18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdzie byli rodzice

Demolka90 • 2012-05-16, 18:51


Luntek to mnie nie zdziwil pedal jak pedal ale co to jest to grube z futrem na głowie głos ma jakby w nocy przesiadywało u niego stado murzynow.

Lee225

2012-05-17, 06:42
Ten po lewej był w programie surowi rodzice !!!

Hesbollah

2012-05-17, 07:18
Niech tam robią co chcą, mam to gdzieć (chcielyście demokracyi to mota), a jeśli chodzi o "kibiców" to traktuję ich na równi z tych na filmiku.

ZiomZaZiomem

2012-05-17, 07:22
Jednak program surowi rodzice nic nie pomógł :) Pozostaje tylko terapia wstrząsowa ;]

BongMan

2012-05-17, 09:31
Co to za czasy nastały, że takie spedalone cioty chodzą po ulicach jakby nigdy nic. Kiedyś by im doj***li albo przynajmniej ich zwyzywali lub opluli. A teraz? Cytując pewnego kapitana Wojska Polskiego: "Jak jest przyzwolenie społeczne żeby się ch*jnia działa, to tak się właśnie dzieje".

lofix1

2012-05-17, 09:46
wie ktoś co ten grubszy za jeden? i gdzie oni rezydują?

głodny_toster

2012-05-17, 11:07
Same antypedały na tym forum....więc ja się pytam do k***y nędzy-jakim cudem filmik z dwiema ciotami ma ponad 40 piw!? :/ Widzę jedyne wyjście...są wśród nas cichociemne pedały!!

karygwronkkinog

2012-05-17, 11:28
jak bym mu zaj***l to by smaki stracil! po ch... mi malpy jak ja cyrku nie mam!

deniZ

2012-05-17, 11:47
Rafal1757 napisał/a:

ja się pytam gdzie są porządne dresy ??? !!! Nie wierzę, że zbierają ekipę bo na te p*zdy wystarczy po jednym liściu... nO ale gdzie są dresy !



W tesco bywaja, ale szybko schodza... ;)

azerbejdzanification

2012-05-17, 12:48
Luntek jest z Gdańska, tam wieszają spowrotem napis lenina przy stoczni. Więc nasuwa mi się jedna myśl, a mianowicie że w Gdańsku zaczyna się



los gienadijos

2012-05-17, 12:48
Słuchajcie może mnie ktoś oświecić i powiedzieć co to są za cioty?!
No k***a, ja rozumiem że pedalstwo opanowało polskie telewizje ale że internet też?!
Ja nawet nie jestem homofobem na prawdę nie interesuje mnie co oni ze sobą robią, bo to ich sprawa ale k***a po co ich publikować? Na małpy można w cyrku popatrzeć.

johnny boy

2012-05-17, 13:03
Luntek podobno mieszka w trójmieście,ktoś wpis jakiś wrzucił na jego temat że go często widuje w Gdyni ale jak mówię to pewnie plotka,jedno jest pewne Piguła z gdyni(jakas tam jego ekhem,koleżanka) jest mieszkanka gdyni na pewno i tak w ogóle posumowując zgadzam się z @Marianem Pudzianowskim i tak mu nic nikt nie zrobi skoro nadal się produkuje w swoich "klipach" ten gruby z irokezem ma totalnie zmanierowany styl bycia zachrypnięty głos...masakryczne to jest wiem jak to zabrzmi ale on sie zachowuje bardziej pedalsko niz luntek...j***ł ich pies i tak długo nie przezyją w "normalnym" polskim społeczeństwie jeszcze zobaczycie ich ogolonych w gazecie i zamawiających prawą ręką 5 piw ha ha ha ależ mamy bohaterów w tej naszej biednej Polsce

fantomasik, wczasach obecnej "poprawności politycznej mówi się: ukryci waginosceptycy :trollencjusz:

jirki

2012-05-17, 13:07
PanW napisał/a:

Jak kibole są potrzebni to ich nie ma :/ ech



co nie zmienia faktu, że tylko obaczajają tymi ślepiami, czy ktoś nie idzie w ich stronę i nagle wzrok w buciki i skr*cha... dopiero gdy "pusto" wokół, to potrafią się zebrać na swoje "oryginalne" darcie mordy....

Iperyt

2012-05-17, 13:13
ja bym ich zapoznał z rosyjskimi skinheadami, oni wiedzą co z takimi robić

Azazel

2012-05-17, 13:41
Nosz k***a co za przygłup...