18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdyby Jezus palił...

skrzydlatko • 2013-06-28, 17:07
Gdyby Jezus palił papierosy miałby przy tym sporo zabawy :amused:


Firlex

2013-06-29, 12:13
Rozk***iają mnie niektórzy "sadole - ateiści".. Jeździcie po ciapatach - ok, tak trzeba.. ? Ale po katolikach, po ch*j ? Jaki macie z tego pożytek wielce j***ni ateiści od siedmiu boleści ?

FakeMan

2013-06-29, 12:26
@up - kolejny... k***a gdzie tu ktoś kogoś obraża? zwykły obrazek, z którego można się pośmiać.

damua

2013-06-29, 12:35
Nawet ciapaci nie maja takiego bólu dupy jak katolicy

SharpSe

2013-06-29, 13:00
Wszyscy pie**ola o muslimach jacy oni zli itd. Sobieski pod Wiedniem walczyl za wiare. Walczyl z kozojebcami pod sztandarem religii. Polska przedmurze chrzescijanstwa. Chetnie bym ci wypalil taka dziure w oku debilu zebys zrozumial ze na fundament naszej historii sie nie pluje. Ateisci kiedys zaplaczecie gorzkimi lzami jak wam matka albo ojciec umrze i staniecie nad grobem i dotkniecie trumny ten ostatni raz.

PS Nie jestem nawiedzony. Tylko w Boga wierze.

sa...........66

2013-06-29, 13:35
haahahha jaki bół dupy.powiem Wam jedno,religie to oznaka słabości i choroby psychiczne

zygmuntor

2013-06-29, 14:14
gwindak napisał/a:

...Sobieski pod Wiedniem walczyl za wiare. Walczyl z kozojebcami pod sztandarem religii. Polska przedmurze chrzescijanstwa...


Dam ci mini lekcję historii. Może kiedyś będą z ciebie ludzie :)

Sobieski pod Wiedniem rozj***ł nie muslimów, ale wojska Imperium Osmańskiego. To nie była religia, ale polityka. Sobieski rozj***ł Turków i ch*ja wielkiego z tego miał. Poza łupami nic nie zyskał.

Sobieski pomógł Austriakom, którzy 80 lat później rozj***li I Rzeczypospolitą. gdyby im nie pomógł, to I Rzeczypospolita graniczyła by z Imperium Osmańskim, które bardzo lubiło napie**alać się z ruskami. Inaczej to wszystko mogło wyglądać.

Myśl.

Zimny_browar

2013-06-29, 14:17
Firlex napisał/a:

Rozk***iają mnie niektórzy "sadole - ateiści".. Jeździcie po ciapatach - ok, tak trzeba.. ? Ale po katolikach, po ch*j ? Jaki macie z tego pożytek wielce j***ni ateiści od siedmiu boleści ?



Idź się pomódl do kościoła. Jutro dla młodzieży jest msza na 11.

pakicito

2013-06-29, 14:43
Cytat:

Rozk***iają mnie niektórzy "sadole - ateiści".. Jeździcie po ciapatach - ok, tak trzeba.. ? Ale po katolikach, po ch*j ? Jaki macie z tego pożytek wielce j***ni ateiści od siedmiu boleści ?


ogólnie ktoś kto wyznaje jakąś religię jest idiotą - czy to islamista czy katolik - ten sam idiota, który wierzy w coś czego nie ma;
a śmianie się z idiotów jest na porządku dziennym

Kam

2013-06-29, 15:49

Loaloa

2013-06-29, 17:45
Zawsze spiny dup fanatyków są śmieszniejsze od wstawek szydzących z religii. Dawajcie więcej w tym smutnym świecie.

SharpSe

2013-06-29, 20:53
zygmuntor napisał/a:


Dam ci mini lekcję historii. Może kiedyś będą z ciebie ludzie :)

Sobieski pod Wiedniem rozj***ł nie muslimów, ale wojska Imperium Osmańskiego. To nie była religia, ale polityka. Sobieski rozj***ł Turków i ch*ja wielkiego z tego miał. Poza łupami nic nie zyskał.

Sobieski pomógł Austriakom, którzy 80 lat później rozj***li I Rzeczypospolitą. gdyby im nie pomógł, to I Rzeczypospolita graniczyła by z Imperium Osmańskim, które bardzo lubiło napie**alać się z ruskami. Inaczej to wszystko mogło wyglądać.

Myśl.



Dzieki za lekcje panie wszystkowiedzacy. Sobieski walczyl z wojskami Imperium. Zgodze sie. Osomanie byli muzulmanami to jest fakt. Idac tym tropem Jan III walczyl z innowiercami. Juz prosciej nie potrafie tego wytlumaczyc historyku bo czuje sie jakbym pisal do malego dziecka a nie do faceta wieku sredniego o ile tyle masz lat. Polityka i wiara w tamtych czasach scalaly sie ze soba. Nie istnialy bez siebie.

damua napisał/a:

Nawet ciapaci nie maja takiego bólu dupy jak katolicy



Jestes pewien? Detonowanie bomb, obcinanie glow, palenie zywcem to wedlug ciebie ciasteczka u babuni? Zastanow sie szczeniaku zanim cos napiszesz.