18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie oni są?

Crane94 • 2012-05-04, 19:01
Mało kobieca laska narzeka na brak prawdziwych mężczyzn :facepalm:

Jak by nie patrzeć, dobrze gada!

Crane94

2012-05-04, 22:12
@Bard_Zerald
Zgadzam się z Tobą, ale czemu przy cytacie jest mój nick? :D

EdmundKemper

2012-05-04, 22:13
Bard_Zerald napisał/a:



Jak obracasz się w takim śodowisku, gdzie albo są wsianki, albo plastiki albo laski ubrane jak ta co rapowała, to potem tak masz.

Jak jesteś odpowiednim typem człowieka to zwykle obracasz się w środowisku, gdzie z tego typu rzeczami się po prostu nie stykasz za bardzo. I są tam normalne fajne kobiece kobiety. Ale na wiejskiej dyskotece, imprezie na remizie czy na trzepaku przy blokach takich raczej nie znajdziesz.

Chociaż spedaleni faceci teraz faktycznie są wszędzie, szczególnie w dużych miastach. Mimo wszystko jest masa zdrowo myślących ludzi (i tych niemyślących, dresów), którzy starają się to wyśmiewac i tępic. Poza tym jak jakieś laski lecą na spedalonych cwe*ów, to to ich gust.

Jak facet jakiś by leciał np na grube baby z masą trądziku na twarzy, to w czym problem, to on jest debilem :)

A laski które się wtedy roztywają i nie myją twarzy albo coś, żeby wyglądac paskudnie też proszę bardzo, niech się ci fetyszyśi dobierają w swoich środowiskach. Chociaż jest to trochę wbrew zasadom natury, normalnie powinni powymierac.



Ja napisałem to co zacytowałeś nie Boryz ;)
Obracam się w normalnym towarzystwie jednak o wiele bardziej wolę dziewczynę w za luźnych ciuchach, nota bene są to damskie nie męskie ciuchy, niż w takim stroju jaki opisałem. Być może dlatego, że w płci przeciwnej widzę nie tylko cycki i dupę i nie muszę widzieć jak zajebiście się odkształcają pod mega seksownym strojem. A co do "normalnych" dziewczyn to fakt fajnie się ubierają. Ale nie tylko one "dziewczęco" wyglądają.

Jab7kO

2012-05-04, 22:30
Gdzie te dziewczyny. Skromne, nieśmiałe tak bardzo kobiece. Będzie mi pie**olił skejt elo ziom madafaka o prawdziwych mężczyznach... Dżizas

EdmundKemper

2012-05-04, 22:41
@Jab7kO Ona nic wspólnego ze skejtami nie ma ;O

gieno1

2012-05-04, 22:42
dla mnie rewelka -wyłączyłem dzwięk i jest ok.

Kolarz731

2012-05-04, 22:46
tyle pie**olenia o tym że kolesie nosza rurki, to koleżanko wyskakuj z tego ch*jowego dresu i przywdziej kiecke jak na typiarke przystało

da...........li

2012-05-04, 22:50
kubusiekh napisał/a:

To zazwyczaj najmniej kobiece damy narzekają na brak męskich dżentelmenów. Jak to mówią: "Najmniejsze psy najgłośniej szczekają"



To się nazywa kompleks napoleona :kjujik:

DyndaS

2012-05-04, 23:20
Wygląda jak pól dupy za krzaka no ale nawet niezły kawałek jej wyszedł.

Jackyll

2012-05-04, 23:54
Laska sadistica

steel002

2012-05-05, 00:02
Laska w męskich ciuchach gada o kobietach z ku*asami.

Saafa

2012-05-05, 00:15
ona pewnie ciągnie swojemu typowi

tzn jej typ jej ciągnie

Bard_Zerald

2012-05-05, 00:17
MrBoryz94, sory, nie wiem, jakoś mi się popieprzyło.

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

o wiele bardziej wolę dziewczynę w za luźnych ciuchach, nota bene są to damskie nie męskie ciuchy, niż w takim stroju jaki opisałem. Być może dlatego, że w płci przeciwnej widzę nie tylko cycki i dupę i nie muszę widzieć jak zajebiście się odkształcają pod mega seksownym strojem.



Mimo wszystko laska ubrana w totalny dres i bluzę ubiera się bardziej jak facet niż kobieta, tak samo jak i facet który nosi różowe rurki czy coś takiego ubiera się bardziej jak kobieta niż facet.

Nie mówię, że kobiety powinny popie**alac w sukienkach i gorsetach a faceci w garniturach, ale w tym momencie to już się robi faktycznie chore, trochę racji ma ta laseczka (nawiasem mówiąc bez tego szajsnego ubrania była by śliczna w sumie), bo jak nie patrzec, spedalenie się szerzy, coraz więcej głupich nastolatek kierujących się modą i kwejkami itd na to leci, przez to coraz facetów tak się ubiera, żeby im się przypodobac i coraz więcej tego jest. W sumie wzięło się to od głupich lasek, gdyby laski miały własne mózgi i by leciały na facetów to goście w takich strojach r*chac by mogli co najwyżej innych tak ubranych gości i bardzo szybko by coś takiego wyginęlo.

ZimnySkurwiel

2012-05-05, 00:21
Ja pie**ole... :ks_homer:

Zastanawiają mnie dziwne miny pana po prawej

Człowiek Drzewo

2012-05-05, 01:27
@Bard_Zerald

Bo ładna laska ładnie wygląda w sukience jak i w dresie. Zreszta gdzies juz byl o tym nawet obrazek. Kobieta w meskiej koszuli i facet w spodniczce. Wybacz ale rola faceta sie nie zmienila. Dalej to on ma popie**alac do pracy i powienien w teori zarabiac wiecej niz jego partnerka. A u kobiet wlasnie sie zmienilo. Od robot typowo kobiecych, niektore wyj***lo az do woja(na przyklad). Jak zamienimy sie w kraj wszelkiej tolerancji to pewnie szybko ulegnie to zmianie, jednak nie wroze Polsce takiego zakonczenia. Chyba ze bierzemy pod uwage to samo terytorium ale o innej juz nazwie, jesli wiesz o czym ja mowie.