18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gdzie jest moja feta

gimvar435 • 2012-05-02, 23:41
cegłówka kontra głowa... :mrgreen:


Pi...........is

2012-05-03, 21:31
Cóż nawracając do kilku komentarzy u góry sadistic to miejsce dla pojebów jak i intelektualistów, można by powiedzieć ostatni polski bastion gdzie nie ma tylu tępych ludzi co na innych stronach.

Co nie zmienia faktu że główny bohater filmu to idiota :krejzi:

k86rzeszow

2012-05-03, 23:18
cieszę się, że jaran gandzie :)

Edit : jaram :)

Jackyll

2012-05-04, 00:06
Tak się bawi "batalion desantowo-szturmowy", taki napis widnieje na koszulce na końcu:P

tr...........aj

2012-05-04, 08:25
Może jestem zbyt wrażliwy, ale zawsze mi żal takich jełopów. Gość dorosły, a siedzi naćpany w trzysta ch*jów w jakimś lesie i napie**ala cegłówki głową. No patologia na maxa. Kase na ćpanie pewnie kradnie matce z renty, ewentualnie popycha kradzione kołpaki. Metal15, albo nie masz 30 lat, jakby wskazywał na to twój profil tylko 15 (na co wskazuje twój nick), albo korzystasz z neta w radomskim MOPSie, bo jarania się takimi porażkami życiowymi można tylko tłumaczyć niedojrzałością albo upośledzeniem.

gimvar435

2012-05-04, 20:19
trzazaj napisał/a:

Może jestem zbyt wrażliwy, ale zawsze mi żal takich jełopów. Gość dorosły, a siedzi naćpany w trzysta ch*jów w jakimś lesie i napie**ala cegłówki głową. No patologia na maxa. Kase na ćpanie pewnie kradnie matce z renty, ewentualnie popycha kradzione kołpaki. Metal15, albo nie masz 30 lat, jakby wskazywał na to twój profil tylko 15 (na co wskazuje twój nick), albo korzystasz z neta w radomskim MOPSie, bo jarania się takimi porażkami życiowymi można tylko tłumaczyć niedojrzałością albo upośledzeniem.



o patologi to moze jednak z rodzicami porozmawiaj filmik jest mojego autorstwa i nie jest krecony w lesie tylko w ogrodku obok domu... tak czy inaczej to co mowie nie ma nic wspólnego z tym co robie... bylem w stu procentach trzezwy jak juz musisz wiedziec i :idzwch*j:

EtnieSovskY

2012-05-07, 21:28
nie no coś Ty nic żeś se nie zrobił :)