko połowicznie, Ci drudzy owszem płonęli.

Natomiast Ci pierwsi... nawet biorąc te najbardziej zaniżone statystyki którymi posługuje się np. Kościół Katolicki - to jest ogromne prawdopodobieństwo że przynajmniej kilku tam walczyło i to po obu stronach. ;)


Wielu pewnie się z tym nie pogodzi. :samoboj:

Akki11

2014-03-09, 22:24
Jakbym był niemcem to też bym wolał zostać gejem. Te ich "kobiety" :amused:

Bartz

2014-03-09, 22:33
Chyba k***a po stronie krzyżackiej.

2m...........ad

2014-03-09, 22:35
każdy tak naprawde ma wyj***ne na pedalstwo od góry do dołu, mogli sie napie**alać pod tym Grunwaldem - ch*j nas to boli. Ale tam pewnie nie informowali ostentacyjnie o swoim prywatnym popie**oleniu i walczyli jak ich Bóg nakazał.

Catacombe

2014-03-09, 22:45
pietras_ja napisał/a:

Nie walczyli, bo na stosach płonęli, gdzie i tych powaleńców miejsce.



Jedna rzecz przychodzi mi na myśl:

Hurr Durr

Imper3838

2014-03-09, 23:04
Kac_Kupa napisał/a:

Dziwna akcja, nagie miecze,
To pedały, wiecie przecież.
Co się do nas stawiać chciały,
Głupie, ciepłe, tępe pały.
Dziś historia jest właściwa,
ich zakonu chyba ni ma.



Napisz jakiś wierszyk na hardzie na fekaliach, będziesz prawie jak Mr. Drwalu. :mrgreen:

Plecionkarz

2014-03-09, 23:43
Atreyu napisał/a:

@pietras_ja

Rozróżniając geja od pedała, bo jest w tym pewna różnica polegająca na wizerunku i chęci narzucania swoich poglądów - to masz rację, ale tylko połowicznie, Ci drudzy owszem płonęli.

Natomiast Ci pierwsi... nawet biorąc te najbardziej zaniżone statystyki którymi posługuje się np. Kościół Katolicki - to jest ogromne prawdopodobieństwo że przynajmniej kilku tam walczyło i to po obu stronach. ;)


Wielu pewnie się z tym nie pogodzi. :samoboj:



Nie ma żadnego rozróżnienia na geja i pedała. Po prostu część pedałów ma taką rolę: być bezczelnym i krzyczeć. Wtedy ludzie twojego pokroju sobie myślą: gej to coś wesołego, spokojnego i fajnego, niech się r*chają w dupę i adoptują dzieci. W końcu to nie są tamci drudzy którzy tak narzucają się. A ty jeszcze to wszystko łykasz i im pomagasz w rozsiewaniu propagandy że gejuchy to tacy mili serdeczni panowie.

ghan666

2014-03-09, 23:46
walczyli geje z Ulrichem na czele!

Pirun

2014-03-09, 23:48
hahahaha ale kombos, normalnie facet podsumował.....