18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gdy w Polsce władza chce zakazać aborcji...

_H...........r_ • 2016-11-16, 15:56
w republikach bananowych (bardzo możliwe że Brazylia), kobiety już od dawna wiedzą jak radzić sobie inaczej :ok***a:

Cytat:

A video from an unspecified location believed to be in Brazil shows a pregnant woman repeatedly hitting her own baby belly with a hammer, apparently to kill the fetus.

The woman starts hammering slowly, but picks up the speed and the force with which he hits as she goes along. She appears to be maybe six or seven months pregnant.



"słowniczek Sadola", Fetus - po angielsku płód.


phrontch

2016-11-16, 19:42
k***a jak to usunąć?

waloos

2016-11-16, 19:42
Pewnie jest tu jakiś lekarz - pytanie czy dziecku faktycznie mogło coś się stać?

Żeby mnie nie hejtowali to wyjaśnię dlaczego mam wątpliwości. To jest już zaawansowana ciąża - tam piszą, że 6-7 miesiąc.
Więc dziecko jest już całkiem nieźle ukształtowane. Druga sprawa, matka natura przewidziała głupotę kobiet i umieściła macicę dosyć głęboko. Więc dziecko oprócz cienkich ścian macicy jest chronione przez kilka powłok i cały szereg mięśni korpusu.

Dodatkowo, dziecko jest owinięte workiem w którym jest dość sporo wody, która też będzie go chronić.

Zatem co mogło się stać? Co np gdyby dziecko miało główkę akurat w miejscu gdzie ta idiotka jebnęła? Czy jest możliwość, że przez takie uderzenia odklei się łożysko?
Liczę na fachowców :)

Gizmolka

2016-11-16, 19:45
waloos napisał/a:

Pewnie jest tu jakiś lekarz - pytanie czy dziecku faktycznie mogło coś się stać?

Żeby mnie nie hejtowali to wyjaśnię dlaczego mam wątpliwości. To jest już zaawansowana ciąża - tam piszą, że 6-7 miesiąc.
Więc dziecko jest już całkiem nieźle ukształtowane. Druga sprawa, matka natura przewidziała głupotę kobiet i umieściła macicę dosyć głęboko. Więc dziecko oprócz cienkich ścian macicy jest chronione przez kilka powłok i cały szereg mięśni korpusu.

Dodatkowo, dziecko jest owinięte workiem w którym jest dość sporo wody, która też będzie go chronić.

Zatem co mogło się stać? Co np gdyby dziecko miało główkę akurat w miejscu gdzie ta idiotka jebnęła? Czy jest możliwość, że przez takie uderzenia odklei się łożysko?
Liczę na fachowców :)



Tak. Tak. Tak.

ssaved

2016-11-16, 19:47
Zabił bym dz**ke

maxiq

2016-11-16, 19:49
a mnie się podoba że ciemnoskórzy sami się tępią :)