18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miziou

2013-11-20, 21:25
przyjazne chłopaki, swoje

Ra...........it

2013-11-20, 21:42
Ja kiedyś pcham wózek z juniorem (1 rok miał) płączącym jak cholera i zza rogu wypada ekipa cracovii (krakó - dąbie) i drą p*zdę HEJ HEJ CRAAAAACOVIAAAAAAA i jeden zobaczył ze dzieciak ryczy rozdał po karczychu i zarządził "zamknąć ryje dziecko płacze"

Nie ma co oceniać ludzi po wyglądzie. pozdrawiam sadoli i cracovii kiboli

Sushy

2013-11-20, 21:47
@Up
Pojadę klasykiem.
Wtedy podjechał autobus, z którego wyskoczył kierowca bijąc brawa, tuż za nim ekipa TVNu i wszyscy udzielaliście im wywiadu jako wydarzenie dnia?

Ra...........it

2013-11-21, 10:38
Up ja też pojadę klasykiem. Czarnę pęto w waflową rurkę, nygusie.


pakicito

2013-11-21, 15:59
@up
było mu pojechać klasykiem: chyba ty

lukrecjo

2013-11-21, 17:33
Tu jest Polska tu się pije

HaoPao

2013-11-21, 17:35
Jakby ludzie takie mordy mieli to by z wiadra żłopali.

is...........ay

2013-11-21, 17:37
Jak już wszyscy tutaj jadą klasykami, to ja też pojadę. pie**olonym fordem mustangiem.

LUKUNKU

2013-11-21, 19:57
paski.org fajne toto

Statiq

2013-11-21, 21:09
@RagicMabbit
Miałem podobna sytuacje, jak miałem może z 10 lat jechałem pociągiem i wpadli kibice z Białegostoku (Jagiellonia). Oczywiście cały pociąg w kibicach, krzyki, szarpaniny itp. Do przedziału wpadło 5 chłopaków, a że wtedy miałem jeszcze długie włosy no to nie mogło obejść się bez problemów. Matka z ojcem trochę zmieszani jak jeden z nich zaczął sapać, że chłopak z długimi włosami to cieć i pedał. No i tu kulminacja historii, że wstał jeden z nich i prosto z mostu do chłopa, że dłuższe włosy nie oznaczają pedała od razu. I skończyło się tak, że dojechali do stacji docelowej pożegnali się i wyszli. Nie każdy kibic ma gówno w głowie Panowie.

muH

2013-11-21, 23:47
RagicMabbit napisał/a:

Ja kiedyś pcham wózek z juniorem (1 rok miał) płączącym jak cholera i zza rogu wypada ekipa cracovii (krakó - dąbie) i drą p*zdę HEJ HEJ CRAAAAACOVIAAAAAAA i jeden zobaczył ze dzieciak ryczy rozdał po karczychu i zarządził "zamknąć ryje dziecko płacze"

Nie ma co oceniać ludzi po wyglądzie. pozdrawiam sadoli i cracovii kiboli



To wrzucę i moją historię : Jakieś dwa lata temu dziewczyna wymyśliła, że chce kota. Szukała po ogłoszeniach, kto odda za darmo, no i znalazła takiego co jej pasował. W Krakowie. Wsiadamy w pociąg i jedziemy z kujawsko-pomorskiego. Kota odebrała, wpakowaliśmy się znowu w pociąg i wracamy. Z wagonem kibiców Cracovii. Ogólnie większość to pijane w sztok małolaty (16-20 lat), ale gardła mieli nie do zdarcia. Bite 5 godzin przyśpiewek robi wrażenie. Wagon był z przedziałami. Jeden zajęła 'starszyzna' jak sądzę, bo kolesie po minimum 30 lat. Jak szedłem do kibla to zaczepili mnie i zapytali kim jestem i co robię w wagonie. Wtedy dowiedziałem się, że trafiłem nie tam gdzie trzeba, kim są i że jadą na mecz bodajże z Arką Gdynia, ale ręki nie dam, bo piłką mało się interesuję. W każdym razie pełna kulturka. Powiedziałem, że jadę z dziewczyną, kotem i zapytałem czy mamy się przenieść. Stwierdzili, że luz. I rzeczywiście, mniej więcej co pół godziny z impetem otwierały się drzwi przedziału i wpadał młody z zamglonym wzrokiem. Patrzył : z jednej strony śpiąca dziewczyna i transporter dla kota, z drugiej ja i bagaże. Z początku myślałem, że wbiją nam się do przedziału, skoro tyle miejsca, ale w większości po chwili zamykali drzwi, a dwa czy trzy razy dostałem pytanie co wieziemy. Odpowiadałem : "kota" i koleś odchodził(za każdym razem ten sam). Dziewczynie udało się zasnąć mimo hałasu, a ja byłem na wspomaganiu, więc urozmaicili mi długą podróż. Wspominam dobrze.