18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

,,Gdzieś to już słyszałem'' czyli kolejna porcja zżynek

xBaker • 2013-08-01, 19:45
Każdy orze jak może. Nawet Niemen :hitlerzaba:




Pierwszy temat, jebac ile wlezie...

SADOLERNI

2013-08-01, 20:07
Cytat:

jebac ile wlezie...



xBaker ch*ju, nie daj po sobie jezdzic :D temat dobry piwko dz**ko :D

xBaker

2013-08-01, 20:23
Chrzest musi być :amused:

Ciem

2013-08-01, 21:46
Jak na pierwszy raz to ch*j ci w dupę po same jaja .. ;)

PanZorro

2013-08-02, 03:24
KIedyś był taki pan Władysław Szpilman, o którym nakręcono film "Pianista". Po wojnie został on dyrektorem polskiego radia. Kilka lat temu TVP chcialo zrobić program i koncert upamiątniający tego artystę, jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że ów pan był autorem jednego utworu "czerwony autobus". Reszta jego tworczości to utwory z zagranicy po lekkiej przerobce. Pan Szpilman miał jako pierwszy dostep do wiekszści utworów z zachodu, więc je przerabiał i rejestrowal jako swoje. Do teraz jego spadkobiercy mają prawa autorskie do kilkuset utworów w ZAIKS-ie, ktore były skomponowane przez takich ludzi jak Glen Miller czy George Gershwin. To tak z okazji sadistic uczy sadistic bawi.

oozyxak0o

2013-08-02, 11:24
pie**ole scrolluje dalej

kondziu7

2013-08-02, 11:33
Dlatego myśle że, prawdziwą muzyke robiono w latach 59-82 potem z kilkunastoma wyjątkami. A to co dziś sie dzieje w branży muzycznej to poprostu kopiowanie bo przeciez gdzież by dzieciarnia pop sięgneła po starsze płyty...

A dla ciekawostki... Ponad rok temu zaj***li mi z auta właśnie takich 18 płyt CD i połamali radio-cd bo jakiś ciul nie umiał go wyjąć. Imobiliser złamał złodzieja do dalszych czynów ;D

softenik

2013-08-02, 11:36
Nie chce mi się oglądać, ale jak chrzest to chrzest. ch*j ci w japsko po same kule. :) .

ik...........ea

2013-08-02, 11:51
Z tym Offspringiem, to trochę takie naciągane ;)

PanZorro napisał/a:

KIedyś był taki pan Władysław Szpilman, o którym nakręcono film "Pianista". Po wojnie został on dyrektorem polskiego radia. Kilka lat temu TVP chcialo zrobić program i koncert upamiątniający tego artystę, jakież było zdziwienie, gdy okazało się, że ów pan był autorem jednego utworu "czerwony autobus". Reszta jego tworczości to utwory z zagranicy po lekkiej przerobce. Pan Szpilman miał jako pierwszy dostep do wiekszści utworów z zachodu, więc je przerabiał i rejestrowal jako swoje. Do teraz jego spadkobiercy mają prawa autorskie do kilkuset utworów w ZAIKS-ie, ktore były skomponowane przez takich ludzi jak Glen Miller czy George Gershwin. To tak z okazji sadistic uczy sadistic bawi.



On był z Sosnowca :shock: tam sama patologia, paserstwo i cwaniactwo. Nie dziwota, że Sosnowiec jest nazywany 13-stą dzielnicą Warszawy, zaraz za Pragą :DDDDDDDDD

McMenel

2013-08-02, 11:52
Dziwne że nie było Ice Ice Baby, Vanilia Ice. Jawny plagiat z Queen i Under Pressure.

WonsatyDrwal

2013-08-02, 12:41
ch*j to kogo obchodze ze to twoj pierwszy temat. KURRWA SKONCZCIE WRESZCIE Z TYM!

skysky

2013-08-02, 12:46
To że Niemen podj***ł od James'a Browna wiadomo od zawsze.

demz

2013-08-02, 12:57
Ja znam jeszcze inny przykład:

Jay-Z - Big Pimpin'



Zżyna z: Abdel Halim - Khosara Khosara



;)

Tafariel

2013-08-02, 13:09
Ale, że co ? Ktoś się na kimś wzorował to mam nie słuchać czy co ?