18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy wibrator utknie w dupie....

slupczanin • 2023-02-22, 16:23
na najwyższym biegu :)




Balbinos

2023-02-22, 20:20
Nie macie pojęcia co się zbliża...

7wporzondku

2023-02-22, 20:29
Praxis napisał/a:

Widzę, że opętana Kamilka przewija się w komentarzach. Nie wiem czy to prawda, ale wyczytałem gdzieś w necie opinię o tej interwencji i ona na końcu podziękowała służbom za pomoc i przeprosiła za swoje zachowanie. A było ono spowodowane pomieszaniem leków psychotropowych z alkoholem. Dziewczyna przyjmuje leki, bo leczy się z ciężkiej depresji i średnio sobie radzi. Teraz z łatką opętanej wariatki łatwiej mieć nie będzie. Po ludzku mi jej szkoda.


Ta a w pierwszym doniesieniu o Kamilce po tym jak trafiła do szpitala było ze nie wykryto dragow ani alko wiec się wersja nie klei. Nagadała im żeby ja puścili uśpiła czujność i ch*j teraz mamy ja gdzieś w Polsce na tripie na dworcu. Kamilka na gigancie

smoklol

2023-02-22, 20:47
Konfidenci nagrywają

mlecz1323

2023-02-22, 20:58
nikt za 5k by nie ryzykował

Baronessa

2023-02-22, 21:28
Wóda + psychotropy albo dragi takie, jak mefedron, flakka, grzyby haluny, czy wątpliwej jakości marycha...
Pedały za kamerką się podnieciły, jak przy pierwszym r*chaniu, a to tylko jakaś zwykła ćpunka, czy wariatka.

BlueHat

2023-02-22, 22:18
ch*ja widać :roll:

marcintutbxl

2023-02-22, 22:20
Nagrywajacy za jakosc powinien w ramach rekompensaty jebnac z tego balkonu czy ch*j wi na czym on tam stoi .

Pa...........el

2023-02-22, 22:39
Gdzie się kończy płeć człowieka a zaczyna charakter? Cała ta zjebeana ideologia gender. Albo czy naprawdę nie ma już żadnych zboczeń? Czy taki drakqueen może machać torbą przed przedszkolakami na przedstawieniu? Gdzie się kończy choroba psychiczna a gdzie kończy się Bóg? Te i wiele innych zagadek w kolejnym odcinku Mrocznej Strefy.

Wombat212

2023-02-23, 00:19
Halman napisał/a:

słownik kupić...



Sam se debilu słownik kup. Op oddał transskrypcje bezbłędnie.

Baronessa

2023-02-23, 00:29
Wombat212 napisał/a:

Sam se debilu słownik kup. Op oddał transskrypcje bezbłędnie.



Debilu, Helmans miał na myśli wieśniaka kamerującego, który tak właśnie seplenił. Dokup se IQ, bo słabe, jak mój qtaz po trzech wytryskach...

JebacPis100procent

2023-02-23, 02:46
PapcioChmiel napisał/a:

Gdzie się kończy płeć człowieka a zaczyna charakter? Cała ta zjebeana ideologia gender. Albo czy naprawdę nie ma już żadnych zboczeń? Czy taki drakqueen może machać torbą przed przedszkolakami na przedstawieniu? Gdzie się kończy choroba psychiczna a gdzie kończy się Bóg? Te i wiele innych zagadek w kolejnym odcinku Mrocznej Strefy.



Zaczyna się w dupie, a kończy się w kiblu. Oto słowo na niedzielę.

dontdonut

2023-02-23, 08:58
Baronessa napisał/a:

Wóda + psychotropy albo dragi takie, jak mefedron, flakka, grzyby haluny, czy wątpliwej jakości marycha...
Pedały za kamerką się podnieciły, jak przy pierwszym r*chaniu, a to tylko jakaś zwykła ćpunka, czy wariatka.



to są objawy autyzmu

Sztruks

2023-02-23, 12:43
Jak kamilka… pewnie po strzępieniu



Ludzie kiedy wy się obudzicie? 2030… to co się teraz dzieje to pryszcz w porównaniem tym co nas czeka…

Sanhi95

2023-02-23, 15:27
Sztruks napisał/a:

Jak kamilka… pewnie po strzępieniu
Ludzie kiedy wy się obudzicie? 2030… to co się teraz dzieje to pryszcz w porównaniem tym co nas czeka…



oho, namaszczony laska zbawiciela sie zjawil